Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

A ja mam takie pytanko :)
Dopiero co wczoraj zainstalowałem gierke i tak...
- też mam grafike na normalny (ale nie uważam, że to problem)
- tu już się pojawia problem... podczas przejścia widoku z broni na celowanie ekran gry straszniue jaśnieje i nic nie widze jak wyjde z trybu celowania to gra robi sie normalna ... czy można to jakoś naprawić?

A i żeby nie było:
AMD 64x2 6400+ 3,21GHz
Geil 2x1GB RAM
GeForce 8800 GT 512

P.S. Może to wina sterowników do karty, ale mam chyba najnowsze dostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Już nie trzeba :) załatwione choć dziwne to było... kliknąłem żeby mi ustawiło "Optymalnie" i ten problem zniknął ale dziwne było też to, że miałem dokładnie te same ustawienia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:35, FoZz napisał:

Już nie trzeba :) załatwione choć dziwne to było... kliknąłem żeby mi ustawiło "Optymalnie"
i ten problem zniknął ale dziwne było też to, że miałem dokładnie te same ustawienia
;p

Powiem ci tak: Nie wszystkie ustawienia graficzne widać w opcjach :) Niektóre można edytować tylko za pomocą pliku cfg. Dlatego może tam coś miałeś źle ustawione, opcja Optymalnie ustawiła także te niewidoczne "gołym okiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te mapy są tylko na XBL o ile mi wiadomo. Jeśli ukaże się GOTY CoD 4 na PC to mapy pewnie będą w tym packu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 17:47, DoomnY napisał:

Źle Ci wiadomo... na X360 ukazały się 4 kwietnia 2008, na PS3 24 kwietnia 2008, a na
PC "soon" tylko nie wiadomo kiedy dokładnie "soon".

Dodam jeszcze, że mapy są właśnie w game of the year edition na wymienione konsole. Jak powiedział rob, trza czekać na taką edycję na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę poinformować że CoD4 sprzedał się na całym świecie w liczbie 9 milionów egzemplarzy z czego większość na konsole.
Powiem też że wypuszczone dodatkowe mapy na Xboxlive zostały ściągnięte przez milion ludzi w tydzień.

Ale kiedy będą na PC to niewiadomo ;/ Może w ogóle nie być, albo wydadzą jakiś dodatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 15:52, Outlander-pro napisał:

Mogę poinformować że CoD4 sprzedał się na całym świecie w liczbie 9 milionów egzemplarzy
z czego większość na konsole.

Tu akurat trudno zmierzyć jak sprzedały się na PC, dokładnych danych na ten temat nie ma. Microsoft i Sony akurat oferują dokładne statystyki w co grają ludzie na ich konsolach, więc to łatwiej zmierzyć. A jak tam ze sprzedażą wersji na DS? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może mi ktoś z Was powiedzieć, na jakim silniku graficznym hula Call of Duty 4? Bo ja jedynie mogę domniemywać, że na Quake 3, ale w newsach to czytałem już nawet o takich chorych odkryciach, jak Unreal Engine 3.
Podsumowując:
Proszę mnie do edukować, na jakim silniku śmigał:
*CoD2
*CoD3
*CoD4
Sądząc po opcjach i plikach części 1,2 i 4 to ten sam silnik. Więc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 09:26, FoZz napisał:

czy można to jakoś naprawić?
A i żeby nie było:
AMD 64x2 6400+ 3,21GHz
Geil 2x1GB RAM
GeForce 8800 GT 512
P.S. Może to wina sterowników do karty, ale mam chyba najnowsze dostępne...


Bardzo prawdopodobne jest to, że to wina sterów do grafy... może po prostu źle wgraleś..


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63&pid=5421 tu podalem technike zmiany sterów, wg RobeNa (czy tak jak sie to powinno prawidlowo robić) :)

NyGgA MiLy - na razie wypróbuj sposób podany wyżej :)


Jak to wam nie pomoże to pomyslimy poźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 05:01, Agntx napisał:

Koledzy, może mi ktoś z Was powiedzieć, na jakim silniku graficznym hula Call of Duty
4? Bo ja jedynie mogę domniemywać, że na Quake 3, ale w newsach to czytałem już nawet
o takich chorych odkryciach, jak Unreal Engine 3.
Podsumowując:
Proszę mnie do edukować, na jakim silniku śmigał:
*CoD2
*CoD3
*CoD4
Sądząc po opcjach i plikach części 1,2 i 4 to ten sam silnik. Więc? :)

na queka 3 huh x_X jak to już cod : uo był na maksymalnie zmodyfikowanym silniku q3
na wikipedi eng znalazłem że
cod 2 :In-house engine by Infinity Ward.[1]
cod 3 :Treyarch NGL
cod 4: Proprietary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale nawet tego się nie spodziewałem. Fani gry nie wiedzą, na jakim silniku śmiga ich ulubiona gra xD
Co najciekawsze nie wiedzą tego nawet goście od newsów i promocji, bo raz piszą, że to Q3 a potem UE3 by stwierdzić na końcu, że to autorski silnik.

UE3 wykluczmy od początku natychmiast.
Ja obstawiam, że w jedynce był silnik Quake 3 (bo to fakt potwierdzony przez producentów).
W dodatku lekko zmodyfikowany.
CoD2 to nadal te same pliki, ustawienia graficzne + dym i lepsze tekstury oraz celownik, mapa i ikony -> zmodyfikowany Quake 3 engine.
CoD4 to te same pliki, te same ustawienia + ''''nieco'''' nowych bajerków graficznych, stary celownik, nowa mapa ale stare ikony -> Quake 3 engine.
I tego się trzymam, bo faktycznie odkopałem newsa, że czwórka na nim też śmiga. Autorski silnik odrzucamy, bo musiałby być ona tworzony od podstaw, a tak w serii CoD nie było.

Jedynie nie wiem nic na temat silniku w CoD3, bo nie mam konsoli.

EDIT - trójka też śmiga na Q3 engine, potwierdzone. Dzięki nie mniej jednak za pomoc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 23:02, Agntx napisał:

Fajnie, ale nawet tego się nie spodziewałem. Fani gry nie wiedzą, na jakim silniku śmiga
ich ulubiona gra xD


No i co z tego że fani gry nie wiedzą na jakim silniku chodzi gra, to to jeszcze nic, gorzej nie wiedzieć jaki sie ma sprzęt (tak jak kilku moich kolegów).

A i jeszcze pytanko: Nadal nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie patch 1.6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 23:02, Agntx napisał:

Ja obstawiam, że w jedynce był silnik Quake 3 (bo to fakt potwierdzony przez producentów).


Owszem, masz rację.

Dnia 19.05.2008 o 23:02, Agntx napisał:

CoD4 to te same pliki, te same ustawienia + ''''nieco'''' nowych bajerków graficznych,
stary celownik, nowa mapa ale stare ikony -> Quake 3 engine.
I tego się trzymam, bo faktycznie odkopałem newsa, że czwórka na nim też śmiga. Autorski
silnik odrzucamy, bo musiałby być ona tworzony od podstaw, a tak w serii CoD nie było.


Moim zdaniem silnik CoD4 (czyli de facto Q3) jest na tyle zmodyfikowany, aby nie nazwać go engine Quake 3, ale też to za mało, żeby mianować go autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Call of Duty 4 naprawde jest w całości po polsku. Wszędzie gdzie sprawdzałem jest "wersja językowa:
z polskimi napisami". Tylko w sklepie gram.pl jest podane "Wersja językowa: w całości po polsku". Jak jest naprawde???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 12:23, TtittaX napisał:

Czy Call of Duty 4 naprawde jest w całości po polsku. Wszędzie gdzie sprawdzałem jest
"wersja językowa:
z polskimi napisami". Tylko w sklepie gram.pl jest podane "Wersja językowa: w całości
po polsku". Jak jest naprawde???

chyba nie jest w całości po polsku ja kupiłem polską wersję ale mam tylko napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to kinowa wersja językowa, czyli tylko z polskimi napisami- i bardzo dobrze, nie wyobrażam sobie polskich głosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować