Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Witam mam pytanie gram w klubie i chce kupić korki dobrze żeby ich cena nie przekraczała 200 zl ale jak przekroczy to nic:P nie mogą to być wkręty muszą być wygodne i musi być rozmiar 39 :P Jakie są wasze typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:55, kowboj3 napisał:

Mój nowy nabytek. Niesamowicie proste, ale pasują mi do wszystkich spodni ;D

Kappa Kosmo (nie w stylu Deejay''a :P)

EDIT

Nie znalazłem większych zdjęć.


A jednak znalazłem trochę większe :P Moje to te czarne :D

20071026215932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam uwielbiam convers''y, uwielbiam trampki i buty trampko podobne. noszę teraz takie convers''y one star mid''y(zdjęcie) tyle że całe skórka. 2 buty to emerica''i model romero (zdjęcie, tyle że tam gdzie kolor to ja mam czerwone, na zdjęciu nieco inny model jest...). 3 buty to dla jaj kupione różowe trampki convers''a ; ) nie, nie jestem homogenizowany, po prostu tak "dla picu" je noszę po szkolę :P

20071026221405

20071026221413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od kilku lat kupuje buty z firmy Nike a dokładniej Nike ID i po za tym że sie wyróżniają znacząco :P są bardzo wygodne i warte wydanych pieniędzy :>


20071026223319

20071026223330

20071026223452

20071026223508

20071026223602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:31, Radovan napisał:

Glany steel FTW

O wlaśnie suoer buty ktore zamierzam sobie kupic, mam do ciebie tylko jedno pytanie czy one sa wygodne itd. czy trzeba sie najpierw do nich przyzwyczaic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:46, Baluk25 napisał:

świetne buty tylko kolor nie dla mnie ;/ :P


Są gusta i guściki :P ja np. nie na widzę białych butów czy całych czarnych ;s dla tego sobie zamawiam takie jakie sobie złoże i dobiorę kolory :P np. wcześniejsze miałem bardziej jaskrawe kolory i stylu butów do NBA [zresztą to były buty do koszykówki] ale stwierdziłem że są za masywne itd. to teraz szukam butów lekkich i zgrabnych :> a co do kolorów jak pisałem gusty są różne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:44, Mateusz9214 napisał:

> Glany steel FTW
O wlaśnie suoer buty ktore zamierzam sobie kupic, mam do ciebie tylko jedno pytanie czy one
sa wygodne itd. czy trzeba sie najpierw do nich przyzwyczaic?


Kazde glany trzeba troche rozejsc i nie moga byc za ciasne:) ale te od razu byly dla mnie bardzo wygodne. Polecam Ci szczerze. Bardzo porzadne. Mam je juz rok i sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:31, Radovan napisał:

Glany steel FTW


Identyczne mam :D

No więc glany Steela oraz zwykłe trampki do kostek za 30 złotych :p Nawet się nie opłaca wstawiać zdjęcie bo takie same produkuje z 1000 firm w samej Warszawie :P

EDIT: Zauważyłem że wszyscy noszą jakieś Adidaski Reeboki Nike brrr. Ja bym takich nie mógł bo to nawet nic nie kopniesz ... A i te wszystkie DC Cropp Etnies Aido też mi nie podchodzą , niby strasznie wygodne (gram w jednych w baseball lub grałem) ale nie przepadam z ich szerokością ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 21:59, kowboj3 napisał:

> Kappa Kosmo (nie w stylu Deejay''a :P)


Noo, te fajnie wyglądają =D Mają fajny kształt i też pasowałby mi do spodni =D

Khalid ---> Mam takie same =D I chodzę w nich do kościoła i na święta =D =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach