Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zagrać w betę Warhammera Online? Rejestruj się!

74 postów w tym temacie

Hej Liqid, wielkie dzięki za odgadnięcie tej zagadki, bez ciebie bym sobie nie poradził, jeszcze raz dzięki ;D BTW nie moge się doczekać kiedy zagram w tą betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie obrażając nikogo powiem tyle...

Jeśli nawet nie umiecie się zarejestrować to dajcie sobie spokój i wracajcie do szkoły/na kursy/cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób rejestracji jest bardzo ładnie wyjaśniony. Jeżeli wasza znajomość angielskiego jest tak zła że nie możecie odczytać minimalnych wymagań co do nicku, loginu i hasła to lepiej sobie darujcie i idzicie na kurs, przyda się w przyszłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodatkowo zadawać jakieś pytanie otwarte, żeby jeszcze bardziej przefiltrować ilość niewyedukowanych osobników bez podstawowej znajomości języków obcych. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie wydaje wam się, że tego typu ograniczenia co do składu hasła ułatwiają życie wszelkiego rodzaju spamerom tudzież hackerom?? Faza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się zapisałem, ale ciekawe, czy mnie przyjmą. Już w kilku beta testach brałem udział, kto wie, może i tym razem mi się posczęści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pobije L2 ??

Hm... 90% ludzi twierdzi ze WoW bije wszystko, a przeciez WoW to tylko podrobka Warhammer. Zrobiona temu ze Blizard nie uzyskal nigdy licencji na WH. Kazda jednostaka z SC czy WC to elementy WoW... a raczej ich kopie.

Teraz wyjdzie cos co do tej pory bylo tylko podrabiane.
Prawdziwa rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

abonament bedzie na pewno nizszy niz w wowie czy lotrze - wszak wh:online bedzie chcial przeciagnac do swojego swiata graczy...

dziwne to troche ze tylu gramowiczow ma problem z zarejestrowaniem sie...

polecam przejrzez cobie newslettera - sa bardzo ladne obrazki a do tego wsrod osob zarejestrowanch w newsletterze rowniez odbywa sie loteria kto bedzie mogl wziac udzial w beta testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego abonament miałby być niższy? Przecież firma chce na grze zarobić. A ludzi od WoWa ma odciągnąć świat WH, bo gra (gra, nie świat, nie mylmy pojęć) jest praktycznie kopią WoWa z lepszą grafiką. To może się jednak okazać trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak Wam poszlo, ale ja po 5 minutach prob wpisania wlasciwego hasla (takiego, ktore zapamietam i spelni oczekiwania walidatora) zrezygnowalem. Cholera w bankach internetowych maja mniejsze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kisuro mylisz pojecia: nie WH jest/bedzie kopia WoWa.
To WoW jest kopia Warhammera. Cokolwiek stworzyl Blizard, zrobil to na podstawie WH.

Swiat Warhammera to cos co dalo podstawy Blizardowi do skopiowania elementow i stworzenia wlasnych gier.
Teraz starzy gracze dostana cos prawdziwego, to co mieli na kartach.

WoW przy WH to male wzniesienie przy Everescie.
To ze w PL malo ludzi zna c realia WH, ze dla wielu WH to Dawn Of War czy Mark Of Chaos nie aznacza, ze na swiecie ludzie nie znaja WH od podstaw.

Osobiscie czekam na WH-Online.
Po co grac w kopie - WoW- skoro mozna zagrac w orginal - WH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a mowiłem, żeby nie mylić pojęć.
WoW nie może być kopią WHOnline, ponieważ WHOnline jeszcze nie ma. Trudno, żeby gra istniejąca od paru lat była kopią gry, która jeszcze nie została ukończona.
Natomiast ŚWIAT WoW jest kopią WH, jansne, zgadzam się z tym, tylko co z tego? WoW istnieje już ładnych parę lat, ma ugruntowaną pozycję i miliony oddanych graczy. I to, że światy są niemal takie same nie zadziała na korzyść WHOnline, a to dlatego, że na rynku MMO (gier! nie świata, gier!) to WHOnline będzie wtórny i będzie kopią. A jak ktoś tu przed chwilą zauważył, po co mi kopia, jak mogę mieć orginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swiat warcraft ma lat... 10? 12? powstal dla potrzeby gry warcraft
warhammer ma lat? 25 :) powstal dla potrzeby gry bitewnej i fabularnej - szczegolowosc swiata WH bije na gllowe inne swiaty (w tym lotr ktory jest swiatem zamknietym i skonczonym) swiat wh jest otwarty i ma bohata historie czego nie mozna powiedziec o swiecie warcrafta

licze ze w wh:online bedzie mozna rozegrac epickie kampanie takie jak liczmistrz i inne wydane dla potrzeb gry fabularnej - tego wow nie moze zaoferowac i nie zaoferuje dopuki swiat gry fabularnej sie nie rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować