Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half Life 2 Black Box znika

73 postów w tym temacie

Troche szkoda...Jednakze pierwszego epizodu do HL2 jeszcze nie mam tak wiec mozliwe iz kupie Orange Box a klucz do HL2 podtawki komus odstapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie wpadł na to, że Valve w ten sposób chce zwiększyć sprzedaż przez Steam? Przecież to prawie oczywiste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to trochę nie logiczne mamy sprzedać sobie to co już zakupiliśmy(hl2 ep1) ale to tak jakbyśmy sprzedawali jakiegoś piotrusia:| bo jeśli ta druga osoba będzie chciała ep2 to też będzie musiała to odsprzedać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie poszukać na allegro samych kodów do ep2, albo kupić przez steama, o ile na steamie będzie można kupić sam ep2. Przy kupnie hl2 i ep1 kupowało się 2 razy hl2:deathmath. Przez tą zagrywkę Valve może się zwiększyć liczba piratów. Zapewne ep2 będzie chodziła na source-ie z ep1 więc wystarczy ep2 odpowiednio przepakować aby działała jako mod ep1. Tak samo można przerobić HL:Source (Sprawdzałem wystarczy wypakować archiwa hl:source do folderu z modami i już mamy half-life:source za darmo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to przesadzili i to ostro, myślałem że po tytm jak Episode One trwał nie całe 3 godzina za 50 złotych to poszli po rozum do głowy a teraz to... właśnie stracili uczciwego klienta a zyskali pirata... nigdy w życiu nie dam się tak ocyckać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzięki temu, jeśli ktoś już posiada podstawową wersję gry i pierwszy dodatek, może je komuś odstąpić"

oooo, jaki ten Doug dobry! Daje nam możliwość bycia dobrodusznym! Taaak, ja oddam te dwa kody, dla biednych ludzi! Poczuje katharsis w mojej duszy!

Co za idioci w tym Valve, przeciez to opisac sie nie da. Mająć HL2 i EP1, ja zainteresowany tylko packiem EP2 mam kupować wszystkie te rzeczy po horrendalnej cenie? Kpina! Nie wiem co oni chca przez to zyskac, ale chyba stracą bo pewnie wiele tysiecy ludzi (a nawet miliony, w końcu pare milionów HL2 sie sprzedało) oleją sprawę i nie kupię tego Orange Box!

Sram na to Valve :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:30, KannX napisał:

Kupię ten pakiet jak będzie za 99zł. Czyli pewnie długo poczekam po premierze :)


I agree. Przecież Episode 2 miał być DODATKIEM do gry. Odcinkiem dłuższego serialu...

Ładnie naciągają, ładnie :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzięki temu, jeśli ktoś już posiada podstawową wersję gry i pierwszy dodatek, może je komuś odstąpić."

No jasne. Przecież każdy gracz kupuje pakiet, żeby od razu tego samego dnia sprzedać z niego połowę gier...

"Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że dostarczymy graczom najbardziej wartościowy pakiet, jaki kiedykolwiek oferowano w jednym pudełku"

Żeby tylko orgazmu nie dostał wyrwigrosz jeden :P Pakiet jest tak wiekopomny, że go zakopię - kolejne cywilizacje go kiedyś znajdą, niech też mają orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wlasnie...Skoro do paczki tej dodaja jeszcze HL2 + epizod 1 to na pewno bedzie za jakies 100zl albo cos kolo tego ;/. Szkoda...

Ja chyba poczekam az wyjdzie OSTATNI epizod HL2 i kupie paczke w ktorej beda wszystkie epizody i dodatki do nich (Portal i Team Fortress itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:41, KannX napisał:

"Dzięki temu, jeśli ktoś już posiada podstawową wersję gry i pierwszy dodatek, może je komuś
odstąpić."


O tak, w końcu być może temu komus się spodoba i również kupi Ep2? A potem odsprzeda swoją wersję i kolejna osoba się skusi? Arcy-genialne -.- No a że sprzedanie używanej gry przynajmniej po połowie ceny graniczy z cudem to już nie musze chyba wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:41, KannX napisał:

"Dzięki temu, jeśli ktoś już posiada podstawową wersję gry i pierwszy dodatek, może je komuś
odstąpić."


No jasne. Przecież każdy gracz kupuje pakiet, żeby od razu tego samego dnia sprzedać z niego
połowę gier...

"Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że dostarczymy graczom najbardziej wartościowy pakiet,
jaki kiedykolwiek oferowano w jednym pudełku"


Żeby tylko orgazmu nie dostał wyrwigrosz jeden :P Pakiet jest tak wiekopomny, że go zakopię
- kolejne cywilizacje go kiedyś znajdą, niech też mają orgazm.



Nie ;D. Wyślę mu paczkę z czterema C4 i napiszę:
"Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że dostarczymy graczom najbardziej wartościowy pakiet,
jaki kiedykolwiek oferowano w jednym pudełku"
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie - to już jest bardzo "frapujące" (tu miało być brzydkie słowo na w i k, ale się powstrzymałem)... Jak się chcą podekscytować, o niech idą na ruski bazar, ot co!

Fair Play (dear Valve) - No Way! :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że sukces pierwszego half-life za bardzo uderzył im do głowy, bo sequel jest delikatnie mówiąc kiepski w porównaniu do poprzednika, nie ten klimat, brak ciekawych broni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w internecie to Podobno "Episode Two" trzeba Kupić i Ściągnąć przez Steam pudełkowe wersje dodatku do HL 2 będą tylko na X360 i PS 3 a my PC-towcy będziemy musieli Pobrać grę przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować