Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

ja tez gram na 3 servie jestem w gildi ktora zajmowała 10 miejsce teraz mamy chyba 12 mimo iz dostawalem oferty od gildi na 5 miejscu to i tak nie opuszcze swojej ROH 4ever :D (to sie nazywa oddanie) a co do poziomu to posiadam prawie 16 i skille tez nie byle jakie tylko obrony jak na moj lvl nie mam zaduzo ale dzieki charyzmie potworki mi sie slabiutki trafiaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że nie zauważyłem. Źle dobrałem słowo :P Nieuwaga i tyle. Myślałem że jeżeli usuwa to wszystko i nie wiedziałem, że ma ograniczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:24, CzystyZysk napisał:

Nawet przyjemna gra. Jestem na 10 serwerze i mam 5 level. :-)

A miejsce na arenie które? :D
Zapewne baaardzo odległe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:33, Obi-wan Kenobii napisał:

> Nawet przyjemna gra. Jestem na 10 serwerze i mam 5 level. :-)
A miejsce na arenie które? :D

Zapewne baaardzo odległe...

Ja jestem na 1. serwerze angielskim mam 16lv i jestem na arenie dokładnie 709 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:33, Obi-wan Kenobii napisał:

> Nawet przyjemna gra. Jestem na 10 serwerze i mam 5 level. :-)
A miejsce na arenie które? :D

Zapewne baaardzo odległe...



Już mówię.

Toplista:4.784

Arena:18.674

Honor:875

Poziom:5

Złota:1.290

Rubiny:0



I tu jest moje pytanie - jak (i gdzie) można dostać rubiny? Jak pracuję w stajni, albo wypełniam zadania to zawsze dostaję tylko złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:59, CzystyZysk napisał:

I tu jest moje pytanie - jak (i gdzie) można dostać rubiny? Jak pracuję w stajni, albo wypełniam
zadania to zawsze dostaję tylko złoto.


Rubiny możesz tylko kupić! Jest taka opcja w menu Jubiler tam wszystko pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu jest moje pytanie - jak (i gdzie) można dostać rubiny? Jak pracuję w stajni, albo wypełniam

Dnia 16.07.2007 o 10:59, CzystyZysk napisał:

zadania to zawsze dostaję tylko złoto.

Za rubiny należy zapłacić realną gotówką- aby zobaczyć ceny kliknij ten link a następnie http://s10.gladiatus.pl/game/index.php?mod=premium&submod=rubies Kup rubiny teraz.
Za rubiny możesz kupować przedmioty (zamiast 5k golda przedmiot kosztuje np. 2k golda i 10 rubinów), lecz z czasem itemy, które obecnie możesz kupić za rubiny i złoto staną się dostępne za samo złoto. Ja tam gram bez rubinów, wolę kupić PREMIUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:04, Damian14BO napisał:

I tu jest moje pytanie - jak (i gdzie) można dostać rubiny? Jak pracuję w stajni, albo wypełniam

> zadania to zawsze dostaję tylko złoto.
Za rubiny należy zapłacić realną gotówką- aby zobaczyć ceny kliknij ten link a następnie http://s10.gladiatus.pl/game/index.php?mod=premium&submod=rubies
Kup rubiny teraz.
Za rubiny możesz kupować przedmioty (zamiast 5k golda przedmiot kosztuje np. 2k golda i 10
rubinów), lecz z czasem itemy, które obecnie możesz kupić za rubiny i złoto staną się dostępne
za samo złoto. Ja tam gram bez rubinów, wolę kupić PREMIUM.



Poza tym Przedmioty, które obecnie możesz kupić za rubiny można też nabyć na Aukcji, ale tam istnieje ryzyko stracenia kasy! Ja ostatnio walnąłem 20 000 na broń (16-26 i Siła +10 chyba się opłacało) podbili mnie i straciłem kupę kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:21, micaa napisał:

Niestety, taka jest prawda, ale czasami można zaryzykowac i nam się to może opłacic ;]


Wiem bo już mam parę takich przedmiocików, za które nie żałowałem kasy i się opłaciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No, ja tak straciłem raz 4,5k golda, - miałem 15 lvl, a wtedy taka suma to majątek. Kolo, który mnie przebił dał 8k, ja nie mogłem dać więcej :/ Dlatego itemy kupuję tylko u handlarzy, ci z rynku to ździercy, chcą dwa razy więcej niż w sklepie i myślą, że ktoś to kupi... Może jedzenie tak, ale nie zbroje/broń! Dowód?? Screen nr. 2 A na screenie nr. 1 moje staty i eq- trochę się postarałem i je wyrównałem ;)

20070716112650

20070716112708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:27, Damian14BO napisał:

/.../
No, ja tak straciłem raz 4,5k golda, - miałem 15 lvl, a wtedy taka suma to majątek. Kolo, który
mnie przebił dał 8k, ja nie mogłem dać więcej :/ Dlatego itemy kupuję tylko u handlarzy, ci
z rynku to ździercy, chcą dwa razy więcej niż w sklepie i myślą, że ktoś to kupi... Może jedzenie
tak, ale nie zbroje/broń! Dowód?? Screen nr. 2 A na screenie nr. 1 moje staty i eq- trochę
się postarałem i je wyrównałem ;)


Też to zauważyłem i nie za często odwiedzam bazarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: mianowicie czy ktoś zna recepturę na znalezienie dezertera podczas wypraw?? Oczywiście wiem występują wszędzie i musimy mieć szczęście żeby ich spotkać, ale może jednak. Mój sposób to atakować kilka razy mgielne góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób to anulowanie tego zadania, chyba że jest zlecenie na czterech (czyli dużo expa i golda), wtedy powinni być w Lesie, Świątyni lub w Obozie Bandytów. Toż to już zadania ze zdrajcami są łatwiejsze- ostatnio miałem zabić czterech i co pojawiali się sinusoidalnie w Obozie Bandytów- xxx-zdrajca-yyy-zdrajca i tak po kolei- dostałem 22 exp i 1,8k złota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:52, Lord Riven napisał:

Mam takie pytanie: mianowicie czy ktoś zna recepturę na znalezienie dezertera podczas wypraw??
Oczywiście wiem występują wszędzie i musimy mieć szczęście żeby ich spotkać, ale może jednak.
Mój sposób to atakować kilka razy mgielne góry.


Ja ich najczęściej w górach spotykam! Chociaż i w lesie i w świątyni mi się też zdarzyło. No ale u bandytów to tylko charpię spotkałem oprócz samych bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować