Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

to sie nazywa pech :) ale zapewne ja juz tez ja mialem i nie zauwazylem :] no nic poczekam na konkurs z okazji sylwestra o ile taki bedzie :D a mysle ze tak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 23:50, lOkErS napisał:

to sie nazywa pech :) ale zapewne ja juz tez ja mialem i nie zauwazylem :] no nic poczekam
na konkurs z okazji sylwestra o ile taki bedzie :D a mysle ze tak hehe

Trzeba będzie dostarczyć screeny postaci z gier pijących szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile komantarzy ale raczej nie wygram bo nie jestem zaczesto na gram na tej stronie jestem raz dzienie kiedy mam kompa nie zabranego przez rodzicow i watpie czy znajda ta bombke:( a ta bombka bedzie na glownej stornie gram.pl czy gdzie w linkach??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 00:01, siekacz napisał:

Ile komantarzy ale raczej nie wygram bo nie jestem zaczesto na gram na tej stronie jestem raz
dzienie kiedy mam kompa nie zabranego przez rodzicow i watpie czy znajda ta bombke:( a ta bombka
bedzie na glownej stornie gram.pl czy gdzie w linkach??:)


To było bardzo często poruszane ale z czystej uprzejmości jeszcze raz odpowiem na każdej stronie ( strony wybierane są losowo ) CDP można znaleść bombkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jak wam konkurs leci? ;P Internet mam rzadko włączony a więc ciężko mi dostrzec was moje kochane bombeczki ;P Ale was dopadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znalazłem na jednej z stron forum bombkę. juz taki happy naciskam na nia a tu niespodzianka-wyskoczyła stronka na której widniał napis:przepraszamy ale wystapił błąd na stronie. i kapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze rowne szanse bylyby wtedy gdyby bombka wyswietlala sie wszystkim jednoczesnie, bo przeciez w Polsce sa tysiace ludzi ktorzy siedza na gram.pl a bombka wyswietli sie tylko na jednym kompie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe raczej nie można. A nawet na pewno nie. Ale nie martw się. CDP ma dostęp do kont i chyba nie będą wysyłac tych samych gier, które mamy juz zarejestrowane. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluje !

Prosiłbym przy pisaniu zachować zasady ortografii i zapamiętać że nie ma takiego słowa jak bąbka ! Tylko bombka ! Pisze jak byk Bombka a nie bąbka !! Tak samo użytkownicy a nie urzytkownicy !! Prosze was o to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować