Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

ja dostałem kicka za teorytnego "cheat headshot" ;/... ale takie rzeczy to się częsciej mimo wszystko zdarzają w counter-strike 1.6... tam to jak jest jakiś botowski admin to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta, ale muszę :)

Po instalacji niestety niewiele jest kompatybilnych serwerów (z wiadomych względów), więc póki co z instalacją można się wstrzymać jeszcze, hehe... Za parę dni powinno być normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:56, ryczypisk napisał:

a nie zdażyło ci się zobaczyć serwera 50/54 na przykład a mapa to shipment???

Świetnie się wtedy robi wyzwania z headshotami LKMów. Ja sam mam dzięki temu złote M60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w CoD 4 grałem niestety jedynie dwie misje (Czarnobyl i jeszcze jedna po nim), gra jest zaje**sta, klimat doskonały i chciałbym ją sobie kupić. Jednakże z powodu mojego przedpotopowego kompa (AMD Athlon 2000+ XP 1.67 GHz, 1.25 GB RAM i ATI Radeon X1600) nie wiem czy bym sobie w nią pograł. Pójdzie mi, chociażby i nawet na najniższych wymaganiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 11:01, Miro9494 napisał:

Ja w CoD 4 grałem niestety jedynie dwie misje (Czarnobyl i jeszcze jedna po nim), gra
jest zaje**sta, klimat doskonały i chciałbym ją sobie kupić. Jednakże z powodu mojego
przedpotopowego kompa (AMD Athlon 2000+ XP 1.67 GHz, 1.25 GB RAM i ATI Radeon X1600)
nie wiem czy bym sobie w nią pograł. Pójdzie mi, chociażby i nawet na najniższych wymaganiach?


http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Proponuję wybrać CoD 4 PC z listy i sprawdzić czy spełniasz minimalne wymagania. Trzeba małą rzecz pobrać/zainstalować ale to nie virus czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 10:55, trutututu napisał:

Ale fajnie patch, ciekawe co on zmienił, mam nadzieje że ten ping zmienił, bo nie wyrabiam

Pingu raczej ci patch nie zmieni, bo to zależy od twojego łącza :P Ja niestety zaraz wyjeżdżam na weekend, ale jak tylko wrócę to patcha pobiorę ... Ciekawe co zmienił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 11:32, kolektor napisał:

> Ale fajnie patch, ciekawe co on zmienił, mam nadzieje że ten ping zmienił, bo nie
wyrabiam
Pingu raczej ci patch nie zmieni, bo to zależy od twojego łącza :P Ja niestety zaraz
wyjeżdżam na weekend, ale jak tylko wrócę to patcha pobiorę ... Ciekawe co zmienił :P


No jednak nie zmienił tego, ale kiedyś przed patchem 1.4 miałem ping na serwach po 50 a teraz po 150 (po patchu 1.4)

A mógłby ktoś zamieścić tutaj listę zmian w tym patchu, albo podać mi link do strony gdzie jest napisane co zmienia?

Kerigun - Ta strona trochę zaniża osiągi sprzętu i to trochę dużo więc należy sobie tego paska z centymetr dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 11:01, Miro9494 napisał:

Ja w CoD 4 grałem niestety jedynie dwie misje (Czarnobyl i jeszcze jedna po nim), gra
jest zaje**sta, klimat doskonały i chciałbym ją sobie kupić. Jednakże z powodu mojego
przedpotopowego kompa (AMD Athlon 2000+ XP 1.67 GHz, 1.25 GB RAM i ATI Radeon X1600)
nie wiem czy bym sobie w nią pograł. Pójdzie mi, chociażby i nawet na najniższych wymaganiach?


Marian, nie wygłupiaj się. To żaden przedpotopowy PC, tylko procek by wypadało wymienić/podkręcić nieco. Pograsz spokojnie na medium, a jeżeli gry nie chodzą to proponuje formata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w MW od niedawna, a w multi miałem ciekawą sytuację. Jeszcze nie rozpoznaję map, jak to było w CoD 2, ale istnieje pewna wyjątkowo różniąca się od reszty, taka malusieńka. Wiecie, o którą mi chodzi. Więc na serwerze, na którym graliśmy 20 na 20, doszło do... deathmatch''a na tej mapie. Wyobrażacie sobie? Czterdziestu kamikadze biegającej na planszy 10x10 metrów kwadratowych. To był koszmar, oczywiście najlepiej mieli ci z najlepszym połączeniem internetowym. Zamiast deszczu mieliśmy granaty, a średnia ''życia'' wynosiła niemal sekundę. Po prostu tragedia.
I mam jeszcze jedno pytanko - czy atrybut broni Zasięg ma znaczenie podczas strzelania przez ściany? Mój wniosek wywodzi się z tego, że po założeniu tłumika ów atrybut nieznacznie maleje, a ja już nie mogę przestrzelić cienkiego muru, jak to było w sytuacji przed ustawieniem (sytuacja M4). No i na koniec - widziałem, że niektórzy gracze posiadali na przykład tłumik i celownik laserowy. Jak to jest możliwe, jeśli jest to dodatek, spośród których można wybrać tylko jeden? Może to jakaś wysokopoziomowa umiejętność, pozwalająca wykorzystywać dwa ulepszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 12:21, DJ Szlafrok napisał:

Gram w MW od niedawna, a w multi miałem ciekawą sytuację. Jeszcze nie rozpoznaję map,
jak to było w CoD 2, ale istnieje pewna wyjątkowo różniąca się od reszty, taka malusieńka.
Wiecie, o którą mi chodzi. Więc na serwerze, na którym graliśmy 20 na 20, doszło do...
deathmatch''a na tej mapie. Wyobrażacie sobie? Czterdziestu kamikadze biegającej na planszy
10x10 metrów kwadratowych. To był koszmar, oczywiście najlepiej mieli ci z najlepszym
połączeniem internetowym. Zamiast deszczu mieliśmy granaty, a średnia ''życia'' wynosiła
niemal sekundę. Po prostu tragedia.


Ja uwielbiam takie serwery

Dnia 02.02.2008 o 12:21, DJ Szlafrok napisał:

I mam jeszcze jedno pytanko - czy atrybut broni Zasięg ma znaczenie podczas strzelania
przez ściany? Mój wniosek wywodzi się z tego, że po założeniu tłumika ów atrybut nieznacznie
maleje, a ja już nie mogę przestrzelić cienkiego muru, jak to było w sytuacji przed ustawieniem
(sytuacja M4). No i na koniec - widziałem, że niektórzy gracze posiadali na przykład
tłumik i celownik laserowy. Jak to jest możliwe, jeśli jest to dodatek, spośród których
można wybrać tylko jeden? Może to jakaś wysokopoziomowa umiejętność, pozwalająca wykorzystywać
dwa ulepszenia?


Albo ci się coś pomyliło (przewidziało) albo grałeś z jakimś cheaterem, bo takie coś to jest niemożliwe, chyba że w SP, ale chyba że to było P90 bo to wygląda jakby zawsze miało tłumik, przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie też grałem na tej mapie.

Tam non stop coś się dzieje a ja tylko zrobiłem najwyżej 5 kroków i zabijali mnie, ale ja czasami innych też.

Próbowałem się tam jakoś kryć ale bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież info jest właśnie w tym linku...

"Fixed server browser not showing all of the servers
The "hold [ ] to steady" sniper scope hint will only appear if you can use itt
Fixed game not recognizing IWDs existing if they are all in fs_basepath and none are in the main/ folder
Made mod scripts able to change stats
Allow developer_script for mulitiplayer modding
Fixed map rotation errors with usermaps
Fixed minimap not showing up in the menu for usermaps
Mod tools will now work with other language"

Z grubsza to poprawiono przeglądarkę serwerów, informacja o możliwym wstrzymaniu oddechu będzie się pojawiała, tylko wtedy gdy będzie można go wstrzymać, kilka naprawdę drobnych błędów w grze (jak np. z minimapą), narzędzia do tworzenia modów będą działać w innych językach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarkę serwów to powinni zakopać 6 stóp pod ziemią, przez kolejne dwa lata przepraszać graczy za taki crap i pozwolić na zewnętrzne narzędzia do wybierania serwów jak sami nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwalają przecież. Na przykład xFire działa całkiem dobrze. Natomiast zgodzę się, że skoro mamy w czwórce taki wypaśny multi, że aż chce się grać to przeglądarka również powinna przejść lifting.

Edit: ech... jeszcze się admini serwów nie pobudzili, że paczyk jest. Ciągle trochę mało kompatybilnych do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować