Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2009 o 14:56, AssaxoN napisał:

Przedwczoraj kupiłem sobie przez Internet buty halowe do szkoł Nike Total90 Shoot.
Buty są bardzo wygodne i pasują do moich ciuchów :D.

Co dzień rano jak wchodze do autobusu to widze gości w tego typu butach , dresiku i ogolanych na łysą pałe ;P No , ale każdy ma inny gust ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 14:56, AssaxoN napisał:

Przedwczoraj kupiłem sobie przez Internet buty halowe do szkoł Nike Total90 Shoot.
Buty są bardzo wygodne i pasują do moich ciuchów :D.

Co dzień rano jak wchodze do autobusu to widze gości w tego typu butach , dresiku i ogolanych na łysą pałe ;P No , ale każdy ma inny gust ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę w podobnych butach, a mam długie włosy i noszę "dżinsy"(znaczy jedynie spodnie) ;p

Graszcz@ To Ty w kaloszach sporty uprawiasz ? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj coś widzę, że niektórzy tutaj nie przyjmują do wiadomości, że ktoś lubi nosić inne buty niż oni.

Aby nie tworzyć jakiegoś wielkiego offtopu - już chyba od roku noszę buty z jednej firmy, a mianowicie Cormax'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:13, Albii napisał:

Graszcz@ To Ty w kaloszach sporty uprawiasz ? Oo

Ja mogę tylko podejrzewać że dla Graszcza sportem jest coś zgoła innego [ asg ] ... a tam takie buciki nie mają racji bytu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:17, Divii napisał:

Oj coś widzę, że niektórzy tutaj nie przyjmują do wiadomości, że ktoś lubi nosić inne
buty niż oni.

Coś widzę że tu ktoś czytać ze zrozumieniem nie potrafi. Graszcz napisał że sam by takiego czegoś nie założył a nie że tego komukolwiek zabrania lub "nie przyjmuje do wiadomości" jak sam napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nie wszyscy tacy są. Mój kumpel ubiera się normalnie, ani to skate, ani jakiś emo. Po prostu dżinsy dobre, sweter dobry i mercuriale tylko że niebieskie, te co Ronaldo w takich biega. I pasują mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:27, Tyler_D napisał:

Coś widzę że tu ktoś czytać ze zrozumieniem nie potrafi. Graszcz napisał że sam by takiego
czegoś nie założył a nie że tego komukolwiek zabrania lub "nie przyjmuje do wiadomości"
jak sam napisałeś.



O Graszczu nie wspominam, bo on nic takiego nie napisał. Za to kobe 47 po prostu zaczyna prowokować i rzucać stereotypami ("O! Halówki z ''najki''. Pewnie do dresiku").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana polazłem do Dajśmana ( hyhy, rym ) i kupiłem jakieś tam buciki sportowe marki Victory.
Całkiem wygodne, ale zapewne zryję je po roku jak poprzednie, dlatego też nie kupuję butów droższych niż 80-90 zł ( jedynym wyjątkiem są moje glany : P )

20091121173102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko zdaje, czy one mają jakiś odcień fioletu, czy są czarne, a mi się tylko zdaje ? Jak to pierwsze to takie sobie, a jak drugie to nawet spoko. Ogólnie dajśman nie kojarzył mi się z dobrą jakością, nie wiem jak teraz.

Tyler_D@ Przecie dobrze pasują do jakiegoś munduru, czy kombinezonu. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:30, Divii napisał:

O Graszczu nie wspominam, bo on nic takiego nie napisał. Za to kobe 47 po prostu zaczyna
prowokować i rzucać stereotypami ("O! Halówki z ''najki''. Pewnie do dresiku").


jakim człowieku stereotypem? oczywistym jest, że halówki, czyli buty sportowe, najbardziej pasują do dresu, czyli ubrania sportowego. geez, wszędzie szukasz czegoś, żeby się przyczepić?

poza tym nie ogarniam ''o gustach się nie dyskutuje'', przecież gusta są najciekawszym tematem do rozmów (po seksie). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:13, Albii napisał:

Graszcz@ To Ty w kaloszach sporty uprawiasz ? Oo

Jeśli kupiłeś te buty tylko i wyłącznie z myślą o graniu na hali, to zwracam honor. Ale ja codziennie widuję wieśniaków, którzy bez względu na porę, pogodę, okazję, okoliczności i warunki ZAWSZE NOSZĄ CHOLERNE OBCIACHOWE HALÓWKI.

@Tyler
Jeśli airsoft można nazwać sportem, to buciory wojskowe FTW =]

@Budyn
Victory z Deichmanna są zajebiste! kosztują zgoła sześć dych, a często wyglądają 100x fajniej niż wszystkie lansiarskie Conversy i inne markowe gówna. Co do wytrzymałości, jest całkiem nieźle, choć bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:08, Graszcz napisał:

Victory z Deichmanna są zajebiste! kosztują zgoła sześć dych, a często wyglądają 100x
fajniej niż wszystkie lansiarskie Conversy i inne markowe gówna. Co do wytrzymałości,
jest całkiem nieźle, choć bez rewelacji

Ale markowe gówna są 100x wytrzymalsze i wygodniejsze.

Dlatego ja zawsze kupuje Adidasy na wiosnę i lato. Tym razem chyba mój wybór padnie na Adidas L2G granatowe lub czarne (obrazek). Nike nie lubię, bo dużo ludzi chodzi w podróbkach poza tym większość wygląda tak samo, a trampkopodobnych syfów nie kupię, bo całe miasto w nich chodzi.

20091121184344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:44, Grinczar napisał:

> Victory z Deichmanna są zajebiste! kosztują zgoła sześć dych, a często wyglądają
100x
> fajniej niż wszystkie lansiarskie Conversy i inne markowe gówna. Co do wytrzymałości,

> jest całkiem nieźle, choć bez rewelacji
Ale markowe gówna są 100x wytrzymalsze i wygodniejsze.

Może są wytrzymalsze, ale dla mnie znacznie wygodniejsze są te tanie buciki z dajśmana. Rok noszenia to naprawdę sporo dla butów sportowych i dają radę, ja jestem zadowolony.

Dnia 21.11.2009 o 18:44, Grinczar napisał:

Dlatego ja zawsze kupuje Adidasy na wiosnę i lato. Tym razem chyba mój wybór padnie na
Adidas L2G granatowe lub czarne (obrazek). Nike nie lubię, bo dużo ludzi chodzi
w podróbkach poza tym większość wygląda tak samo, a trampkopodobnych syfów nie kupię,
bo całe miasto w nich chodzi.

Przestałem kupować adidaski jakieś 5 lat temu. A trampkopodobne syfy za 9,99 zł z Kerfura są mega na imprezy- jak ktoś Ci zarzyga to nie ma specjalnie czego żałować : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:44, Grinczar napisał:

Ale markowe gówna są 100x wytrzymalsze i wygodniejsze.

Wytrzymalsze - owszem, ale na pewno nie 100x. W wygodzie różnic w ogóle nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:08, Graszcz napisał:

Jeśli kupiłeś te buty tylko i wyłącznie z myślą o graniu na hali, to zwracam honor.

Ja swoje adasie questry kupiłem w myśli o sporcie, ale także o chodzeniu, ponieważ są bardzo wygodne. ;) No ale do chodzenia w zimę kupiłem sobie Reebok rivlanse. ;p

Dnia 21.11.2009 o 18:08, Graszcz napisał:

Ale ja codziennie widuję wieśniaków, którzy bez względu na porę, pogodę, okazję, okoliczności i warunki ZAWSZE NOSZĄ CHOLERNE OBCIACHOWE HALÓWKI.

Skąd ja to znam. Tyle, że to są mieszczuchy, ale jeżeli chodziło Ci o wieśniaków jako cecha charakteru to racja. O nie, zapomniałem, że jestem wieśniakiem, bo mieszkam na wsi...

Co do wytrzymałości to miałem kiedyś najacze, czy adasie, no i wytrzymały mi coś koło 2,5 roku, tylko co z tego, że niektóre buty są tak wytrzymałe, jak komuś np: stopa by rosła. :D

Co do wygody to zależy od człowieka i stopy. ;)

Grinczar@ Fajny model, granatowe ładne, ale czarne bardziej "szykowne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 19:35, Graszcz napisał:

Jeśli o wytrzymałość chodzi, to glany rządzą - nawet badziewie z odpustu wytrzyma ładnych
parę lat :)

I tu się zgodze moje HD trzymają się dzielnie od dwóch lat i nic im nie ma. Glany to dobre buty na jesień i na zime , może troche przemakają , ale i tak są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach