Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 20:34, zbigniew.1 napisał:

To wytlumacz jak sie tam szuka serwow bo ja albo glupi albo slepy albo oba na raz ale
nie umiem.

W filtrach (rozwijany panel po prawej stronie głównego okna) jest pole do wpisania nazwy serwera lub jej części -> "Server Name:"

Bez problemu można to zrobić również w programie QTracker zwyczajowym CTRL+F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie krótki tryb single player jest w tym CoD4...
Grę przeszedłem - a w Xfire wyświetla mi się 7 godzin gry, tak więc grę spokojnie można przejść nawet w 5 godzin.
A tak w ogóle, to gdzieś mi kiedyś mrugnęła przed oczami jakaś informacja, że szykuje się dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:18, Farmer Widomo napisał:

Hmm...mam dylemat. Z którą snajperką grać Dragunov czy R700? Jaką Wy gracie? I jaką wy
strzelacie HS-y?


No to jeszcze ja się dopiszę. ;-) Może mój mały opisik...

M21 - świetna sprawa, headshoty lecą jakby same. W dodatku dużo prościej zabić tą bronią przeciwnika z bardzo bliskiego dystansu. Półautomatyczny.
Dragunov - taak... cóż, osobiście mam awersję na tą broń. Raz, że totalnie zniechęcił mnie jej wygląd, dwa, że jednak - moim zdaniem - jest słabsza od M21. Półautomatyczny.
M40A3 - chyba najlepszy ze wszystkich karabinów snajperskich. Mimo dosyć niewielkiej siły ognia ma fenomenalną celność, niemal nie trzeba wstrzymywać powietrza. Fakt, nie wygląda najlepiej... Samopowtarzalny.
R700 - ostatnio biegam właśnie z nią. Malutki magazynek (4 pociski...) rekompensuje niezła moc, porównywalna do Barreta. Celność też nie najgorsza, jednak czuć różnicę między M40A3. No i fajnie wygląda. ;-) Oczywiście samopowtarzalny.
Barret - jak każdy snajper czekałem do tego 49. poziomu, aby zobaczyć, co ta broń potrafi. Niestety, małe rozczarowanie. Pojedynczy pocisk niesie śmierć, jednak celność jest naprawdę słaba. Po strzale celownik lata po ekranie niczym mucha koło ucha. ;-) Spory magazynek okupiony dłuuugim czasem przeładowania. Sprawę ratuje to, że jest to karabin półautomatyczny.

Podczas grania zauważyłem, że większość graczy preferujących snajperki wybiera M40A3. W sumie mają rację, bo to świetna broń, którą też Tobie polecam.
A w większości zgadzam się z Melachahem.

Mały przegrany porównania? Celownik ACOG. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:00, Tokix napisał:

Buehehe, nie tędy droga :P
Tutaj raczej nie ma żadnych użytkowników którzy rekrutują....
Może chcesz 1v1 ?? Pokażesz skilla :P

Już kiedyś gralismy, ale formy nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 20:43, miszaa94aa napisał:

A nie wiecie może jaki polski klan jest najleszy??? W Polsce oczywiście ;)

Jednymi z najlepszych są BENQ Delta Team, UltraFrag Gaming no i Poker Game Strategy (słynny PGS).

Dnia 28.03.2008 o 20:43, miszaa94aa napisał:

Kto mnie do klanu przygranie :)???

Forum to nie tablica ogłoszeń. Pytaj na serwach do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 13:39, kolektor napisał:

Forum to nie tablica ogłoszeń. Pytaj na serwach do gry.

A czemu niby gra to tablica ogłoszeń? Nie mówiąc już o tym, że forum służy do rozmów i załatwiania podobnych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 00:17, Cmq napisał:

> Forum to nie tablica ogłoszeń. Pytaj na serwach do gry.
A czemu niby gra to tablica ogłoszeń? Nie mówiąc już o tym, że forum służy do rozmów
i załatwiania podobnych rzeczy...


Właśnie nie służy. Radzę przeczytać regulamin. A jeśli ktoś szuka klanu ofc należy pytać na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 15:08, Outlander-pro napisał:

Właśnie nie służy. Radzę przeczytać regulamin. A jeśli ktoś szuka klanu ofc należy pytać
na serwerach.

Regulamin przeczytał każdy mądry rejestrując się na forum, zaś poszukiwanie klanu jest rzeczą tak standardową i towarzyszącą forom od zawsze, że dziwne wydaje mi się oskarżanie kogoś o robienie czegoś zwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 15:38, Cmq napisał:

> Właśnie nie służy. Radzę przeczytać regulamin. A jeśli ktoś szuka klanu ofc należy
pytać
> na serwerach.
Regulamin przeczytał każdy mądry rejestrując się na forum, zaś poszukiwanie klanu jest
rzeczą tak standardową i towarzyszącą forom od zawsze, że dziwne wydaje mi się oskarżanie
kogoś o robienie czegoś zwyczajnego.


No dobra ale jak chcesz sobie o klanach pogadać, to poszukaj tego tematu (jeśli już go nie zamknęli), a z resztą jakbyś nie zauważył to nikt sobie nie życzy tutaj robić tablicy ogłoszeń z tego forum, a do załatwiania podobnych rzeczy to na GG można.

A ja mam pytanie: widadomo kiedy wyjdzie patch 1.6? i czy w ogóle wyjdzie, albo kiedy dadzą te nowe mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2008 o 16:44, trutututu napisał:

A ja mam pytanie: widadomo kiedy wyjdzie patch 1.6? i czy w ogóle wyjdzie, albo kiedy
dadzą te nowe mapy


Patch 1,6 ... póki co wiadomo chyba jedynie że będzie. Nikt też nie powiedział że bedą nowe mapy. One będą na xboxie i ps3, jest prawdopodobieństwo że trafią też na PeCety, ale nikt nic na razie nie wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 16:48, Outlander-pro napisał:


> A ja mam pytanie: widadomo kiedy wyjdzie patch 1.6? i czy w ogóle wyjdzie, albo
kiedy
> dadzą te nowe mapy

Patch 1,6 ... póki co wiadomo chyba jedynie że będzie. Nikt też nie powiedział że bedą
nowe mapy. One będą na xboxie i ps3, jest prawdopodobieństwo że trafią też na PeCety,
ale nikt nic na razie nie wie ...


To że na konsoli to wiem że są (chyba już nawet), no ale aż tak PCwców by nie poszkodowali? Żeby nawet durnych map nam nie dać :( Bo jak oglądałem trailer z tej mapy w tym budynku wielkim (tym szklanym, głównie) to normalnie aż sie płakać chce że tej mapy na piecu nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 16:44, trutututu napisał:

No dobra ale jak chcesz sobie o klanach pogadać, to poszukaj tego tematu (jeśli już go
nie zamknęli), a z resztą jakbyś nie zauważył to nikt sobie nie życzy tutaj robić tablicy
ogłoszeń z tego forum, a do załatwiania podobnych rzeczy to na GG można.

Argh, widzę że z forów porobiły się ostatnio wielkie spamowiska na których rozmowa jest zabroniona, trzeba tylko mówić koniecznie na temat. I tak swoją drogą to nie ja szukam tutaj klanu, umiejętność czytania także jest wskazana przy korzystaniu z for.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować