Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half Life 2 Black Box znika

73 postów w tym temacie

Renor Mirshann

PeCetowy zestaw składający się z gier HL2: Episode 2, Portal i Team Fortress 2 o nazwie Black Box nie pojawi się w sprzedaży. Te tytuły będzie można dostać jedynie w zestawie Orange Box, który poza nimi zawierać ma jeszcze Half-Life 2 i jego epizod pierwszy.

Przeczytaj cały tekst "Half-Life 2 Black Box znika" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest gwóźdź do trumny!! O mój Boże :| Valve opanuj się! Kupować jeszcze raz to samo!!! ..... Brak mi słów o_O Naciągacze kasy! o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zaczne myśleć o kupnie epizodów po wydaniu trzeviego :) wtedy będzie do kupienie HL2+EP1+EP2+EP3+dodatki a wtedy sprzedam klicz do HL2 i będzie git :) a jak będzie to jeden klucz do wszystkich części to się założy nowe konto a stare sprzeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być źle, o ile znajdzie w Polsce HL będzie wydawany przez dobrego dystrybutora. Gry wydawane w stanach w cenie 50$ kosztują w Polsce ok 99-129zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:14, Cafel napisał:

Nie powinno być źle, o ile znajdzie w Polsce HL będzie wydawany przez dobrego dystrybutora.
Gry wydawane w stanach w cenie 50$ kosztują w Polsce ok 99-129zł.


w życiu tyle nie będzie kosztować w Polsce bo będziesz płacił za trzy gry na raz a każda do odpowiednio ~70zł tak więc w granicach gier na konsole to się zamknie czyli ponad 200zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc dla X360 będzie również tylko Orange Box? Skoro na PC mam już HL2 + EP1, to w takim razie nabędę Orange Box na X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy w ten sposób nie chcą sobie podnieść rankingu pt. "ilość sprzedanych kopi HL2". Niemniej jak ktoś zauwarzył lepiej poczekać na 3 dodatek, a póki co obejść się smakiem, albo poszukać innego źródła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, kill Valve. Najpierw steam a teraz to. Oni chyba nie lubią graczy. A ja ich. Wrrr...

P.S.ę
Jak będzie pakiet Orange, to w nim HL 2 i Episode 1 będzie na płytce czy tylko kod do ściągnięcia? Bo jak tylko kody to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś czy Counter Strike:source będzie w tym boxie? Bo już nie wiem to wszystko jest takie zamieszane... Z czymś można dostać tego countera czy trzeba osobno kupić za prawie 100 zeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL!!! To się robi coraz bardziej pogięte (pisząc poprawnie politycznie:) najpierw steam - wtedy aż tyle osób w Polsce nie miało internetu. A teraz jeszcze to. Valve... you play with madness!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że dostarczymy graczom najbardziej wartościowy pakiet, jaki kiedykolwiek oferowano w jednym pudełku"

taaa zaraz im stanie xD

i moim zdaniem faktycznie ejst to nie fair wobec graczy co juz maja czesc zawartosci tego pudelka ;). Zaczna ją odstepywac na allegro/ebay :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu... Mam HL-a 2, to po kiego grzyba mam za niego płacić po raz drugi? A pocałujcie mnie tam, gdzie słońce nie zagląda kochani pracownicy Valve, nic od was nie kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować