Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry sieciowe jak hazard?

22 postów w tym temacie

Heh... ja bym się nia zakładał czy wygram, bo pewnie bym przegrał. Jak dla mnie pomysł hybiony, ale dla pro playerów może być, nie dość, że zmierzą się z dobrymi graczami to może coś jeszcze wygrają na ttym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Szefowie strony Tournament.com osiągnęli z Valve porozumienie, na mocy którego będą organizatorami jedynych legalnych rozgrywek z nagrodami pieniężnymi. Grami, w których zmierzą się chętni użytkownicy, są Counter Strike: Source i Half-Life 2: Deathmatch.

Przeczytaj cały tekst "Gry sieciowe jak hazard?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł jest kontrowersyjny i nie wiadomo czy polscy gracze też będą mogli spróbować ze względu na polskie prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że pomysł zostanie zbagatelizowany i przejdzie... dopiero jak tysiące ludzi się wciągnie w nałóg, to zadziałają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnej z wymienionych gier. Poczekam aż zrobią coś podobnego ze STALKERem. Mój nowy klan czeka na turniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, nie ma to jak zarobek za zabijanie w deathmetchu. Tylko, żeby to był naprawdę "zarobek" ten pomysł musi się jeszcze rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to aimboty znów będą w modzie :D

Ja również uważam, że pomysł chybiony - nie dość, że gry oskarża się o podburzanie do zabijania i zdobycia statusu "mass murder'''' w rzeczywistości, to jeszcze dojdzie hazard na skale światową ( będzie pewnie podobna sytuacja jak z kasynami - ludzie przerżną duże pieniądze i skończą na ulicy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słowo "hazard" jest nieodpowiednie jako określenie tego typu przedsięwzięcia. W końcu wygrywa ten, kto jest lepszy, ma szybszy refleks, a nie więcej szczęścia. Raczej nazwałbym to meczem, czy po prosty e-sportem, bo w każdym sporcie wygrywa się pieniądze. Powtarzam: tym rozgrywkom daleko do hazardu.

Pozdrawiam,
Ugry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No risk, no fun! Jedziemy panowie. Bounce i do przodu :)

Genialny pomysl. Daje to mozliwosc zarabiania... moze jesli bedzie mozna grac o duze stawki - zastapi niektorym prace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:46, trojan9 napisał:

pomysł jest kontrowersyjny i nie wiadomo czy polscy gracze też będą mogli spróbować ze względu
na polskie prawo

Nie rozumiem, dlaczego miałoby nie przejść? Z tego co wiem, hazard w Polsce jest legalny. A tak w ogóle, to to nawet nie jest hazardem, więc w ogóle nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:08, lampak napisał:

> pomysł jest kontrowersyjny i nie wiadomo czy polscy gracze też będą mogli spróbować ze
względu
> na polskie prawo
Nie rozumiem, dlaczego miałoby nie przejść? Z tego co wiem, hazard w Polsce jest legalny. A
tak w ogóle, to to nawet nie jest hazardem, więc w ogóle nie ma o czym mówić.


Dokładnie. Serwisy jak bet-at-home.com i betway.com istnieją. Są STS-y i nikt nie zabrania korzystania z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co niektórych z was tak dziwi ot kolejny dział e-sportu i tyle. Może nieco inny od normalnego ale zasady są te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysl totalnie chybiony... ale nie ma chyba nigdzie mowy o nagrodach rzeczowych ... tak wiec turnieje w ktorych nagroda jest komputer czy jakies podzespoly nie ulegly wylacznosci :P
uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Ja myślałem, że granie na komputerze ma być rozrywką , a nie sposobem na tracenie pieniędzy... Świat schodzi na psy! Wszędzie zaczyna się wkradać pieniądz... Jestem zniesmaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować