Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2008 o 16:44, marcinshinoda napisał:

fabuła jest związana z poprzednimi częściami??


Z tego co wiem to nie, ale podobno fabuła dzieje się przed drugą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:17, Kraju92 napisał:

> fabuła jest związana z poprzednimi częściami??

Z tego co wiem to nie, ale podobno fabuła dzieje się przed drugą częścią.


zaraz zaraz ja powoli sie wtej grze gubiexP Fabuła 3 czesci(dante awakeing) dzieje sie między 1 a drugą cześcia. Nie grałem w 1 i 2 to co tam sie takiego działo że oni cały czas wracają do tamtych wydarzeńxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 18:32, marcinshinoda napisał:

> > fabuła jest związana z poprzednimi częściami??
>
> Z tego co wiem to nie, ale podobno fabuła dzieje się przed drugą częścią.

zaraz zaraz ja powoli sie wtej grze gubiexP Fabuła 3 czesci(dante awakeing) dzieje sie
między 1 a drugą cześcia. Nie grałem w 1 i 2 to co tam sie takiego działo że oni cały
czas wracają do tamtych wydarzeńxP


Ja też nie grałem bo były tylko na psx, ale widocznie w tamtym okresie były najlepsze wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:00, Kraju92 napisał:

> > > fabuła jest związana z poprzednimi częściami??
> >
> > Z tego co wiem to nie, ale podobno fabuła dzieje się przed drugą częścią.

>
> zaraz zaraz ja powoli sie wtej grze gubiexP Fabuła 3 czesci(dante awakeing) dzieje
sie
> między 1 a drugą cześcia. Nie grałem w 1 i 2 to co tam sie takiego działo że oni
cały
> czas wracają do tamtych wydarzeńxP

Ja też nie grałem bo były tylko na psx, ale widocznie w tamtym okresie były najlepsze
wydarzenia.


no na wikipedi pisze że na Ps2 wszystkie części wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:50, marcinshinoda napisał:

no na wikipedi pisze że na Ps2 wszystkie części wyszły.


niestety tak, szkoda że nikt w tamtych czasach nie myślał o konwersjach z konsol na PC, no ale cóż, trzeba się cieszyć z tego że chociaż DMC 3 i 4 są na blaszaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie coś o wymaganiach?A i czy ktoś z tych co grali na konsolach może powiedzieć jak działa kamera i sterowanie w devil may cry 4 ? Czy da się grać komfortowo a nie jak w devil may cry 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:47, Tieru napisał:

Czy ktoś wie coś o wymaganiach?


Nieoficjalne to takie jak poniżej, oficjalnych jeszcze nie ma.

Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 3 GHz
Memory: 1 GB (2GB for Vista)
Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 7300GS)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

Recommended System Requirements
OS: Windows Vista
Processor: Intel Core 2 DUO E6600 (2.4 GHz)
Memory: 2 GB
Video Memory: 512 MB (nVidia GeForce 8800GT)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 10
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

20080216175202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:52, Vormulac napisał:

> Czy ktoś wie coś o wymaganiach?

Nieoficjalne to takie jak poniżej, oficjalnych jeszcze nie ma.
Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 7300GS)



Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Ja mam tylko 128 xP prosze niech te wymagania sie nie sprawdza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:52, Vormulac napisał:

> Czy ktoś wie coś o wymaganiach?

Nieoficjalne to takie jak poniżej, oficjalnych jeszcze nie ma.

Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 3 GHz
Memory: 1 GB (2GB for Vista)
Video Memory: 256 MB (nVidia GeForce 7300GS)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

Recommended System Requirements
OS: Windows Vista
Processor: Intel Core 2 DUO E6600 (2.4 GHz)
Memory: 2 GB
Video Memory: 512 MB (nVidia GeForce 8800GT)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 10
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

Boże oby były mniejsze.Ja mam geforce 7600 GT .Czy to znaczy że na minimalnych zadziała bez podcięć jak coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie kiedy znów będę mogła grać Nerem? Jestem na 12 misji i właśnie dostał mi się stary Dante:p a większą mam frajdę grając nowym hero.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha rozj*bała mnie recenzja w HYPER. haha zjechali tą gre na maksa że bohater jest ciotowaty, że gra nie trzyma sie kupy i jest fabuła nudna jak na wspólnej, a nero to mroczek. A i tak dali 9/8/8xD

Tadziu jak to sie stało że że bohaterem gry stał sie program to wypalania płytxD haaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:04, marcinshinoda napisał:

hahahaha rozj*bała mnie recenzja w HYPER. haha zjechali tą gre na maksa że bohater jest
ciotowaty, że gra nie trzyma sie kupy i jest fabuła nudna jak na wspólnej, a nero to
mroczek. A i tak dali 9/8/8xD

Tadziu jak to sie stało że że bohaterem gry stał sie program to wypalania płytxD haaha


Prawdę mówiąc trochę ta recenzja mnie oburzyła, oni zawsze sarkastycznie recenzują gry ale to już przegięcie, żeby aż tak bardzo czepiać się tak świetnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2008 o 18:14, Kraju92 napisał:

> Tadziu jak to sie stało że że bohaterem gry stał sie program to wypalania płytxD
haaha
>

Prawdę mówiąc trochę ta recenzja mnie oburzyła, oni zawsze sarkastycznie recenzują gry
ale to już przegięcie, żeby aż tak bardzo czepiać się tak świetnej gry.


każda recenzja tam jest taka:) nie na temat gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:19, marcinshinoda napisał:

każda recenzja tam jest taka:) nie na temat gadaja


wiem, ale ta recenzja była już trochę za ostra jak na tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć w skrócie co było w poprzednich częściach, bo one nie wyszły na 360 i w nie nie zagrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 13:17, capral napisał:

Mam prośbę: Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć w skrócie co było w poprzednich częściach,
bo one nie wyszły na 360 i w nie nie zagrałem.


Najpierw krótki opis jednej z postaci:

Sparda - potężny demon, Legendarny Mroczny Rycerz. Podczas wojny ludzi przeciwko demonom, która miała miejsce jakieś 2000 lat temu, Sparda przeciwstawił się swoim braciom, pokonał cesarza demonów Mundusa i zapieczętował bramę łączącą jego świat ze światem ludzi. Po śmierci Spardy, większość jego mocy została zamknięta w jego mieczu Force Edge, który pozostał w wymiarze demonów. By posiąść miecz, potrzebny był amulet Spardy. Jednak przed śmiercią Sparda związał się z kobietą o imieniu Eva. Urodziły im się bliźnięta, Dante i Vergil. Obaj otrzymali na urodziny prezent od swej matki. Były nim dwie części amuletu.

Teraz fabuła – zacznę chronologicznie, czyli od trzeciej części:

Devil May Cry 3: Dante''s Awakening

Do biura młodego Dantego przychodzi mężczyzna, który przedstawia się jako Arkham. Przynosi mu w prezencie od jego brata Vergila oddział potworów. Oczywiście Dante je rozwala (w ustach trzymając kawałek pizzy ;). Wychodzi na zewnątrz i widzi ogromną wieżę, która wyrosła w środku miasta. Na jej szczycie czeka na niego Vergil. Po drodze na górę Dante spotyka dziewczę o przydomku Lady, która również jest łowcą demonów. Okazuje się później, że szuka ona zemsty na Arkhamie, swoim ojcu, który zabił jej matkę, oraz że Arkham i Vergil chcą odzyskać od Dantego jego połowę amuletu, by otworzyć bramę łączącą oba światy. Po pewnym czasie dochodzi do pojedynku Dantego z Vergilem, który to wygrywa i zabiera naszemu bohaterowi jego część amuletu. Niestety dla Vergila, coś nie działa, bowiem nie może on otworzyć portalu. Okazuje się, że to Arkham rzucił specjalny czar, który miał do tego nie dopuścić. Arkham wykiwał Vergila by zdobyć amulet dla siebie. Ma zamiar odszukać miecz Spardy i dzięki dwóm połowom amuletu wejść w jego posiadanie, a następnie stać się władcą demonów i zawładnąć światem ludzi. W tym celu otwiera portal i wchodzi do niego, lecz w ślad z nim rusza Dante. Dopada go w momencie, gdy nasz złoczyńca wszedł już w posiadanie mocy Spardy. Jednak owa moc za bardzo go przewyższa, nie jest w stanie dobrze z niej korzystać. Do Dantego dołącza Vergil, wspólnie pokonują Arkhama i wrzucają go z powrotem do ludzkiego wymiaru. Tutaj osłabiony Arkham ponosi śmierć z rąk swojej córki. Bracia ponownie walczą, tym razem o to, kto wejdzie w posiadanie Force Edge, miecza ich ojca. Dante wygrywa, zdobywa miecz, po czym wraca na ziemię. Jego brat zostaje w świecie demonów razem ze swoją częścią amuletu. Lady, by pocieszyć Dantego po stracie brata, mówi mu, że nawet "diabeł może płakać". Stają się partnerami i nazywają biuro Devil May Cry.

Devil May Cry

Pewien czas później Dante znów siedzi w swoim biurze. Zostaje zaatakowany przez Trish, która chciała go w ten sposób sprawdzić. Dowiaduje się od niej, że Mundus chce powrócić. Trish zaprowadza Dantego do pewnego zamku na wyspie, po czym znika. W czasie swojej wędrówki po posiadłości Dante kilkukrotnie walczy z demonem Nelo Angelo. Okazuje, że to Vergil. Gdy w końcu go pokonuje, amulet Vergila łączy się z amuletem naszego bohatera, a w jego mieczu Force Edge budzi się moc Spardy. Dante ponownie spotyka Trish. Okazuje się, że jest ona zdrajczynią pracującą dla Mundusa, który ją stworzył. Dante jednak jej nie zabija, mówiąc, że za bardzo przypomina mu jego matkę. Wtedy pojawia się Mundus, by zabić Trish. Dante staje w jej obronie i zostaje ranny. Gdy Mundus ma zadać ostateczny cios, Dantego zasłania swoim ciałem Trish. Ogarnięty gniewem Dante przemienia się w swoją demoniczną formę i pokonuje Mundusa. Następnie zostawia swój miecz i amulet przy ciele Trish i odchodzi. Jednak Mundus powraca (ech…) i atakuje bezbronnego Dantego. Ale wtedy pojawia się Trish (ech…-_-) i wspólnie pokonują nikczemnika. Trish przeprasza i zaczyna płakać, a Dante mówi jej, że właśnie stała się człowiekiem, bo "diabeł nigdy nie płacze". Stają się partnerami i przemianowują biuro na Devil Never Cry.

Devil May Cry 2

Dante spotyka w muzeum kobietę imieniem Lucia (on cały czas spotyka jakieś kobiety :P). Po walce z demonami udają się na pewną wyspę, gdzie mieszka Matier, matka Lucii. Staruszka, której klan pomagał niegdyś Spardzie w walce z demonami, prosi Dante o przysługę. Prezes ogromnej korporacji, Arius, używając demonicznych mocy chce sprowadzić demona Argosaxa. Dante rzuca monetą. Zajmie się Ariusem, jeśli wypadnie reszka. Tak też się dzieje. Gdy Dante odchodzi, Lucia oddaje Matier przedostatnią Arcanę - jeden z artefaktów potrzebnych Ariusowi by stać się nieśmiertelnym. Lucia następnie wyrusza po ostatni przedmiot. W zamku, gdzie się ma się on znajdować, spotyka Ariusa. Okazuje się, że jest on twórcą Lucii. Świadczy o tym znak Chi na jej ramieniu, który oznacza też jej prawdziwe imię. Arius chce, żeby dziewczyna przyniosła mu Arcana, po wszystkim odsyła ją. Lucia spotyka Dantego i oddaje mu ostatnią Arcanę, a następnie odchodzi. Dante z kolei chce oddać Arcanę Matier, jednak ta odmawia, prosząc go, by zabrał artefakt i poszedł pomóc Lucii, która znowu poszła do Ariusa, do wieży Uroboros. Dante rzuca monetą i znów wypada reszka. Na miejscu okazuje się, że Arius uwięził Lucię. Dante wymienia Arcanę za dziewczynę, po czym atakuję Ariusa, ale ten ucieka. W końcu Dante dopada mężczyznę, który jest już w trakcie odprawiania rytuału z użyciem Arcan. Dante pokonuje go. Następnie walczy z Lucią, która chce zginąć, bojąc się, że będąc tworem Ariusa kiedyś odwróci się przeciwko ludziom. Walkę przerywa strumień energii, który uderza wieżę i otwiera portal do świata demonów. Lucia chce wejść do niego i zamknąć od środka, ale po wymianie zdań z Dante zgadza się, by moneta zadecydowała o tym kto idzie. Ponownie wypada reszka, więc idzie Dante. Arius odżywa i zaczyna walczyć z Lucią, która w końcu go pokonuje. W tym czasie Dante walczy z Argosaxem, który prawie przeszedł już przez portal. Lucia zostaje sama. Matier pociesza ją, że Sparda kiedyś wrócił z podobnej podróży. Lucia ogląda monetę pozostawioną jej przez Dantego. Obie strony to reszki. Dante pokonuje Argosaxa, ale nie wychodzi ze świata demonów. Jakiś czas później Lucia będąc w biurze Dantego słyszy na ulicy odgłos motoru. Nie wiadomo jednak, czy był to nasz bohater :)

To chyba tyle. Mam nadzieję, że komuś się to przyda. Sorry za prosty język i dużo powtórzeń, ale starałem się pisać jak najzwięźlej. Opierałem się w większości na angielskiej Wikipedii i filmikach z YouTube, bo nie pamiętałem szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające, że najwięcej zajęło Ci opisanie DMC2, czyli części, której "fabułę" można przedstawić w dwóch/trzech zdaniach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:14, Emeraldar napisał:

> Mam prośbę: Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć w skrócie co było w poprzednich częściach,

> bo one nie wyszły na 360 i w nie nie zagrałem.

Najpierw krótki opis jednej z postaci:

Sparda - potężny demon, Legendarny Mroczny Rycerz. Podczas wojny ludzi przeciwko demonom,
która miała miejsce jakieś 2000 lat temu, Sparda przeciwstawił się swoim braciom, pokonał
cesarza demonów Mundusa i zapieczętował bramę łączącą jego świat ze światem ludzi. Po
śmierci Spardy, większość jego mocy została zamknięta w jego mieczu Force Edge, który
pozostał w wymiarze demonów. By posiąść miecz, potrzebny był amulet Spardy. Jednak przed
śmiercią Sparda związał się z kobietą o imieniu Eva. Urodziły im się bliźnięta, Dante
i Vergil. Obaj otrzymali na urodziny prezent od swej matki. Były nim dwie części amuletu.

Teraz fabuła – zacznę chronologicznie, czyli od trzeciej części:

Devil May Cry 3: Dante''s Awakening

Do biura młodego Dantego przychodzi mężczyzna, który przedstawia się jako Arkham. Przynosi
mu w prezencie od jego brata Vergila oddział potworów. Oczywiście Dante je rozwala (w
ustach trzymając kawałek pizzy ;). Wychodzi na zewnątrz i widzi ogromną wieżę, która
wyrosła w środku miasta. Na jej szczycie czeka na niego Vergil. Po drodze na górę Dante
spotyka dziewczę o przydomku Lady, która również jest łowcą demonów. Okazuje się później,
że szuka ona zemsty na Arkhamie, swoim ojcu, który zabił jej matkę, oraz że Arkham i
Vergil chcą odzyskać od Dantego jego połowę amuletu, by otworzyć bramę łączącą oba światy.
Po pewnym czasie dochodzi do pojedynku Dantego z Vergilem, który to wygrywa i zabiera
naszemu bohaterowi jego część amuletu. Niestety dla Vergila, coś nie działa, bowiem nie
może on otworzyć portalu. Okazuje się, że to Arkham rzucił specjalny czar, który miał
do tego nie dopuścić. Arkham wykiwał Vergila by zdobyć amulet dla siebie. Ma zamiar odszukać
miecz Spardy i dzięki dwóm połowom amuletu wejść w jego posiadanie, a następnie stać
się władcą demonów i zawładnąć światem ludzi. W tym celu otwiera portal i wchodzi do
niego, lecz w ślad z nim rusza Dante. Dopada go w momencie, gdy nasz złoczyńca wszedł
już w posiadanie mocy Spardy. Jednak owa moc za bardzo go przewyższa, nie jest w stanie
dobrze z niej korzystać. Do Dantego dołącza Vergil, wspólnie pokonują Arkhama i wrzucają
go z powrotem do ludzkiego wymiaru. Tutaj osłabiony Arkham ponosi śmierć z rąk swojej
córki. Bracia ponownie walczą, tym razem o to, kto wejdzie w posiadanie Force Edge, miecza
ich ojca. Dante wygrywa, zdobywa miecz, po czym wraca na ziemię. Jego brat zostaje w
świecie demonów razem ze swoją częścią amuletu. Lady, by pocieszyć Dantego po stracie
brata, mówi mu, że nawet "diabeł może płakać". Stają się partnerami i nazywają biuro
Devil May Cry.

Devil May Cry

Pewien czas później Dante znów siedzi w swoim biurze. Zostaje zaatakowany przez Trish,
która chciała go w ten sposób sprawdzić. Dowiaduje się od niej, że Mundus chce powrócić.
Trish zaprowadza Dantego do pewnego zamku na wyspie, po czym znika. W czasie swojej wędrówki
po posiadłości Dante kilkukrotnie walczy z demonem Nelo Angelo. Okazuje, że to Vergil.
Gdy w końcu go pokonuje, amulet Vergila łączy się z amuletem naszego bohatera, a w jego
mieczu Force Edge budzi się moc Spardy. Dante ponownie spotyka Trish. Okazuje się, że
jest ona zdrajczynią pracującą dla Mundusa, który ją stworzył. Dante jednak jej nie zabija,
mówiąc, że za bardzo przypomina mu jego matkę. Wtedy pojawia się Mundus, by zabić Trish.
Dante staje w jej obronie i zostaje ranny. Gdy Mundus ma zadać ostateczny cios, Dantego
zasłania swoim ciałem Trish. Ogarnięty gniewem Dante przemienia się w swoją demoniczną
formę i pokonuje Mundusa. Następnie zostawia swój miecz i amulet przy ciele Trish i odchodzi.
Jednak Mundus powraca (ech…) i atakuje bezbronnego Dantego. Ale wtedy pojawia się
Trish (ech…-_-) i wspólnie pokonują nikczemnika. Trish przeprasza i zaczyna płakać,
a Dante mówi jej, że właśnie stała się człowiekiem, bo "diabeł nigdy nie płacze". Stają
się partnerami i przemianowują biuro na Devil Never Cry.

Devil May Cry 2

Dante spotyka w muzeum kobietę imieniem Lucia (on cały czas spotyka jakieś kobiety :P).
Po walce z demonami udają się na pewną wyspę, gdzie mieszka Matier, matka Lucii. Staruszka,
której klan pomagał niegdyś Spardzie w walce z demonami, prosi Dante o przysługę. Prezes
ogromnej korporacji, Arius, używając demonicznych mocy chce sprowadzić demona Argosaxa.
Dante rzuca monetą. Zajmie się Ariusem, jeśli wypadnie reszka. Tak też się dzieje. Gdy
Dante odchodzi, Lucia oddaje Matier przedostatnią Arcanę - jeden z artefaktów potrzebnych
Ariusowi by stać się nieśmiertelnym. Lucia następnie wyrusza po ostatni przedmiot. W
zamku, gdzie się ma się on znajdować, spotyka Ariusa. Okazuje się, że jest on twórcą
Lucii. Świadczy o tym znak Chi na jej ramieniu, który oznacza też jej prawdziwe imię.
Arius chce, żeby dziewczyna przyniosła mu Arcana, po wszystkim odsyła ją. Lucia spotyka
Dantego i oddaje mu ostatnią Arcanę, a następnie odchodzi. Dante z kolei chce oddać Arcanę
Matier, jednak ta odmawia, prosząc go, by zabrał artefakt i poszedł pomóc Lucii, która
znowu poszła do Ariusa, do wieży Uroboros. Dante rzuca monetą i znów wypada reszka. Na
miejscu okazuje się, że Arius uwięził Lucię. Dante wymienia Arcanę za dziewczynę, po
czym atakuję Ariusa, ale ten ucieka. W końcu Dante dopada mężczyznę, który jest już w
trakcie odprawiania rytuału z użyciem Arcan. Dante pokonuje go. Następnie walczy z Lucią,
która chce zginąć, bojąc się, że będąc tworem Ariusa kiedyś odwróci się przeciwko ludziom.
Walkę przerywa strumień energii, który uderza wieżę i otwiera portal do świata demonów.
Lucia chce wejść do niego i zamknąć od środka, ale po wymianie zdań z Dante zgadza się,
by moneta zadecydowała o tym kto idzie. Ponownie wypada reszka, więc idzie Dante. Arius
odżywa i zaczyna walczyć z Lucią, która w końcu go pokonuje. W tym czasie Dante walczy
z Argosaxem, który prawie przeszedł już przez portal. Lucia zostaje sama. Matier pociesza
ją, że Sparda kiedyś wrócił z podobnej podróży. Lucia ogląda monetę pozostawioną jej
przez Dantego. Obie strony to reszki. Dante pokonuje Argosaxa, ale nie wychodzi ze świata
demonów. Jakiś czas później Lucia będąc w biurze Dantego słyszy na ulicy odgłos motoru.
Nie wiadomo jednak, czy był to nasz bohater :)

To chyba tyle. Mam nadzieję, że komuś się to przyda. Sorry za prosty język i dużo powtórzeń,
ale starałem się pisać jak najzwięźlej. Opierałem się w większości na angielskiej Wikipedii
i filmikach z YouTube, bo nie pamiętałem szczegółów.



Wielkie dzięki, na pewno bardzo mi się to przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie bo mam problem z sekretna misja w devil may cry 4 na ps3 w ktorej to rzeba nabic range c bez atakowanaia demoniow i nie zabardzo wiem jak to zrobic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:01, bercik112 napisał:

a ja mam pytanie bo mam problem z sekretna misja w devil may cry 4 na ps3 w ktorej to
rzeba nabic range c bez atakowanaia demoniow i nie zabardzo wiem jak to zrobic pomocy

Po pierwsze [autoreklama]kup ostatni numer Neo Plus z moim kompletnym opisem do DMC4[/autoreklama]

Niestety misja jest trudna, bo ranga nie zawsze chce się naliczać. W każdym razie zrób tak: złab jednego ze Scarecrowów i odbiegnij z nim w kąt tak, aby drugi Strach i Frost byli przed Tobą. Będą uderzali w niego, a Ty używaj taunta. Po pewnym czasie lalka zginie, więc złap drugą i ciągle trzymaj się kąta, bo teraz będą Cię atakowały dwa Frosty. Po kilku atakach powinieneś mieć to C ;) Oczywiście jeśli ocena zaczęła się nabijać, co nie zawsze się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować