Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 17:29, e-pillot napisał:

Jak Gothic III będzie mi chodził na takim sprzęcie:
ATI Radeon 9600
AMD Athlon 3000+
512ram
WindowsXP

wiesz jak dokupisz ramu i zmienisz karte to masz szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ramy i grafika na low procesor dobry ale ramy to nie bardzo...kup jeszcze 512 i jakos moze podołasz bo na tym na low ci bedzie cieło..a co do Mateusz9212 i tego radeona x800gto to w tej cenie jakiegos geforce mozesz znalesc i bedzie leprzy, 7600gs jest moze wolniejszy ale duzo lepiej sie kreci i wtedy jest juz wydajniejszy, ale ta karta i tak wsumie nie jest najgorza miedzy high a medium starczy jak masz 1.5gb ram pozatym ona nie ma shader 3.0 to bedziesz musial grac na 2.0 a na 2.0 juz dosyc plynnie chodzi gra i do tego szyna danych 256 to nie ma sie co bac moj radeon x1600pro radzi sobie spoko na wysokich z gothicem 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta moze mu na niecale medium wystarczy gorzej z ramami, ta gra niemiłosiernie pozera ramy nawet na 1.5gb co chwile sa zrywki takie wiekrze przez brak ram, wiem co mowie bo gralem przez kilka dni na konfiguracji sempron 2800+ 1.5gb ram, radeon x1600pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:55, daro16pl napisał:

karta moze mu na niecale medium wystarczy gorzej z ramami, ta gra niemiłosiernie pozera ramy
nawet na 1.5gb co chwile sa zrywki takie wiekrze przez brak ram, wiem co mowie bo gralem przez
kilka dni na konfiguracji sempron 2800+ 1.5gb ram, radeon x1600pro

I jak ci działa na tym X1600Pro? Bo ja dla G3 zamierzam chyba kupic X1650Pro. Warto czy kiepsko chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tak minimum 16 klatek ale to i tak lekko widac ze szarpie, a tak srednio to kolo 20-23 moze a ustawienia w rozdzielczoscci 1024 i tutaj jest screen z moich ustawien na ktorych gram a na 1650 powinno dosyc lepiej isc bo ma ddr3 i taktowanie pamieci wysokie i w ogule mozesz kupic bo taki dorgi nie jest, ale radzil bym rozejrzec sie czy w tej cenie nie ma innych kart, bo wydaje mi sie ze napewno jakis geforce w tej cenie bedzie, i pewnie bedzie leprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oplaca sie chyba do tej gry miec 512 mb w karcie choc nie wiem , jesli jest mala wydajnosc w karcie to sie przyda chyba bo jesli dam tekstury na high i zmienjsze do medium to róznica jest 1fps, czasami moze 2fps szybciej chodzi ale na tych mocnych kartach to nawet z 256mb smiga az miło:D u kolegi widzialem on ma 2gb ram i geforce 7900gs to smiga mu na 1152 i wszystko full ile sie da i ani cynta zacinki, moze przy doladowaniu terenu ale to juz wina ramu to nawet na 20 gb beda takie przycinki czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam panowie i nie wytrzymałem kupiłem dziś kartę grafiki gf 7950 gt z 512 mb 256bit więc myslę ze powinno byc ok resztę mojego sprzętu jest kilka postów wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się od dłuższego czasu, czy Gothic 3 pójdzie mi na ustanowieniach medium lub chociaż low/medium na sprzęcie:
-AMD Athlon 64 3200+ (Socket AM2),
-Corsair 2 x 512MB 667MHz,
-GeForce 6600GT Gigabyte Silent Pipe II 256MB,
-Windows XP Home.
Z góry wielki dzięki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:19, shrekinator napisał:

witam panowie i nie wytrzymałem kupiłem dziś kartę grafiki gf 7950 gt z 512 mb 256bit więc
myslę ze powinno byc ok resztę mojego sprzętu jest kilka postów wyzej

chciałbym mieć tyle kasy, żeby móc " nie wytrzymać "... Ja se dokupiłem wczoraj 512 mb ram-u, i teraz mam 1260 MB, ale na takiego GF 7950 szarpnąć się nie mogę, a poza tym musiałbym wymienic jeszcze procka i płytę gł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:27, daro16pl napisał:

:D:D wybrales sprzęta:D ile za nią dales?

1200 zyla ale mam problem z ramem bo mojej płycie są tylko dwa gniazda poczekam aż stanieją ale myslę ze z 1 giga ramu też jakoś pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie ciesze ze mam chociasz tego semprona 2800 1.5gb ram i radeona x1600pro wczesniej mnie szlag trafial jak czytalem jakiego sprzeta trzeba do gothica, ale jak juz zainstalowalem i pogralem to kamien spadl mi z serca bo by mnie ku*** trafiła jak bym nie gral w gothica 3...od kad przeszedlem gothic2noc kruka codziennie wchodzilem na gothic site i patrzylem czy jest cos nowego o gothic3 a teraz pozostalo zaczekac 9 dni na polską wersje...a co do wymagan to nie sa one takie straszne jedynie wlasnie trzeba miec ram, sporo ram bo 512 mb to stanowczo malo, chyba ze ktos zainstaluje wersje windowsa tą co tak malo pamieci zuzywa powylancza wszystko i dobrze zkonfiguruje sobie system to moze jakos na low pogra ale i tak z zacinkami malymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:58, muchy-polatuchy napisał:

Tylko, ze taka karta do pD 2.66GHz to lekka pomylka. Ten proc jest cienki do gier... blad doboru.
ALe kazdy wydaje swoje pieniadze jak chce.

i tu się z tobą nie zgodze własnie sprawdzałem na obvilionie i śmiga na maxa aż miło :)) tymbardziej że teraz w gierkach proc nie ma aż takiego znaczenia tylko ram i karta ale mogę się mylić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 20:03, shrekinator napisał:

i tu się z tobą nie zgodze własnie sprawdzałem na obvilionie i śmiga na maxa aż miło :)) tymbardziej
że teraz w gierkach proc nie ma aż takiego znaczenia tylko ram i karta ale mogę się mylić
:))

O, kolego mylisz sie i to bardzo, oj bardzo.
http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1760 zobacz tu nie ma coprawda pentiuma D, ale sa procki wydajniejsze w grach. Wnioski wyciagnij sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować