Zaloguj się, aby obserwować  
Soresu

CD-Action czy Click?

31 postów w tym temacie

CDA bo zbieram i wg. mnie to najlepsze czasopismo o grach komputerowych na świecie :) Ale Click! zły nie jest, mam parę numerów. Czasami kupię ale nie dla samego czasopisma ale gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:45, nekromanta7 napisał:

CD-Action !!!!!!+1 bo lepsze gry wieksza objetosc

Myślę bardzo podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie samo pytanie zadałeś na "Grze słownej". :P
Osobiście wole Cda .
Nie wiem czy to jest dobry temat ponieważ o czasopismach jest wiele już Tematów :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wolę CDA, bo ma ten swój klimat, i te tajemnice (vide Smuggler ^^), i Ci redaktorzy, i te gry, i ta gaze... eee.. . czasopismo! I jest git xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:48, Jojti napisał:

Takie samo pytanie zadałeś na "Grze słownej". :P
Osobiście wole Cda .
Nie wiem czy to jest dobry temat ponieważ o czasopismach jest wiele już Tematów :|.

jak je zadałem to mi wpadło do łba że można zrobić taki temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:45, SSebaSS napisał:

To są czasopisma nie gazety.

chodzi mi o to że smuug sie denerwóje jak ludzie mówią ''''gazeta''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście wole cd-action ale jak przecztałem kilka recenzji clicka to jakoś ciekawiej mi sie je czytało niż recki cd action np.władca pierścieni:bitwa o śrudziemie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:43, Obi-wan Kenobii napisał:

Które czasopismo lub gazete wolicie?

Ja w 100% wole CD-A od Clicka opisze to w kilku podpunktach:
1 Większa ilość stron które można 2x dłużej od Clicka czytać
2 Moim zdaniem lepsze recenzje gier mnie bardzo przekonują bo piszą w dobry sposób a w Clicku zbyt profesjonalnie.
3 Fajne gierki zdażają się też słabe ale rzadko do gier Clicka nic niemam bo są też często fajne
4 Bardzo mi się podoba także sztata graficzna tego pisma
Podsumuwując wole CD-A od Clicka chodż Click jest u mnie na 2 miejscu

PS:Obi-wan Kenobii nieumieszczaj tylu postów skoro możesz zmiścić wszystko w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action, ponieważ zawsze jest więcej do czytania, multum dobrych pełnych wersji gier, ciekawe bonusy na DVD, humorek i oczywiście Action Redaction! Click jakby stara się naśladować CDA, ale jakoś mu to nie wychodzi, a poza tym jest znacznie mniejszy, a pełne wersje są denne (no zdarzają się wyjątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Xardas 14 i jeszcze jedenk punkt dodam
5. W CDA jest Na luzie i AR :D :)
Click próbuje śmiesznie, ironicznie odpowiadać na listy czytelników, ale jakoś żałośnie im to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:59, Obi-wan Kenobii napisał:

chodzi mi o to że smuug sie denerwóje jak ludzie mówią ''''gazeta''''

Według mnie ta "złość" jest uzasadniona, ponieważ chce on pokazać czytelnikom różnicę pomiędzy czasopismem, a gazetą, gdyż owa różnica jest bardzo duża.

P.S. Czy wzrok Cię zawodzi, czy masz problemy z ortografią? Ja nie wiem jak można walić tyle ortografów, przecież podczas pisania są podkreślane wyrazy z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Playboy ;) na co taki temat sie pytam?? o cda i clicku już jest a co Ci da że sie dowiesz co ktoś sądzi. Zaraz zakładamy budyń czy kisiel ? proszę o szczerą odpowiedź.
Aha co do gaze..., czasopisma (wszyscy tak robią i ktoś ma używanie później) to wolę play''a - klimat, komiksy, rzetelne ocenianie (tj. kiedyś pisałem w CDA albo 9-10/10, albo 1-2/10, pomiędzy to ok. 5% - niezgodnie oczywiście z rzeczywistością, nie czarujmy się ile naprawdę rewelacyjnych gier wychodzi - kilka, nie kilkadziesiąt rocznie).
Proszę o szczerą odpowiedź na moje pytanie bo nie wiem co lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować