Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Nie polecam tych Nike Twilight co kupiłem. Po 2 tygodniach noszenia już się rozklejają, mam nadzieję, że do końca wakacji wytrzymają. Mogłem jednak Air Maxy droższe sobie sprawić, ale zapewne lepsze jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz je jeszcze na gwarancji, więc ja bym tak nie narzekał. Mojemu koledze buty HD rozkleiły się po roku i dostał bez problemu zwrot kasy i miał na kolejne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 12:45, HunterO7 napisał:

To chyba masz je jeszcze na gwarancji, więc ja bym tak nie narzekał. Mojemu koledze buty
HD rozkleiły się po roku i dostał bez problemu zwrot kasy i miał na kolejne ;)


No widzisz, ale paragon gdzieś mi się zapodział, a od Poznania dzieli mnie 120 kilometrów. Dobra nie jest źle, zobaczymy co będzie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty, które jakiś czas temu zakupiłem: http://store.premierboutique.com/thumbnail.asp?file=assets/images/products/nike/nike-avid-blackwhite.jpg&maxx=300&maxy=0 .

Podeszwę trzeba co chwilę czyścić, ale same buty są wygodne i przyjemne w noszeniu.

PS. Dziwią mnie ludzie, którzy wybierają BUTY pytając się innych ludzi o to, które ich są ładniejsze. Nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to sa to fejki : P
na allegro wzbraniam sie z kupowaniem obuwia, bo jedne po troche ponad pol roku sie bezczelnie rozkleily, a te co kupowalem normalnie w sklepach (nike renzo, nike 6t5 eu, adidas super sala) trzymaja sie calkiem niezle choc o buty raczej miernie dbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 19:51, Tyler_D napisał:

Ostatnio przemierzyłem kilka sklepów i znaleźć normalne, nie oczorypne buty, które wyglądają
po ludzku a nie jak bardzo "kreatywna" twórczość jakiegoś dizajnera *jest nader trudno.

znam ten ból, też jestem wybredny w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w trymiga moge Ci znalezc w miare normalne czarne butki na sezon wiosenno-letni, lecz dla Ciebie cena oscylujaca w granicach 200zl to rozboj w bialy dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem typem który będzie szukał miesiąc butów i się zastanawiał nad pięcioma modelami [ z czego pewnie większość twoich propozycji byłaby nie do znalezienia u mnie w mieście, bądź co bądź to nie jest Wawa chociażby, ostatnio znalazłem nawet dwie w miarę normalne pary ale się okazało że nie mają moich rozmiarów już nigdzie w mieście, lol, tym bardziej że to nie były jakieś ekskluzywne buty a czekać "jakieś dwa tygodnie" na sprowadzenie z innego miasta mi się nie uśmiechało ]. Ale problem nieaktualny bo wczoraj sobie kupiłem coś lekkiego więc nie musisz się głowić, tym bardziej że przecież doskonale wiesz czego ja szukam, za ile i po co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 15:37, Zauri napisał:

w trymiga moge Ci znalezc w miare normalne czarne butki na sezon wiosenno-letni, lecz
dla Ciebie cena oscylujaca w granicach 200zl to rozboj w bialy dzien..


To ja się piszę, dla mnie rozbój to nie jest, a pewnie jak się postaram znajdę taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Kolejny flame tutaj jest zupełnie zbędny, poza tym jeśli już miałbym tutaj coś wrzucać to raczej by pokazać jakieś buty trudno dostępne lub na swój sposób oryginalne a wrzucanie "zwykłych" i "powtarzalnych" par z niczym nie wyróżniającego się salonu mija się z celem, zwłaszcza na tym forum. No ale co począć, są ludzie którzy chcą na siłę [ najwyraźniej ] pokazać jacy to oni "som cool bo mają nietypowe buty" i cała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 17:43, Tyler_D napisał:

Tylko po co? Kolejny flame tutaj jest zupełnie zbędny, poza tym jeśli już miałbym tutaj
coś wrzucać to raczej by pokazać jakieś buty trudno dostępne lub na swój sposób oryginalne
a wrzucanie "zwykłych" i "powtarzalnych" par z niczym nie wyróżniającego się salonu mija
się z celem, zwłaszcza na tym forum. No ale co począć, są ludzie którzy chcą na siłę
[ najwyraźniej ] pokazać jacy to oni "som cool bo mają nietypowe buty" i cała reszta.


Cóż, to chociaż wskaż kierunek szukania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chcialem zadac pytanie odnosnie butow. Zadne nie wytrzymuja ze mna dluzej niz pol roku. Pozniej to juz nie wyglada jak buty. Niezaleznie jakiej firmy i ile kosztowaly zawsze spotyka je ten sam los. Raczj zwykle nosilem obuwie sportowe lub tym podobne.
Ostatnio zastanawialem sie nad zakupem glanow bo moze te wytrzymaja dluzej. I tu pytanie - czy to dobry pomysl? Czy macie polecic jakies glany? I tak mysle ze raczej bym musial spodnie zmienic bo do jenasow nie beda juz pasowac... Mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 02:32, Razrash napisał:

Mam racje?


Masz rację, chociaż niektóre glany pasują do niektórych dżinsów - różnie bywa. Ten dysonans wywoływany jest przez to, że glany są raczej duże, długie (zwłaszcza jeśli masz dużą stopę), ze zgrubieniem w przedniej części (tam, gdzie jest blacha osłaniająca palce) - zwykle w połączeniu z dżinsami wygląda to tak, jakbyś na zwężone optycznie nóżki założył wielkie buty klauna.
A co do wytrzymałości - ja swoje mam już od bodaj 6 lat, a wciąż są w dobrym stanie (podeszwy, blachy i śruby nienaruszone, wytarła się tylko skóra na czubie i wkładka z podpiętkami), choć niejedno już przeżyły.
Glany to buty na lata, nawet jeśli nie mają przesadnie markowej metki - ja za swoje dałem 180 złotych na jakimś targu i dobrze się sprawują. Trzeba tylko sprawdzić, czy mają wszystkie śruby w podeszwach i blachy na pięcie i czubie.

Jeśli szybko niszczysz buty, możesz sprawdzić w jakich miejscach występują przetarcia - często jest tak, że ludzie chodzą w niewłaściwy sposób, mają jakieś drobne problemy z chodzeniem, niewłaściwie stawiają stopę i przez to buty szybko przecierają im się w jednym konkretnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja mam tak:
Albo wyciera sie podeszwa na piecie tak ze az w koncu robi sie dziura oraz wyciera sie podeszwa pod palcami ale jeszcze nie tak zeby byla dziura, albo podeszwy za cholere nie moge zetrzec ale ta... gorna czesc buta peka, rozwala sie i wyglaja jak ze smietnika. Inaczej chodzic sie juz raczej nie naucze :P
Zawsze mniej wiecej tyle samo wytrzymuja.
Co do glanow to gdzie one te sruby maja? Zastanawiam sie tez gdzie moge takie kupic. I tez musze poszukac spodni... Jakie by do glanow pasowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 15:35, Razrash napisał:

Co do glanow to gdzie one te sruby maja?

W podeszwie. Ta jakby przykręcały podeszwę do reszty buta

Dnia 07.05.2011 o 15:35, Razrash napisał:

I tez musze poszukac spodni... Jakie by do glanow pasowaly?

Bojówki + glany roxx :D. Ale poza tym świetnie pasują tez dżinsy, pod warunkiem że nie są to jakieś śmieszne rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach