Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap drugi

140 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 17:41, BiShopKF napisał:

Pewnie masz rację, nie będę się sprzeczał :)
Świadczy to jednak źle o serwisie Gry-Online z którego brałem info:

Kawałek opisu MGS2 (obrazek był z MGS3):
"Gra zaczyna się, gdy Solid Snake – komandos od zadań specjalnych, bohater
wszystkich części gry
– dostaje się na statek (...)"

Pełny tekst: http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=3510


Zgadza się, ale MGS3, mimo że jest jego akcja dzieje się wcześniej, wyszedł po drugiej części, co raczej jest logiczne :) Po prostu w trójce nastąpiła zmiana bohatera z Big Bossa na Solid Snake''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane! Najtrudniejsze jak dla mnie nr. 1, to nie moje lata dla gier PC wtedy miałem, GBC więc znałem pana nr 2. Nie mam pewności, co do 3, a reszta łatwizna. Swoją drogą czasochłonne te konkursy (szczególnie jak się kogoś nie zna) dobrze, że są w długi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, odpowiedzi wysłane... Było nawet ciężko, ale jakoś mi się w końcu udało. Tylko po co aż tyle podpowiedzi? Dobra, przyznaje się, ja też się ludzi pytałem. Ale tylko kilka minut i i tak bezskutecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja co się z dwójką użerałem. Na początku nie pamiętałem tytułu, potem jednak coś mi się z twarzą nie zgadzało, więc szukałem gdzie indziej. A potem, zdesperowany, zająłem się szukaniem obrazków do pierwotnej koncepcji. I wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arghh.... dwójka i ósemka to ciężkie orzechy do zgryzienia. No,ale jakoś sobie poradziłem.
Warto było zbierać CDA... miałem sporo reklam z grami wydawanymi kiedyś przez CDP:) Można było co nieco znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak ja mogłem nie wiedziec jaka to gra kryje sie pod numerem 1 przeszedlem jej pierwsza częśc :D
Teraz tylko numer 2 i 7 i wysyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... chyba trochę za póżno xP
A jeśli chodzi o odpowiedzi, to ja napisałem tak
- Max
- Eartworm Jim 3D
- Constantine
- Zygzak jakiś tam xP
- Total Overdose
- Broken Sword : Anioł Smierci
- Larry 7
- Viva Pinata

Coś mniej więcej w tym stylu wysłałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:07, Kukowsky napisał:

To masz chyba dwa źle, gdyż mi się wydaję, że 1 to MDK2, a 4 to Auta. :)


Sad Statue ma dobrze. ;) Zygzak Mcquee(piszę z pamięci) to nazwa tego auta, a Max to nazwa psa z MDK 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:15, Sad Statue napisał:

Yhym xP "zadanie polega na rozpoznaniu przedstawionych na rysunkach postaci oraz podaniu ich
imion lub tytułów gier" :P

Hmmm... Zapomniałem, że można było jeszcze bohaterów pisać. :) Sam tylko tytuły gier wypisuje i jakoś nie zwróciłem uwagi jak się Ci bohaterowie gier nazywali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:27, Kukowsky napisał:

> Yhym xP "zadanie polega na rozpoznaniu przedstawionych na rysunkach postaci oraz podaniu
ich
> imion lub tytułów gier" :P
Hmmm... Zapomniałem, że można było jeszcze bohaterów pisać. :) Sam tylko tytuły gier wypisuje
i jakoś nie zwróciłem uwagi jak się Ci bohaterowie gier nazywali. ;)



Wiesz, zestresowany jestem xP Ostatnim razem napisałem "Metal Gear Solid" pod jednym z obrazków, ale nie wiedziałem z której części to pochodzi, to sobie myślę, wpiszę "Solid Snake", a okazało się że gdybym wpisał to pierwsze miał bym zaliczone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To som moje odpowiedz
1.Mdk
2.Earthworm Jim 3D
3.Constantine
4.Auta
5.Total Overdose
6.Broken Sword Anioł Śmierci
7.Larry 7 Miłość na Fali
8.8 viva pinata(Pomiliłem sie i wpisałem osiem mam nadzieje że mi to zaliczom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:29, Sad Statue napisał:

> > Yhym xP "zadanie polega na rozpoznaniu przedstawionych na rysunkach postaci oraz
podaniu
> ich
> > imion lub tytułów gier" :P
> Hmmm... Zapomniałem, że można było jeszcze bohaterów pisać. :) Sam tylko tytuły gier wypisuje

> i jakoś nie zwróciłem uwagi jak się Ci bohaterowie gier nazywali. ;)


Wiesz, zestresowany jestem xP Ostatnim razem napisałem "Metal Gear Solid" pod jednym z obrazków,
ale nie wiedziałem z której części to pochodzi, to sobie myślę, wpiszę "Solid Snake", a okazało
się że gdybym wpisał to pierwsze miał bym zaliczone ;]

Ja strzeliłem troszkę, że 1 to MDK2, to się przestraszyłem, jak zobaczyłem Max- myślę sobei co to za gra max :D?
A w pierwszej rundzie niepotrzebnie się bawiłem i dopisałem przy MGS "2", wiedziałem że to jakaś gra z serii, ale nie chciało mi się dalej szukać, a sam tylko w 1 grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamkniesz lodówkę. :P
Wygląda na to, że pierwsze dwa etapy udało mi się ukończyć bez żadnych błędów. Zobaczymy jak będzie z trzecim. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować