Zaloguj się, aby obserwować  
zbysheck

Gdy jest mi smutno słucham...

193 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 18:16, kolektor napisał:

Dobry kawałek O.S.T.R.-a to też '' O robieniu bitów''. Z ''czarnego'' hip-hopu to oczywiście
jeszcze 50 Cent i 2pac. Najlepsze kawałki 2pac-a to chyba ''Hit''em up'', ''Hail Mary'' i jeszcze
kilka innych ...


Snoop Dog też nie najgorszy. A jeśli chodzi o Ostrego wypada polecić na doła posłuchanie tawałków ze starszych płyt. I tu mamy: ''''Komix'''', ''''Witaj w 2003'''', ''''Raptowne realja'''', ''''ABC'''', ''''Masz to jak w banku'''', ... No i mógłbym wymieniać w nieskończoność ;] Ogólnie polecam całą dyskografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na poprawę humoru słucham jakiegoś fajnego trance`u*. Mam swoją pewną pulę ulubionych DJów i ich kawałków, które szybko poprawiają mi morale. :-) Czasem posłucham jakiegoś house, lecz to rzadziej.


* Dla nie kumatych (a wiem że są tacy...) trance to jedna z wielu odmian muzyki klubowej, nie mówiąc jak różnią się od siebie trance/house/techno zwłaszcza, że za tym ostatnim nie przepadam. Nawet nie wiecie jak wkurza wieść, że ktoś ci wmawia, że słuchasz techno. Ah ^^
Ja np. nie odróżniam odmian metalu, ale żeby się nie skompromitować nie wypowiadam się. Zresztą ... co się będę przejmować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy jest mi smutno słucham... hm... na pewno Michała Kwiatkowskiego :) I jeszcze jednej świetnej piosenki: The Beatels "Yesterday". Ogólnie to poza dniem wczorajszym i dzisiejszym dawno mi nie było smutno więc cięzko wskazać jednoznacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję na:
Lekkie przygnębienie - Linkin Park
Większą melancholię - Limp Bizkit
Totalnego doła - S.O.A.D, Rammstein i co tam wpadnie w rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeśli jest mi smutno new rave zawsze działa odświeżająco i pobudzająco :D - Klaxons, Maximo Park, Fratellis, Bloc Pary rządzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:38, Feno napisał:

Gdy jest mi smutno słucham... słów pocieszenia od mojej przyjaciółki.

heh... w sumie najlepszy sposób :D
gorzej jak masz doła bo się z przyjaciółką pokłóciłeś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Zazwyczaj na poprawę humoru słucham jakiegoś fajnego trance`u*. Mam swoją pewną pulę ulubionych
DJów i ich kawałków, które szybko poprawiają mi morale. :-) Czasem posłucham jakiegoś house,
lecz to rzadziej.


Wreszcie jakaś osoba, która też słucha trance''u! Szukałem po forum takich i nie mogłem znaleźć:). Jakich DJ''ów na przykład? Ja najbardziej lubię Markusa Schulza, choć Above&Beyond też skutecznie poprawia mi humor. Jeszcze Menno de Jong może być.

Dnia 23.05.2007 o 18:09, szerszeń45 napisał:


* Dla nie kumatych (a wiem że są tacy...) trance to jedna z wielu odmian muzyki klubowej, nie
mówiąc jak różnią się od siebie trance/house/techno zwłaszcza, że za tym ostatnim nie przepadam.
Nawet nie wiecie jak wkurza wieść, że ktoś ci wmawia, że słuchasz techno. Ah ^^


Ja miałem odwrotną sytuację: przepytywałem kolegę, czego słucha gdy się wkurzy, jest smutny etc. Powiedział, że trance''u. Ja już się wznieciłem [;)] i pytam, czy zna Markusa Schulza albo Armina van Buurena, a on na to, że nie, że słucha C-Boola,Pakito, Kalwi&Remi. Dziękuję za taki trance:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:45, ak.47 napisał:

Wreszcie jakaś osoba, która też słucha trance''u! Szukałem po forum takich i nie mogłem znaleźć:).

Taa, wiem coś o tym. Nie znają się i tyle :P

Dnia 23.05.2007 o 21:45, ak.47 napisał:

Jakich DJ''ów na przykład? Ja najbardziej lubię Markusa Schulza, choć Above&Beyond też skutecznie
poprawia mi humor. Jeszcze Menno de Jong może być.

Armin van Buuren, Paul van Dyjk, Andy Moor, Above and Beyond, Markus Schultz, Sean Tyas, Stoneface and Terminal, Galen Behr, 4 Strings i wszyscy co grają podobnie. ;-) Może być i Tiesto i ATB choć ostatnio grają zbyt komercyjnie jak dla mnie. Moim zdaniem Tiesto tylko ośmiesza się takimi kawałkami jak Dance 4 Life, In The Dark czy He`s a Pirate.

Dnia 23.05.2007 o 21:45, ak.47 napisał:

Ja miałem odwrotną sytuację: przepytywałem kolegę, czego słucha gdy się wkurzy, jest smutny
etc. Powiedział, że trance''u. Ja już się wznieciłem [;)] i pytam, czy zna Markusa Schulza
albo Armina van Buurena, a on na to, że nie, że słucha C-Boola,Pakito, Kalwi&Remi. Dziękuję
za taki trance:/

C-Bool ? Pakito ? Kalwi and Remi kojarzę, choć ich sztandarowe Explosion mi zbrzydło (oczywiście to w RMX DJ THEO).
Jeśli dobrze kojarzę tych dwóch pierwszych to dla mnie to nie jest trance, tylko pop wymieszany z marnym dance/techno. Bardzo marnym i nastawionym na kasę. Dobrze, że w moim radiu którego słucham takie "hity" nie przejdą wstępnej selekcji, bo po prostu jakość ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:03, szerszeń45 napisał:

Armin van Buuren, Paul van Dyjk, Andy Moor, Above and Beyond, Markus Schultz, Sean Tyas, Stoneface
and Terminal, Galen Behr, 4 Strings i wszyscy co grają podobnie. ;-) Może być i Tiesto i ATB
choć ostatnio grają zbyt komercyjnie jak dla mnie. Moim zdaniem Tiesto tylko ośmiesza się takimi
kawałkami jak Dance 4 Life, In The Dark czy He`s a Pirate.


W ogóle Tiesto zszedł "na psy". Kiedyś miał fajne kawałki, jak Flight 643, ale to z Maxi Jazz''em jest beznadziejne i jego reszta też. Słuchałeś ASoTa 300 z Den Bosch? Fantastycznie zagrał Marcel Woods i de Jong. Ja lubię jeszcze progressive, np. Davida Westa. [(Yearzero wymiata:), ale Remix Moor''a - First Light chyba)] Polecam Luminary:)

Dnia 23.05.2007 o 22:03, szerszeń45 napisał:

Jeśli dobrze kojarzę tych dwóch pierwszych to dla mnie to nie jest trance, tylko pop wymieszany
z marnym dance/techno. Bardzo marnym i nastawionym na kasę. Dobrze, że w moim radiu którego
słucham takie "hity" nie przejdą wstępnej selekcji, bo po prostu jakość ma znaczenie.


A jakiego słuchasz jeśli można?:) W Poznaniu jest RadioFTB, ale ja niestety mieszkam pod Warszawą, więc nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:40, zbysheck napisał:

heh... w sumie najlepszy sposób :D
gorzej jak masz doła bo się z przyjaciółką pokłóciłeś :/


JA się z nią nie kłócę. Fakt. Czasem mamy odmienne zdania na różne tematy, np religii. Ale to nie powód do kłótni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:16, ak.47 napisał:

W ogóle Tiesto zszedł "na psy". Kiedyś miał fajne kawałki, jak Flight 643, ale to z Maxi Jazz''em
jest beznadziejne i jego reszta też. Słuchałeś ASoTa 300 z Den Bosch? Fantastycznie zagrał
Marcel Woods i de Jong. Ja lubię jeszcze progressive, np. Davida Westa. [(Yearzero wymiata:),
ale Remix Moor''a - First Light chyba)] Polecam Luminary:)

Kojarzę tylko Flight 643, ale średnio mi się podobał.

Dnia 23.05.2007 o 22:16, ak.47 napisał:

A jakiego słuchasz jeśli można?:) W Poznaniu jest RadioFTB, ale ja niestety mieszkam pod Warszawą,
więc nie dochodzi.

Poznańskiego RMI Fm. Można posłuchać w Necie. Polecam wyczaić późniejsze godziny, wtedy są najlepsze audycje, choć zdarzają się też hip-hopowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:16, Feno napisał:

> gorzej jak masz doła bo się z przyjaciółką pokłóciłeś :/
JA się z nią nie kłócę. Fakt. Czasem mamy odmienne zdania na różne tematy, np religii. Ale
to nie powód do kłótni ;-)

Tutaj chodziło mi raczej o najczęstrzy u mnie powód do doła. Na szczęście ostatnio nie dokucza tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować