Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 16:49, Adeq napisał:

> Mam pytanko ile jest misji i na jak długo starczy ta gra???

Samych misji jest sporo, ale gra trwa około 5-7 godzin :P Na szczęście jest genialny
multi, który jest esencją tej gry ;]


to gra sama w sobie za długa nie jest trochę szkoda ale skoro multi jest dobrze zrobiony to nadrabia a ile osób może uczestniczyć w multi bo to w rożnych grach rożnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:58, Mati1990 napisał:

> > Mam pytanko ile jest misji i na jak długo starczy ta gra???
>
> Samych misji jest sporo, ale gra trwa około 5-7 godzin :P Na szczęście jest genialny

> multi, który jest esencją tej gry ;]

to gra sama w sobie za długa nie jest trochę szkoda ale skoro multi jest dobrze zrobiony
to nadrabia a ile osób może uczestniczyć w multi bo to w rożnych grach rożnie jest?

O ile się nie mylę to 54 osoby max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:03, Prateorian napisał:

> > > Mam pytanko ile jest misji i na jak długo starczy ta gra???
> >
> > Samych misji jest sporo, ale gra trwa około 5-7 godzin :P Na szczęście jest
genialny
>
> > multi, który jest esencją tej gry ;]
>
> to gra sama w sobie za długa nie jest trochę szkoda ale skoro multi jest dobrze
zrobiony
> to nadrabia a ile osób może uczestniczyć w multi bo to w rożnych grach rożnie jest?

O ile się nie mylę to 54 osoby max.


a fajnie im więcej graczy tym lepsza zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto co woli. Ja wole zagrac grac z kumplami po 4 niema takiego ruchu na mapie, liczy się to żeby nas nikt nie usłyszał nie latamy po mapie jak szaleni, liczy się praca zespołowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 16:58, Mati1990 napisał:


to gra sama w sobie za długa nie jest trochę szkoda ale skoro multi jest dobrze zrobiony
to nadrabia a ile osób może uczestniczyć w multi bo to w rożnych grach rożnie jest?


Multi jest na 64 osoby max :] Ale multi jest naprawdę wciągający. Jak lubisz MP bierz CoD''a w ciemno albo poczekaj na CoD5 ;D (Premiera u nas 14 listopada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 17:06, Mati1990 napisał:

a fajnie im więcej graczy tym lepsza zabawa


No ja bym nie powiedział. Najlepiej jest tak 7v 7 albo mniej, wtedy nie ma bezsensownej sieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:48, Araondoion napisał:

64 osoby na serwie? granatnik, męczennik, 3 granaty i jedziemy xd


Tak, a do tego jeszcze mapa shipment, to ani razu się nie respawniesz porządnie :D
Pojawisz się, leżysz, pojawisz, leżysz, i tak w kółko.
Tylko jak się ma granatnika, to pierwszy dodatek jest zablokowany.

-> trututu
Według mnie, jak jest 14 osób na całej mapie to się głupio gra, chyba że na killhousie albo shipmencie.
Najlepiej jakoś tak 10 vs. 10, a na większych 15 vs. 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:09, Prateorian napisał:

Czy jakaś strona poświęcona call of duty 4 prowadzi sklep internetowy z gadżetami? (koszulki
i te sprawy) ;)


Jest www.callofduty4.pl ale oni nie prowadzą sklepu z takimi rzeczami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 18:59, Dotson napisał:

-> trututu
Według mnie, jak jest 14 osób na całej mapie to się głupio gra, chyba że na killhousie
albo shipmencie.
Najlepiej jakoś tak 10 vs. 10, a na większych 15 vs. 15.


To 7 na 7 to właśnie na duzych mapach, ala Overgrown. a killhouse to 2v2 to dla mnie maks. No, a na shipment, to albo 1v1, albo ile Bozia da, czyli jakieś 50 osób na dowolnym :), ale to w tedy nie jest gra i nie ma prawie, zadnej przyjemności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 21:47, Iverson7 napisał:

Chyba ze masz menczennika :D


Weź odź. xD Męczenik to najbardziej lamerski perk jakiegokolwiek świat widział. Nie używam takich syfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak sie bawilismy serwami, nowy mod i byl od nowa ranking to byla smieszna sprawa z tym, bo sie klan zaczal w noobow bawic ;) np. ja "o zdobylem meczennika/last standa" i gram z tym by podenerwowac swoich, a tu nagle kick od mojego admina hehe, na ts troche smiechu bylo. I tylko w taki sposob mozna fajnie uzyc tych perkow, do normalnej gry to sie nei nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:44, Spector 109948 napisał:

Skoro takie perki jak Last Stand czy Martyrdrom są bezużyteczne i tylko wpieniają ludzi
to dlaczego ich nie usunęli w CoD5?

Bo to co dla jednych jest "noobskie" (jak ja nie lubię takich wyrażeń) i bezużyteczne, dla innych jest niezłą zabawą. A że nikt w kwestii perków nie ma racji to wszyscy ją mają (w końcu gra jest dla wszystkich, a nie dla wybranych).
Grunt, żeby stosować się do zasad danego serwera, a nie czyichś opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:44, Spector 109948 napisał:

Skoro takie perki jak Last Stand czy Martyrdrom są bezużyteczne i tylko wpieniają ludzi
to dlaczego ich nie usunęli w CoD5?


Nienawidzę ludzi, którzy piszą, że Ostatni Bastion czy Męczennik to "noobowski perk".
Jeśli ma się niski poziom i dopiero co się odblokowało, to jesteśmy wniebowzięci, ale jak odblokujemy lepszy (według nas) perk, to już denerwujemy się, "bo to są nooby". Jeśli mamy problem to też sobie ustawiamy Męczennika, a nie jesteśmy wkurzeni na cały świat, bo wolelibyśmy inny dodatek, a jeśli ktoś lepiej potrafi wykorzystać Ostatni Bastion, to wyzywamy go od "noobów".
Żenada po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować