Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Być może ten wątek był poruszany, ale cy ktoś przeszedł misję ostatnią w epilogu?? na veteranie Ja zatrzymuję się na hardened

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:02, Meketh napisał:

Mam głupie pytanie podczas gry po sieci zniknął mi hud(wskaznik posiadanej amunicji itp)
wie ktoś jak to przywrucic bo nawet nie wyświetla mi sie po zabiciu ilość punktów za
danego gościa i jego podgląd co trochę przeszkadza.


Może zbyt mało cenię sobie Twoją inteligencję - jednak zapytam - nie grasz czasem w trybie hardcore?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:05, Dincooo napisał:

> Mam głupie pytanie podczas gry po sieci zniknął mi hud(wskaznik posiadanej amunicji
itp)
> wie ktoś jak to przywrucic bo nawet nie wyświetla mi sie po zabiciu ilość punktów
za
> danego gościa i jego podgląd co trochę przeszkadza.

Może zbyt mało cenię sobie Twoją inteligencję - jednak zapytam - nie grasz czasem w trybie
hardcore?..


Jak sprawdzałem we stworzonej przez siebie grze to wszystko było ok więc nie wiem bo nowy w tej grze jestem:) w instrukcji tylko standardowe obłożenie .Może coś w ferworze walki nacisnąłem ale niewiem co.

Dobra już sobie poradziłem wiec nie było głupiego pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:02, Meketh napisał:

Mam głupie pytanie podczas gry po sieci zniknął mi hud(wskaznik posiadanej amunicji itp)
wie ktoś jak to przywrucic bo nawet nie wyświetla mi sie po zabiciu ilość punktów za
danego gościa i jego podgląd co trochę przeszkadza.


Wiesz bo w CoDzie 4 są takie jakby 2 tryby gry Softcore (albo jak tam ktoś sobie nazwie) w którym masz HUD i jest też tryb Hardcore w którym nie ma HUDu, a broń zadaje większe obrażenia, ale to tylko tak żebyś wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:53, trutututu napisał:

> Ja już przeszedłem ale krótki jest ten call szkoda że nie jet dłuższy albo jakby
jakieś
> dodatkowe misje

To graj w multi to dopiero zabiera dużo czasu, a single właśnie fajny ze taki krótki,
bo cały czas akcja jest


Masz racje mnie najbardziej się podobała misja w Czarnobylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:38, Adamo 55 napisał:

Co myślicie o tym, żeby w dodatku z mapami dodali jeszcze możliwość montowania kilku
dodatków?
NP. M4 tłumnik, kolimator/ACOG

Mógłby być taki mod, do zabawy. Ja i tak tylko tłumik i kolimator (bardzo rzadko) stosuję, bo nie chce sie przestawiać na ACOG czy granatnik - na lidze na tym nie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 16:10, trutututu napisał:

Wiesz bo w CoDzie 4 są takie jakby 2 tryby gry Softcore (albo jak tam ktoś sobie nazwie)
w którym masz HUD i jest też tryb Hardcore w którym nie ma HUDu, a broń zadaje większe
obrażenia, ale to tylko tak żebyś wiedział


Gdybyś nie wiedział to też w opcjach można wyłączyć HUD, ale to tylko jakbyś nie wiedział, bo czasem ktoś przypadkie mwyłączy i nie wie ocb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:31, kolektor napisał:

> Co myślicie o tym, żeby w dodatku z mapami dodali jeszcze możliwość montowania
kilku
> dodatków?
> NP. M4 tłumnik, kolimator/ACOG
Mógłby być taki mod, do zabawy. Ja i tak tylko tłumik i kolimator (bardzo rzadko) stosuję,
bo nie chce sie przestawiać na ACOG czy granatnik - na lidze na tym nie pogram


Myślę że normalnie powinna być opcja Kolimator i tłumik. Dalczego ? Tłumik tłumi (:D) ale zmniejsza donośność broni. Gdybyśmy dodali ACOG to mamy wytłumioną broń bez strat. A kolimator ułatwi celowanie, ale dalej mamy wytłumioną broń z mniejszym zasięgiem. Nie zaburzy to rozgrywki. No i ewentualnie kolimator i granatnik. Reszta to już by dziwnie wyglądało (wytłumiona broń z granatnikiem co duże bum robi, trochę bez sensu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:34, Outlander-pro napisał:


> Wiesz bo w CoDzie 4 są takie jakby 2 tryby gry Softcore (albo jak tam ktoś sobie
nazwie)
> w którym masz HUD i jest też tryb Hardcore w którym nie ma HUDu, a broń zadaje większe

> obrażenia, ale to tylko tak żebyś wiedział

Gdybyś nie wiedział to też w opcjach można wyłączyć HUD, ale to tylko jakbyś nie wiedział,
bo czasem ktoś przypadkie mwyłączy i nie wie ocb.


To ja wiem że da się w opcjach wyłączyć, no ale kto wyłączy przez przypadek to w opcjach? Bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:18, Farmer Widomo napisał:

Hmm...mam dylemat. Z którą snajperką grać Dragunov czy R700? Jaką Wy gracie? I jaką wy
strzelacie HS-y?


Używam M40A3 i muszę powiedzieć, że nieźle się nią gra...Trochę używałem Dragunova ( bo niby lepszy ), ale szybko wróciłem do wysłużonej M4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R700 - za duży odrzut, konieczność przeładowywania po każdym strzale - imo crap,
Dragunov - dużo lepszy od R700, bardzo celny, ma bardzo mały odrzut.

Jeżeli jednak chcesz poczuć się jak prawdziwy snajper, strzelaj z Baretta. To jest snajperka !

@ Kris Blake - M4 można zrozumieć dwuznacznie. Wiem, że w tym wypadku chodziło o snajperkę, ale M4 to w zasadzie karabin szturmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:18, Farmer Widomo napisał:

Hmm...mam dylemat. Z którą snajperką grać Dragunov czy R700? Jaką Wy gracie? I jaką wy
strzelacie HS-y?

Wszelkie półautomaty jak Dragunov są bardzo wygodne. W razie chybienia jest szansa na błyskawiczne oddanie drugiego strzału i trafienie. Zresztą często na serwerach snipe only słychać charakterystyczne bum-bum-bum - jedno za drugim.

Nie używam jednak Dragunowa. Z półautomatów jedynie Barret, czasami. Osobiście największą przyjemność czerpię z tego, kiedy wycisnę dobry wynik za pomocą M40A3 (taki trochę brat bliźniak R700). Największy szacun mam też dla ludzi, którzy z M40A3 czy R700 potrafią wymiatać lepiej niż przy pomocy półautomatu. Bardzo duże uszkodzenia i wysoka celność za cenę wolnego przeładowania broni. Dlatego właśnie trzeba się spocić, żeby grać dobrze tą bronią. Na drugi strzał może zabraknąć czasu.

Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje w grze takich map jak w CoD 1 UO np. Foy, albo Italy. A to ze względu na dostępność czołgów, pojazdów,dział itp.Można było toczyć prawdziwe bitwy pancerne,co dawało niesamowitą frajdę. W CoD 4 tylko piechotka, gdyby dodano nowoczesne pojazdy pancerne, itp. to RG-ppanc. nie słuzylby tylko do niszczenia piechoty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zapytam sie, jacy prowiderzy serwerow sa dla was najlepsi? ;)
pukawka
pifpaf
shooters
gamesnet
gamepad
whiterabbit
gradobicie

cos innego? a moze jakies zagraniczne?

bo mysle, ze trzeba by zmienic tegoserw co mamy teraz, dlatego prosze o rade ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:18, Farmer Widomo napisał:

Hmm...mam dylemat. Z którą snajperką grać Dragunov czy R700? Jaką Wy gracie? I jaką wy
strzelacie HS-y?


Osobiście polecam Baretta – świetny karabin snajperski . Jak się oswoisz z nim to nie ma mocnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:18, Farmer Widomo napisał:

Hmm...mam dylemat. Z którą snajperką grać Dragunov czy R700? Jaką Wy gracie? I jaką wy
strzelacie HS-y?

M40A3 albo M21.
***
jak wgrac CoD4 NoGunSway Mod na serwer ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Jest jakis program do znajdywania serwerów? Ze poprsotu wpisze ip serwa w cod4 i bede mógł wejsc i zagrac z tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować