Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I kto to mówi – konkurs Telepizzy i CD Projektu!

185 postów w tym temacie

Też coś. Pizza przez pół roku za darmo. Może jedna podzielona na 182 i pół części. Albo kilka podzielonych.
Ja nie wierzę żeby ktoś fundował mi pizzę przez pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten konkurs, choć w gry gram już długo i zaliczyłem masę tytułów, tak żadnego cytatu nie jestem pewien...mało tego, podejrzewam tylko kilka, 3 może 4, reszta kompletnie nic mi nie mówi, a te podpowiedzi więcej mogą Wam namieszać niż pomóc...ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagający konkurs:), dzisiaj już czasu raczej na szukanie odpowiedzi nie mam ale jutro się pewnie tym zajmę. Narazie najłatwiejsze wydaje mi się 8:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:19, mikolajmix napisał:

mam pytanie ten plik wav w podpowiedzi w 4 to takie buczenie czy to u mnie jakiś błąd przy
ściąganiu tego??:P


Tak, to jest takie jakby buczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:23, Outlander-pro napisał:

Ajajaj trudne to, chyab tylko dla maniaków. Podpowiedzi nei patrzyłem bo pewnei punkty ubywają
wtedy


Nic nie ubywa, śmiało można korzystać z podpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagroda bardzo ciekawa (gram.pl chce utuczyć gramowiczów, aby nie mieli siły wstać od komputera ;D), ale chyba sobie odpuszczę. Konkursy na wiedzę nigdy nie były moją mocną stroną (zreszta w ogóle konkursy nie są moją mocną stroną :)) - najpierw będę kilka dni szukał odpowiedzi, a później dowiem się, że miałem złe/przysłałem je za późno. Ja dziękuję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla ekipy gramowej za konkurs ktorego nie da sie rozpieprzyc w kwadrans umiejac obslugiwac googla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to najtrudniejszy konkurs ze wszystkich dotychczas... momentami to bardziej na chybił-trafił wpisałem odpowiedzi(oczywiscie tylko nazwy gier) i pomyśleć że to wszystko dla jedzenia... chyba ktoś z CDP musi naprawdę się niedożywiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:41, Domek napisał:

52 pizze to... dużo pizzy. :)


Jak dla mnie ta liczba równa jest zeru. Najbliższa pizzeria Telepizzy jest jak przypuszczam 70 kilometrów od mojego domu. Nikomu nie będzie się chciało tak daleko jechać, a jeżeli już ktoś się wybierze to pizza będzie zimna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 jest najprostsza ze wszystkich, przynajmniej dla mnie. Jakoś nie widzę żadnych szans w tym konkursie bo nie jestem aż tak zaznajomiony z tekstami gier. Wolę pamiętać obrazy...Powodzenia tym co biorą udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zapoznałem się ze wszystkimi ptaniami... I umiem odpowiedzieć tylko na nr 10 :P Konkurs fajny trzeba przyznać ale nie dla mnie... nie znam aż tak dobrze tekstów gier... a jeśli są tam jakieś gry konsolowe to już w ogóle odpadam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:56, GerBeer napisał:

jeśli są tam jakieś gry konsolowe to już w ogóle odpadam xD


Znakomita większość (znacznie powyżej 50%, tyle tylko napiszę, żeby nie ułatwiać :)) jest PeCetowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek (CDP) 11:03:10
ej no
Domek (CDP) 11:03:20
za latwe !!!

Noo... Lepiej bierzcie udział. Następne konkursy nie będą już takie proste! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 10:15, Soleila napisał:

Noo... Lepiej bierzcie udział. Następne konkursy nie będą już takie proste! :]


Takie proste? :o

Rany, jak dobrze, że Domek nie maczał palców w konkursie Fajnej Ceny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 10:21, Soleila napisał:

Aaaa... to trzeba Spaykowi odpowiednie wytyczne przekazać.. Dzięki, dzięki..!


Hmm, w sumie... Konkurs z Fajną Ceną miał być łatwy, lekki i przyjemny - taki na dłuuuugi weekend ;)

Ten Telepizzowy jest, ekhmm... przyjemny na pewno :) Przyznam się bez bicia, że kompletu ot tak, od ręki bym nie miał.
Poza tym nagroda mnie przeraża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować