Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Czyli jak poprosisz o coś to nic innego jak ci dać bez jakiejkolwiek własnej wypowiedzi. Zamiast nabijać sobie posty tutaj (jak sam stwierdziłeś) idź szukaj serwerów na PAM. Podpowiem Ci, że xFire ma taki filtr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:31, Grinczar napisał:

Czyli jak poprosisz o coś to nic innego jak ci dać bez jakiejkolwiek własnej wypowiedzi.
Zamiast nabijać sobie posty tutaj (jak sam stwierdziłeś) idź szukaj serwerów na PAM.
Podpowiem Ci, że xFire ma taki filtr.

nie moge znalezc za bardzo a zanim napisales swojego superposta szukale w :
xfire
game-trackerze
cod4trackerze
game-monitorze

i zreszta chce serwy z polecenia, a nie pierwszy lepszy gowniany serwer, taki na ktorym ktos gra, a nie wyszuka sobie i mi poda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:52, Araondoion napisał:

> Czyli jak poprosisz o coś to nic innego jak ci dać bez jakiejkolwiek własnej wypowiedzi.

> Zamiast nabijać sobie posty tutaj (jak sam stwierdziłeś) idź szukaj serwerów na
PAM.
> Podpowiem Ci, że xFire ma taki filtr.
nie moge znalezc za bardzo a zanim napisales swojego superposta szukale w :
xfire
game-trackerze
cod4trackerze
game-monitorze

i zreszta chce serwy z polecenia, a nie pierwszy lepszy gowniany serwer, taki na ktorym
ktos gra, a nie wyszuka sobie i mi poda...

ehh, w xfire kliknij sobie w filtry jak się zatrzyma wyszukiwanie serwerów (albo sam zatrzymasz) to pod filtrami znajdziesz okienko wyboru "raw server info". Pod napisem z rozwijanego menu wybierz "__mod" a obok w następnym "PAM4". Teraz sobie odśwież i ciesz się wyszukiwaniem z PAM. Nauka obsługi xfire czasami się przydaje więc czas najwyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL.

Przepraszam za głupi wstęp posta, ale udało mi się po miesiącu od kupna gry uruchomić tryb multiplayer.
Mój problem polegał na tym że grze nie pomagała zmiana tego pliku dźwiękowego na BAK.

Wiecie co naprawdę schrzaniono ?
Gra nie chce uruchomić trybu wieloosobowego w na komputerach z kartą dźwiękową RealTek... ponieważ karta ma domyślnie wyłączoną obsługę Stereo. Wystarczyło jednym kliknięciem włączyć ją i tyle.
Ręce opadają.
Gratulacje, Activison. Przez taką pierdółkę nie mogłem przez miesiąc cieszyć się grą.
EDIT : Ktoś wie jaki numer ma najnowszy patch ? Nie jestem na bieżąco, a gra sama nie chce go pobrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 22:19, Darkstar181 napisał:

EDIT : Ktoś wie jaki numer ma najnowszy patch ? Nie jestem na bieżąco, a gra sama nie
chce go pobrać...


Najnowszy to 1.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:19, Darkstar181 napisał:

EDIT : Ktoś wie jaki numer ma najnowszy patch ? Nie jestem na bieżąco, a gra sama nie
chce go pobrać...


Najnowszy to 1.7, tak jak powiedział przedmówca, ale najpierw wypada zainstalować 1.6. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:19, Darkstar181 napisał:

LOL.

Przepraszam za głupi wstęp posta, ale udało mi się po miesiącu od kupna gry uruchomić
tryb multiplayer.
Mój problem polegał na tym że grze nie pomagała zmiana tego pliku dźwiękowego na BAK.

Wiecie co naprawdę schrzaniono ?
Gra nie chce uruchomić trybu wieloosobowego w na komputerach z kartą dźwiękową RealTek...
ponieważ karta ma domyślnie wyłączoną obsługę Stereo. Wystarczyło jednym kliknięciem
włączyć ją i tyle.
Ręce opadają.
Gratulacje, Activison. Przez taką pierdółkę nie mogłem przez miesiąc cieszyć się grą.
EDIT : Ktoś wie jaki numer ma najnowszy patch ? Nie jestem na bieżąco, a gra sama nie
chce go pobrać...

Nie wiem skąd masz te informacje ale u mnie na płycie głównej jest układ realteka i nic w ustawieniach nie zmieniałem, żeby grać w CoD4. A jeśli twój model ma domyslnie wyłączone stereo to brawa dla realteka a nie activision, bo skąd mogli wiedzieć, że producent sprzętu jest nawiedzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 10:59, Arachnos napisał:

Nie wiem skąd masz te informacje

Ze strony technicznej Activison.
>ale u mnie na płycie głównej jest układ realteka i nic

Dnia 08.08.2008 o 10:59, Arachnos napisał:

w ustawieniach nie zmieniałem, żeby grać w CoD4. A jeśli twój model ma domyslnie wyłączone
stereo to brawa dla realteka a nie activision, bo skąd mogli wiedzieć, że producent sprzętu
jest nawiedzony :)

Eee, to właśnie jest raczej błąd gry, bo powinna się uruchamiać mimo wszystko bez tej obsługi. Bo przecież tryb pojedynczego gracza działał mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zainstalowanego patcha 1.7 i łączy mnie z serwerem wyskakuje oczekiwanie na resztę graczy i komunikat zostałeś odłączony przed tym patchem wszytko chodziło dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:06, dżaskul napisał:

mam zainstalowanego patcha 1.7 i łączy mnie z serwerem wyskakuje oczekiwanie na resztę
graczy i komunikat zostałeś odłączony przed tym patchem wszytko chodziło dobrze


Spróbuj zainstalować jeszcze raz tego patcha. Jak nie to zaktualizuj do najnowszej wersji punk buster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja miałem ten problem, to wyłączyłem kompa, odłączyłem sieć ( wtedy sam nie wiedziałem o co chodzi ) i jakoś pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesteś w stanie podać mi grę w której przy modemie analogowym nie ma lagów ?
W wiekszości przypadków lagi występują przez słabe łącze, a nie przez grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Coda u kolegi nawet go całego ukończyłem :) ale ciekawe kiedy pojawi się w topsellers bo przez neta chciałbym grać a u kolegi trochę tak głupio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:29, WyszkowiakO napisał:

Grałem w Coda u kolegi nawet go całego ukończyłem :) ale ciekawe kiedy pojawi się w topsellers
bo przez neta chciałbym grać a u kolegi trochę tak głupio :)


Gra nie wyjdzie w TS bo jej wydawcą jest LEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:29, WyszkowiakO napisał:

Grałem w Coda u kolegi nawet go całego ukończyłem :) ale ciekawe kiedy pojawi się w topsellers
bo przez neta chciałbym grać a u kolegi trochę tak głupio :)


60 zł za TAKĄ grę to nie jest dużo... ja kupiłem pół roku temu i do dzisiaj nie żałuję tych wydanych pieniędzy... zwłaszcza polecam multi ale singiel też wymiata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 22:34, Jabolowy napisał:

> Grałem w Coda u kolegi nawet go całego ukończyłem :) ale ciekawe kiedy pojawi się
w topsellers
> bo przez neta chciałbym grać a u kolegi trochę tak głupio :)

zwłaszcza polecam multi ale singiel też wymiata:P

Dokladnie. Ten klimat... Lepszy niz najlepszy film! A multi? A multi lepszy niz CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:32, Outlander-pro napisał:

> Grałem w Coda u kolegi nawet go całego ukończyłem :) ale ciekawe kiedy pojawi się
w topsellers
> bo przez neta chciałbym grać a u kolegi trochę tak głupio :)

Gra nie wyjdzie w TS bo jej wydawcą jest LEM.


Dokładnie. Call of Duty nigdy nie wyszło i nie wyjdzie w żadnej tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować