Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 19:36, Break the peace napisał:

Mam 2 pytania.
1. Gdzie mogę znaleźć brązowego konia do kupienia, bo w 1 i 2 wiosce są tylko białe.
2. Czy jak kupię od innego gracza obrazek konia i będę miał 25 lv. to dostanę konia nie
robiąc zadania i bez kupowania od stajennego obrazka za 100k?


Hmm. Myślę, że koń "zmieni" kolor wraz z jego levelem [?] jeśli takowe są. Dawno nie grałem, więc mogę sie mylić, ale myślę że jest coś takiego jak level konia.

Obrazek powiadasz... Chyba jest taka możliwość. Ale jeśli się nie mylę to trzeba jeszcze coś zaplacić temu stajennemu (100K).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:36, Break the peace napisał:

1. Gdzie mogę znaleźć brązowego konia do kupienia, bo w 1 i 2 wiosce są tylko białe.

Brązowego konia mogą mieć tylko osoby należące do gildii. Tak więc warunkiem jego posiadania jest dołączenie do jakiejś. Wtedy on po prostu "zmienia kolor"

Dnia 22.09.2008 o 19:36, Break the peace napisał:

2. Czy jak kupię od innego gracza obrazek konia i będę miał 25 lv. to dostanę konia nie
robiąc zadania i bez kupowania od stajennego obrazka za 100k?

Żeby mieć konia trzeba wykonać zadanie. Nie kupuj żadnych obrazków od innych graczy bo to podpucha, po prostu nie będzie działać. Musisz mieć swój własny obrazek konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:45, Ascont napisał:

Żeby mieć konia trzeba wykonać zadanie. Nie kupuj żadnych obrazków od innych graczy
bo to podpucha, po prostu nie będzie działać. Musisz mieć swój własny obrazek konia.

Okej, dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2008 o 19:50, Break the peace napisał:

Okej, dzięki! :)

Najlepiej zanim spróbujesz wykonać to zadanie załatw sobie konia certyfikatem (czy jakoś tak) - dostaniesz konia na kilka minut, ale przyda się, bo zadanie, które będziesz musiał wykonać też będzie ograniczone czasowo (na wykonanie będziesz miał tylko 30min). Koniem szybciej dojedziesz na miejsce i szybciej zabijesz potwory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytania:)
1. Jaka jest ranga konia po bojowcu? Kumpel mi mówił, że się militarny zwie, czy jakoś tak. I jakie on ma zalety?
2. Czy z bojowca mogę używać czarów np. "silne ciało", czy "uderzenie"?
Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 10:15, Break the peace napisał:

Mam kolejne pytania:)
1. Jaka jest ranga konia po bojowcu? Kumpel mi mówił, że się militarny zwie, czy jakoś
tak. I jakie on ma zalety?
2. Czy z bojowca mogę używać czarów np. "silne ciało", czy "uderzenie"?
Z góry dziękuję!


1.Po bojowcu nie ma rangi...kon militarny to kon na 21lvl(po zrobieniu odpowiedniej ilosci misji i misji koncowej na tegoz oto konia,i jest on na 50+,mozna z niego specjalnych skillow uzywac:P a bojowiec mozna z niego tylko z broni atakowac i nic wiecej:P)

2.Nie nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie ;P
Gram Surą i rozwijam umiejętność" Uderzenie palcem" i mam 10 poziom. Kupiłem książkę umiejętności "uderzenie palcem" i mam pytanie. Kiedy mogę ją użyć? Kiedy będę miał już M1, czy wcześniej?
Z góry thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 17:34, Break the peace napisał:

Kolejne pytanie ;P
Gram Surą i rozwijam umiejętność" Uderzenie palcem" i mam 10 poziom. Kupiłem książkę
umiejętności "uderzenie palcem" i mam pytanie. Kiedy mogę ją użyć? Kiedy będę miał już
M1, czy wcześniej?
Z góry thx:)

Kiedy będziesz miał M1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:54, Rumcajs52 napisał:

Podczas gry musisz przytrzymać przycisk reset na obudowie komputera, albo nacisnąć alt+f4...
Działa na 100%, a jaki efekt? Wywala wszystkich debili z gry.

O te kody to kolega się pytał...ale dla złośliwców takich jak ty,to tez jest sposób-walnąc się mocno mlotkiem w głowe i może cała złośliwość uleci,ale jest też jeden skutek uboczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:41, Rumcajs52 napisał:

No to powiedz mu to samo co ja napisałem... Niech sobie w singlu gra z kodami, ale nie
psuje innym ludziom zabawy.
Ze złośliwością to nie miało nic wspólnego.

Ok,przekarze mu to,al enei trzeb aod razu wyzywac o debili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram Rumcajsa. Kody są do grania w gry NIE online. Jeśli ktoś lubi iść na skróty i nie czerpać przyjemności z gry jego sprawa. A do gier online nie ma i nie będzie kodów. A to co niektórzy nimi za nie uważają to cheaty - zwykłe, nielegalne oszustwo, którego nie można używać. A nawet jak by były... Widzisz w tym jakiś sens? Po co ktoś spędził 2 lata na grę? Żeby przylazł jakiś noobek użył kodów i przegonił go w zaledwie kilka sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody, nie ma w MMO kodów :P Boty, i te inne pierdółki cholernie psują zabawę.Boty spamują na czacie, biją ci moobki, ech, po prostu udręka. No i serwer zajmują, a uczciwy gracz nie może pograć. W ogóle boty i inne speed hacki są bez sensu. Co to za frajda włączyć bota na tydzień i po tygodniu grać 80 levelem, jak się nie zna fabuły, rzeczy i możliwości w grze.. Ech, nie ma co kontynuować, bo to temat o Metinie, a ja się rozpisuje o MMO. Dobra, dla mnie Metin 2 to klapa i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować