Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zagrać w betę Warhammera Online? Rejestruj się!

74 postów w tym temacie

Wyjaśni mi ktoś jak krowie na rowie, co trza zrobić by nick, login i hasło miały dobry format? Kombinuję, a nic mi z tego nie przychodzi. A angielskiego jeszcze nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da ktoś jakąś instrukcje wypełnienia tego "prostego" formularza, bo próbuje na wszelkie możliwości, każdy najdziwniejszy nick, a mi wyskakuje, że nieprawidłowy i login i nick i hasło -_- i nie mogę się zarejestrować :P esz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da ktoś jakąś instrukcje wypełnienia tego "prostego" formularza, bo próbuje na wszelkie możliwości, każdy najdziwniejszy nick, a mi wyskakuje, że nieprawidłowy i login i nick i hasło -_- i nie mogę się zarejestrować :P esz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm może się skusze na tę grę kiedyś nie mam teraz ochoty grać w betę kiedyś brałem udział w becie D&D Online i niby fajnie ale te błędy które siepojawiały nieee to nie dla mnie poczekam na 14 day trial ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoki, login i nick już rozgryzłem. Tak więc w nicku nie może być dużych liter, tylko małe, zaś w loginie cyfra na końcu. Teraz muszę rozgryźć hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójnego posta. Już mam, przetłumaczyłem to sobie i wiem, podzielę się, by inni nie mieli problemów.
A więc hasło musi zawierać 2duże litery, 2 cyfry i 4 małe litery, to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nadeszło to, czego się spodziewałem. Ta gra nawet mi się nie uruchomi! Gdyby mogła, zarejestrowałbym się już dziś! Ech, zły los... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Provider internetu... Np chello, tp . Przeczytajcie dokladnie przypiski w polach . Przykladowo w hasle musza byc przynajmniej 2 duze literki i 2 male +2 liczby ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh jestem fanem warhammera mam wszystkie części ale nawet jak dostane dostęp do bety to ona ma na pewno grubo ponad 1GB do ściągania a moje łącze 256kb/s to nędza już na tak duże pliki. 64mb na pełnym łączu idą ze 40min to ja raczej się na to nie piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są tam gdzieś dokładne informacje o wymaganiach? Bo nic takiego tam nie znalazłem. Jestem ciekaw, czy będzie to godny konkurent dla WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , będzie to wielki konkurent..
Widziałem gdzieś komentarze innych graczy,że WoW ściągnął wiele po Warharmmerze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować