Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 23:13, natanadler napisał:

> > ciach
> > >
> > > Nat. Co znaczy status "zrealizowane"? Nic nie odbierałem !!!
> >
> > Fizycznie wysłane od nas. Zabrał kurier/ poczta
>
> Nie mogę poprzedniego posta edytować... jeżeli masz możliwość to mógłbyś sprawdzić
jak
> wygląda moje zamówienie? ;)

Już looknąłem. Na piatek max będzie u Ciebie

Dzięki bardzo, już jest wysłana czy jutro? Ważne info bo jak już jest wysłane to muszę się do banku przejść, bo kasy w domu nie mam, a głupio by było jakby przyjechał kurier a ja bez kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 23:15, Pernia napisał:

> > > ciach
> > > >
> > > > Nat. Co znaczy status "zrealizowane"? Nic nie odbierałem !!!
> > >
> > > Fizycznie wysłane od nas. Zabrał kurier/ poczta
> >
> > Nie mogę poprzedniego posta edytować... jeżeli masz możliwość to mógłbyś sprawdzić

> jak
> > wygląda moje zamówienie? ;)
>
> Już looknąłem. Na piatek max będzie u Ciebie
Dzięki bardzo, już jest wysłana czy jutro? Ważne info bo jak już jest wysłane to muszę
się do banku przejść, bo kasy w domu nie mam, a głupio by było jakby przyjechał kurier
a ja bez kasy :D

Już w pudełku z naklejką, ale zabrane zastanie z rana jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 23:17, natanadler napisał:

> > > > ciach
> > > > >
> > > > > Nat. Co znaczy status "zrealizowane"? Nic nie odbierałem !!!

> > > >
> > > > Fizycznie wysłane od nas. Zabrał kurier/ poczta
> > >
> > > Nie mogę poprzedniego posta edytować... jeżeli masz możliwość to mógłbyś
sprawdzić
>
> > jak
> > > wygląda moje zamówienie? ;)
> >
> > Już looknąłem. Na piatek max będzie u Ciebie
> Dzięki bardzo, już jest wysłana czy jutro? Ważne info bo jak już jest wysłane to
muszę
> się do banku przejść, bo kasy w domu nie mam, a głupio by było jakby przyjechał
kurier
> a ja bez kasy :D
>
Już w pudełku z naklejką, ale zabrane zastanie z rana jutro


Oki, czyli przesyłka będzie W piątek rano prawdopodobnie... wiem jak kurierzy u mnie jeżdzą, to się nie bedę spieszył, dzięki za info, lecę spać bo jutro mam dość ciężki dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2008 o 23:17, natanadler napisał:

Już w pudełku z naklejką, ale zabrane zastanie z rana jutro


a co z zamówieniem 9788 ?
wczoraj wieczorem dorwałem Cię na gg i mówiłeś że wyjdzie
a dzisiaj mam ciągle przyjęte do realizacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:19, natanadler napisał:

ciach mnie na gg
>
> robie u was chyba po raz pierwszy zakup i mam pytanko - ten status "przyjete do
realizacji"
> oznacza że ...no własnie co? wyslaliście paczkę czy macie to zamiar dopiero zrobić?
i
> jak długo trzeba czekać? zamówiłem quake wars (bo ani w empiku ani w MM tego cholerstwa

> nie znalazłem hehe) - ma to byc prezent imieninowy na 12 listopada. zamówiłem 31
października
> - kiedy z grubsza spodziewac sie przesyłki?

Jeśli to to zamówienie o którym myśle to dziś zostało wysłane.


w robocie nie mam gg ;) - gdybys mógł looknac dokładniej to nr zamówienia: 14993.
z góry dziekuję za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm... Wedłgu sklepu paczka wyszła z F3 EK wyszła we wtorek. Teoretycznie kurierem powinna przyjść wczoraj. Jeśli dzisiaj nie przyjdzie, to jutro nie odbiorę paczki, bo to dla mnie kpina lekka ;s

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet nie wyszła tlyko ją realizują, a co do tego ze cenega pisze ze wyszla to nie wiem czy wierzyc bo fallouta ostatnio zamówiłem dokładnie 31.10 napisali ze wyslali w poniedziałek (kurierem) a doszła w środe wieczorem wiec juz sie boję co z far crayem bedzie ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja podobno została wczoraj "zrealizowana".Jeszcze jej nie mam. Z Warszawy do Warszawy kurierem, to trochę dziwne jest że jeszcze jej nie ma.
Wczoraj zamówiłem jakieś tam gadżety za wPLN na gram.pl. Dziś znam numer nadawczy paczki. Pewnie jutro, a może dziś wieczór, ktoś mi ją poda (a już się tak zdarzyło).

A może nie do tej Warszawy wysyłają.

No ale fakt, jak jutro nie będzie paczki, to trudno, nie będę miał F3EK bo też jej nie odbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo zamówiłem wczoraj zna Wplnomani kosci do gry i najprawdopodobniej dzisaj bede juz je miał gram o każdego klienta się stara niestety nei moge powiedzieć tego samego o cenedze.
Ps. Jak do jutra FC2 EK nie dojdzie tez raczej nie odbiorę tlyko z MM skombinuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:39, Krystianek145 napisał:

Ja tak samo zamówiłem wczoraj zna Wplnomani kosci do gry i najprawdopodobniej dzisaj
bede juz je miał gram o każdego klienta się stara niestety nei moge powiedzieć tego samego
o cenedze.
Ps. Jak do jutra FC2 EK nie dojdzie tez raczej nie odbiorę tlyko z MM skombinuje ;/

To wina cenegi że poczta się ociąga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:44, Dark Energy napisał:

> Ja tak samo zamówiłem wczoraj zna Wplnomani kosci do gry i najprawdopodobniej dzisaj

> bede juz je miał gram o każdego klienta się stara niestety nei moge powiedzieć tego
samego
> o cenedze.
> Ps. Jak do jutra FC2 EK nie dojdzie tez raczej nie odbiorę tlyko z MM skombinuje
;/
To wina cenegi że poczta się ociąga ?


Tylko jakoś dziwnie ,że tlyko cenedze kurierzy sie ociagają , wszędzie gdzie bym nie zamówił od wysłania czekam Max 1 dzień a w cenedze jakos kazdy sie skarży

PS. To nawet nie ociaganie chodzi tlyko cenega jeszce tego nie zrealizowała , przynajmniej tak napisane jest na stronie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:47, Krystianek145 napisał:

> > Ja tak samo zamówiłem wczoraj zna Wplnomani kosci do gry i najprawdopodobniej
dzisaj
>
> > bede juz je miał gram o każdego klienta się stara niestety nei moge powiedzieć
tego
> samego
> > o cenedze.
> > Ps. Jak do jutra FC2 EK nie dojdzie tez raczej nie odbiorę tlyko z MM skombinuje

> ;/
> To wina cenegi że poczta się ociąga ?

Tylko jakoś dziwnie ,że tlyko cenedze kurierzy sie ociagają , wszędzie gdzie bym nie
zamówił od wysłania czekam Max 1 dzień a w cenedze jakos kazdy sie skarży

Na drugi rzut EK Wiedźmina czekałem z tydzień jak nie więcej.
Na wysyłkę z cenegi czekałem 3 dni, ale najczęściej jadę tramwajem do nich

Dnia 06.11.2008 o 14:47, Krystianek145 napisał:


PS. To nawet nie ociaganie chodzi tlyko cenega jeszce tego nie zrealizowała , przynajmniej
tak napisane jest na stronie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:51, Dark Energy napisał:

> > > Ja tak samo zamówiłem wczoraj zna Wplnomani kosci do gry i najprawdopodobniej

> dzisaj
> >
> > > bede juz je miał gram o każdego klienta się stara niestety nei moge powiedzieć

> tego
> > samego
> > > o cenedze.
> > > Ps. Jak do jutra FC2 EK nie dojdzie tez raczej nie odbiorę tlyko z MM
skombinuje
>
> > ;/
> > To wina cenegi że poczta się ociąga ?
>
> Tylko jakoś dziwnie ,że tlyko cenedze kurierzy sie ociagają , wszędzie gdzie bym
nie
> zamówił od wysłania czekam Max 1 dzień a w cenedze jakos kazdy sie skarży
Na drugi rzut EK Wiedźmina czekałem z tydzień jak nie więcej.
Na wysyłkę z cenegi czekałem 3 dni, ale najczęściej jadę tramwajem do nich
>
> PS. To nawet nie ociaganie chodzi tlyko cenega jeszce tego nie zrealizowała , przynajmniej

> tak napisane jest na stronie;/

No z tego co mi wiadomo to gram pl mialo wpadke z wiedzminem ale takie wpadki im sie raczej nie zdarzaja a ja 2 raz zamawiam w cenedze i moze byc 2 wpadka ale możę będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta, kurier. Chodzi o brak informacji. Rozumiem, że mają dużo zamówień. W końcu nie co dzień się zdarza tytuł pokroju F3.

Ale tak samo jak się nie zdarza co dzień tytuł pokroju F3 to powinni się zmobilizować. Już pisałem, że PRE-ORDER zobowiązuje, tym bardziej, że gram.pl podniosło dość wysoko poprzeczkę.

O Cenedze można dużo powiedzieć. Szczególnie o jakości ich wydań. Weżmy takiego Kane&Lynch. Z zewnątrz wygląda toto tak samo jak wydania CDProjektu, ale zawartość, no cóż pozostawia wiele do życzenia. No i cena wyższa niż w CDProjekt.

Z drugiej strony, EA wiedzie prym w naciąganiu ludzi, a mistrzostwo osiągnął LucasArts. Ci nawet nie próbują dać łatek polonizujących.

No cóż. Takie Windowsy też nie mają wszystkich funkcjonalności co wydanie na USA.

Wniosek z tego taki, jesteśmy zaściankiem, dla którego nie warto się wysilać bo zysk nie będzie adekwatny do poniesionych kosztów. Cenega nie jest chyba nawet naszą rodowitą firmą. Prawda ?

PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:56, Krystianek145 napisał:

> > > > Ja tak samo zamówiłem wczoraj zna Wplnomani kosci do gry i najprawdopodobniej

>
> > dzisaj
> > >
> > > > bede juz je miał gram o każdego klienta się stara niestety nei moge
powiedzieć
>
> > tego
> > > samego
> > > > o cenedze.
> > > > Ps. Jak do jutra FC2 EK nie dojdzie tez raczej nie odbiorę tlyko
z MM
> skombinuje
> >
> > > ;/
> > > To wina cenegi że poczta się ociąga ?
> >
> > Tylko jakoś dziwnie ,że tlyko cenedze kurierzy sie ociagają , wszędzie gdzie
bym
> nie
> > zamówił od wysłania czekam Max 1 dzień a w cenedze jakos kazdy sie skarży

> Na drugi rzut EK Wiedźmina czekałem z tydzień jak nie więcej.
> Na wysyłkę z cenegi czekałem 3 dni, ale najczęściej jadę tramwajem do nich
> >
> > PS. To nawet nie ociaganie chodzi tlyko cenega jeszce tego nie zrealizowała
, przynajmniej
>
> > tak napisane jest na stronie;/
>
No z tego co mi wiadomo to gram pl mialo wpadke z wiedzminem ale takie wpadki im sie
raczej nie zdarzaja a ja 2 raz zamawiam w cenedze i moze byc 2 wpadka ale możę będzie
dobrze

Przestań bzdury gadać, wiele osób nie podobał się masterlink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować