Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 17:19, miszczu707 napisał:

co polecacie wprowadzić do configu, żeby grało się przyjemnie, miło i płynnie ?

Hehe. Ja polecam ściągnięcie gotowego cfg jakiegoś pr0playera. Tu masz kilka - http://bashandslash.com/index.php?option=com_content&task=view&id=240&Itemid=74
Najlepszą grafę ma chyba ustawioną Prank'' z Team Pandemic (ja mam właśnie jego cfg lecz zmieniłem rozdziałkę bo mało fps). Reszta raczej nastawiona nie na grafę, lecz na fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:28, BzyQacz napisał:

Dzięki... A mógłbyś jeszcze walnąć na średnich?

Średnie, to będzie mniej więcej coś takiego: ;D
Ale nawet na średnich gra się bardzo przyjemnie.

20080403195034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie i tak :D. Cóż, Call of Juarez idzie mi z 1GB na fullach i z wyglądu jestem bardzo zadowolony, więc wiesz. A 1GB dopiero co dziś zamontowałem :D. Pora oszczędzać na CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:48, Adamo 55 napisał:

CO myślicie o tym aby dali w tym dodatku co niby to ma być na PC''ty nowe bronie np.
Bar, M1Grand???


Hmm... IMO bez sensu :P Bo jak dla mnie MP44 było do pogrania na moment... poza tym II WŚ mi się już znudziła :P Wolałbym jakieś nowe bronie.. ale wcześniej wyjdzie CHYBA CoD5 niż dodatek x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:43, Adeq napisał:

> CO myślicie o tym aby dali w tym dodatku co niby to ma być na PC''ty nowe bronie
np.
> Bar, M1Grand???

Hmm... IMO bez sensu :P Bo jak dla mnie MP44 było do pogrania na moment... poza tym II
mi się już znudziła :P Wolałbym jakieś nowe bronie.. ale wcześniej wyjdzie
CHYBA CoD5 niż dodatek x)


A może I wojna światowa. O niej rzadko (albo nigdy) nie opowiadano w grach. Wiadomo, wszystko może być przestarzałe, ale to by było coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 naprawdę przypadł mi do gustu. Szczególnie MultiPlayer ;] Mióóóód. A sama fabuła singla też fantastycznie się prezentuje, wg. mnie lepiej wyszła im wersja walki z terroryzmem niż poprzednie wersje które rozgrywało się w czasie II WŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2008 o 22:48, Tomicha napisał:

A może I wojna światowa. O niej rzadko (albo nigdy) nie opowiadano w grach. Wiadomo,
wszystko może być przestarzałe, ale to by było coś. :)


Hmm.. ale chodzi Ci o bronie czy o konflikt? Bo jak bronie to mogłoby być ciekawie.. ale jeżeli miałeś na myśli konflikt to byłaby klapa IMO. Bo przecież IWŚ była wojną opozycyjną :P Trochę nudno by było ciągle biegać po okopach x) Nie wiem zresztą, kiepsko się znam na IWŚ. A w CoD4 brakuje mi Stena ;( Ahh jak się kosiło z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:56, Adeq napisał:


> A może I wojna światowa. O niej rzadko (albo nigdy) nie opowiadano w grach. Wiadomo,

> wszystko może być przestarzałe, ale to by było coś. :)

Hmm.. ale chodzi Ci o bronie czy o konflikt? Bo jak bronie to mogłoby być ciekawie..
ale jeżeli miałeś na myśli konflikt to byłaby klapa IMO. Bo przecież IWŚ była wojną opozycyjną
:P Trochę nudno by było ciągle biegać po okopach x) Nie wiem zresztą, kiepsko się znam
na IWŚ. A w CoD4 brakuje mi Stena ;( Ahh jak się kosiło z tego :P


A Pepesze?? :) Hmmm, dlatego lubiłem grać ZSRR w COD2. Ale IMO obsługiwanie AC-130 jest lepsze niż jazda czołgiem w 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:59, Tomicha napisał:

A Pepesze?? :)


Taa, pewnie, super broń. W multi każdy pięciolatek nią wymiatał i aż mnie skręcało, kiedy raz po raz obrywałem od takiego specjalisty. Teraz podobną bronią, choć na szczęście nie tak aż tak masakrującą, jest P90... Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:09, DJ Szlafrok napisał:

> A Pepesze?? :)

Taa, pewnie, super broń. W multi każdy pięciolatek nią wymiatał i aż mnie skręcało, kiedy
raz po raz obrywałem od takiego specjalisty. Teraz podobną bronią, choć na szczęście
nie tak aż tak masakrującą, jest P90... Dlaczego?


Co do pistoletów to bardziej preferuję Scorpiona niż P90. Niestety w necie nie gram, bo nie mam jakoś czasu ostatnio. Soulstorm mnie pochłonął. :) Chociaż i tak W1200 i M1014 wymiatają jako shotguny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące zacinek...
kiedys kupilem CoD4 i gralem w singla bez zacinek, ale kiedy w właczylem multi to sie zaczęlo masakrycznie ciąć... po kilku dniach grania jakby sie uspokoilo... pozniej kupilem monitor 22'' i wszystko bylo normalnie dopóki nie zmienilem ustawień na wyższe po zakupieniu drugiego Gb ramu... jak ktos moze mi pomóc to bym był bardzo wdzięczny

PS. Zapewne chcecie wiedzieć jakie bebechy mam:
-Core2 duo 2GHz
-2 Gb ram
-7900GS GeForce 256mb
-net 512 neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chociaż i tak W1200 i M1014

Dnia 04.04.2008 o 23:12, Tomicha napisał:

wymiatają jako shotguny.


A masz tam jakiekolwiek inne? :P

A na serio - dwie uwagi śmieszne - M1014 z chwytem i perkiem ''pewne celowanie'' wraz z przebijaniem ścian albo większymi obrażeniami (nie pamiętam które jest do zaznaczenia wraz z celowaniem) potrafi w pełnym biegu, skoku, strafe''owaniu po dachu ubić kolesia przez dwie ścianki, z ponad 5 metrów lub/i przez STROP :>

Druga uwaga - M14 z acogiem (moje ostatnie odkrycie) to bardziej mobilna wersja M21 które z kolei jest niepraktyczne na bliski dystans na hardkorze. A M14 z acogiem z przebijaniem ścian i obrażeniami maxi jest po prostu uberpro ;)

No i standardowo już polecam każdemu M4 z sajlencerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:12, Tomicha napisał:

Co do pistoletów to bardziej preferuję Scorpiona niż P90. Niestety w necie nie gram,
bo nie mam jakoś czasu ostatnio. Soulstorm mnie pochłonął. :) Chociaż i tak W1200 i M1014
wymiatają jako shotguny.

A ja z Pistoletów maszynowych najbardziej lubię MP5 (obojętne z czym byle nie z ACOG). A co do Shotgunów, to nie jestem to nie jestem przekonany. Raz, czy dwa z tym grałem na pubach. No chyba że do zabawy z kumplami na shipment, to się nadaje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować