Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przemysł growy jak Hollywood?

35 postów w tym temacie

Prost tak mowic, ale trudniej zrobic. Gry starzeja sie znacznie szybciej niz filmy. Tu pol roku opoznienia to tak jak 5 lat opoznienia w rynku filmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego przemysł growy ma czerpać wzorce z przemysłu filmowego. Biorąc pod uwagę, że chyba już jakiś czas temu dochody tego pierwszego przekroczyły dochody tego drugiego, powinno być raczej odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Volvox''em i Klimos''em. Ten cały Denis Dyack nie ma pojęcia o rynku o nowoczesnym rynku jakim jest rynek gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten pomysł podoba. Dla mnie gra nie musi wykorzystywac silników/bibliotek/czego tam ze wczorajszego wieczora, ma być dopracowana i grywalna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgłupszy pomysł o jakim słyszałem. Volvox ma rację. Wiedziałem że na świecie rodzą się idioci, ale aż tacy. Po cholerę ten facet wypowiadał się o czymś, o czym jak widać nie ma bladego pojęcia. Niech on sobie firmware w mózgu dopracuje. Zalecam pełną aktualizację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie czepiajcie się go, dobrze gada. Jakoś blizzard tworzy jedną grę raz na kilka lat, która żyje jeszcze lat kilkanaście, mimo nieaktualnej grafiki, zerowej fizyki itp. Bo nie grafika, nie fizyka lecz GRYWALNOŚĆ, ŚWIAT GRY I opowiedziana w niej PRZYGODA są najważniejsze. Przykład? Another World to nadal Wielka Gra. Choc ma już z pewnością nieaktualną grafikę o jakieś 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe kilka miesięcy też zabójcze dla gry nie jest, jeśli zlikwiduje wszystkie bugi, co nie wywoła złości u nabywcy. Tylko nie mówcie, że wolicie dostac grę wcześniej, ale z błędami... Wasze komentarze może nie są bez sensu, ale do całkowitej racji też Wam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Hollywood to powinny się wyrównać budżety na produkcje - gdyby tak wywalano ok. 100mln dolców na co większe tytuły, założę się że każda gierka była by odpicowana pod każdym względem jeszcze przed upływem standardowych 2-ch lat produkcji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie wie o czym mówi, przecierz każdy błąd gry wychodzi w praniu, a nie tak łatwo jest go od razu wychwycić!!! (mondry jestem nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ma rację chłopak. Właśnie przez taki pośpiech, naciski prasy wychodzą później niedoróbki, ciekawie wyglądające tytuły - lecz z masą bugów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:14, bulbex napisał:

On nie wie o czym mówi, przecierz każdy błąd gry wychodzi w praniu, a nie tak łatwo jest go
od razu wychwycić!!! (mondry jestem nie :)


Wiele da się wychwycić w czasie kodowania/projektowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać człowiekowi racje gry często, są nie dokończone wymagają łatek itd. Jednak dla mnie filmy i gry to dwie różne bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować