Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Podsumowując cenega przy gram.pl wypada blado czy zdarzały sie jakies wpadki czy nie na wlasnej skorze ich nie doznalem a każdy ci powie że woli zamówić w gramie niz na stronei cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 15:43, Krystianek145 napisał:

Podsumowując cenega przy gram.pl wypada blado czy zdarzały sie jakies wpadki czy nie
na wlasnej skorze ich nie doznalem a każdy ci powie że woli zamówić w gramie niz na stronei
cenegi


no właśnie tak to wychodzi jakoś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
na wstępie mówię, że od razu żałuje, że zamawiałem w sklepie cenegi. Zamówienia opłacone od kilku dni... a na stronie cenegi żadnej informacji czy kasa doszło, bądź czy już paczki wysłane. Wertując to forum, widzę, że to dość normalne.

Więc proszę o dosadne sprawdzenie tych zamówień: 13285 i 15147.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:17, Krystianek145 napisał:

no i wczoraj zlożona przesylka na gramie własnie doszła :D


To masz szczęście... Ja na F3 i FC2 tak się napaliłem, że FC2 chciałem z torbą (dlatego cenega) a F3 zamawiałem też w cenedze... Nie wiem czemu? Jak narazie jestem baardzo niezadowolony, cenega przy gram.pl wypada jak porównanie np. Carrefoura z warzywniakiem pod blokiem... Cena podobna, a komfort kupna niższy.

Gram.pl miała u mnie małą wpadkę, otóż nie dodała zamówionego plakatu, szybki e-mail do gram-u i w przeciągu 2-3 kasa za plakat zwrócona.

Mam nadzieję, że cenega poprawi się, szybko wyślą paczki ( nie tylko mi ) i będę mógł to samo o nich powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja FC 2 EK tak samo w cenedze zamowilem bo nigdzie nie dalo sie zamowic tlyko tam a fallouta tak samo nie wiem co mnie podkusilo zeby u nich zamowic ale chociaz maja gwarancje ze juz nigdy tego nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, trzeba czytać:

Czas realizacji zamówienia/sposób dostarczenia
W zależności od tego, czy wybiorą Państwo sposób wysyłki Pocztą Polską czy za pośrednictwem firmy General Logistics Systems (GLS), czas realizacji zamówienia będzie trwał od 3 dni w przypadku Poczty oraz od 24 do 72 godzin w przypadku przesyłki kurierskiej (GLS). Jest to czas w jakim paczka powinna sie znaleźć u Państwa w domu, czas ten jest liczony od momentu wysyłki czyli zrealizowania zamówienia.

W przypadku przesyłki kurierskiej, zamówienia złożone do godziny 13 dnia roboczego realizowane są w tym samym dniu (dotyczy tylko produktów dostępnych na magazynie sklepu). Zamówienia złożone po godzinie 13 realizowane są następnego dnia roboczego.

W przypadku wysyłki pocztą, przesyłki wysyłane są w ciągu 24-48h od momentu złożenia zamówienia (wiąże się to z czasem przygotowania paczki do wysyłki).

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=site&id=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 18:35, Lord_Browar napisał:

Swoją drogą, trzeba czytać:

Czas realizacji zamówienia/sposób dostarczenia
W zależności od tego, czy wybiorą Państwo sposób wysyłki Pocztą Polską czy za pośrednictwem
firmy General Logistics Systems (GLS), czas realizacji zamówienia będzie trwał od 3 dni
w przypadku Poczty oraz od 24 do 72 godzin w przypadku przesyłki kurierskiej (GLS). Jest
to czas w jakim paczka powinna sie znaleźć u Państwa w domu, czas ten jest liczony od
momentu wysyłki czyli zrealizowania zamówienia.

W przypadku przesyłki kurierskiej, zamówienia złożone do godziny 13 dnia roboczego realizowane
są w tym samym dniu (dotyczy tylko produktów dostępnych na magazynie sklepu). Zamówienia
złożone po godzinie 13 realizowane są następnego dnia roboczego.

W przypadku wysyłki pocztą, przesyłki wysyłane są w ciągu 24-48h od momentu złożenia
zamówienia (wiąże się to z czasem przygotowania paczki do wysyłki).

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=site&id=11


czytanie czytaniem - wszystko ładnie pieknie ale wszyscy wiemy ze róznie to bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to warunki z gram.pl

VI. Czas realizacji zamówieńA. Zamówienia realizowane są w zależności od wyboru, za pośrednictwem poczty polskiej (przesyłka priorytetowa) lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.B. Termin dostarczenia przesyłki zależny jest od metody dostawy wybranej przy zamówieniu.C. Czas dostawy zamówienia wynosi: a. dla przesyłek za zaliczeniem pocztowym - okolo 3 dni po wysłaniu.
b. dla przesyłek kurierskich - 24 godziny po wysłaniu.

http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheheh
dostałem informację że mój Fallout 3 do mnie jedzie
przesyłka kurierem, ale oczywiście Cenega nie podaje numeru listu przewozowego, więc nie mogę śledzić gdzie jest paczka ;/
ten ich sklep to jedno wielkie nieporozumienie
brak informacji o numerze paczki
dość wolne działanie
dłuuugi czas realizacji zamówienia (i nie mówię o F3)
kontakt telefoniczny mniej niż nie możliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2008 o 16:24, Manix69 napisał:

Mam nadzieję, że cenega poprawi się, szybko wyślą paczki ( nie tylko mi ) i będę mógł
to samo o nich powiedzieć...


Spokojnie. Fc2 zaczęliśmy wysyłać od wczoraj w nocy. Dziś poszła druga partia. Z tego co widzę i Twoja torba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 20:33, natanadler napisał:


> Mam nadzieję, że cenega poprawi się, szybko wyślą paczki ( nie tylko mi ) i będę
mógł
> to samo o nich powiedzieć...

Spokojnie. Fc2 zaczęliśmy wysyłać od wczoraj w nocy. Dziś poszła druga partia. Z tego
co widzę i Twoja torba


Ergh... mojego FC2 EK wysyłaliscie PODOBNO wczoraj z rana...( tak mi mówiłeś ) a paczki dalej nie ma...
WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja na moje Ek FAllout 3 na X360 (nr: 13583) też czekam... .Niby wczoraj wysłane ale bez listu przewozowego nie mogę tego stwierdzić (jak sprytnie...) i tak dziś nie doszło i już DRUGI długi weekend bez Fallout 3... Nigdy więcej z sklepu cenegi nie będę korzystał już wolę 3 dni po premierze w mediamarkt kupować wersje zwykłą niż Ek na które czekam prawie 2 tygodnie (bo dostane w poniedziałek dopiero gdyż bez numeru przewozowego NIE ODBIORĘ w siedzibie DPD) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz masz szcescie ja jak na razie zle bede wposminal cenega bo 100 % zamowien to beda zle wspomnienia co prawda byly 2 ale kazde z ekscesami , napewno nigdy juz tam nic nie zamowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 16:13, Pernia napisał:

zal, jeszcze zal za to ze kupilismy gry i nie mozemy w nie zagrac... 2 tyg opoznienia
i takie jaja...
CENEGA - ZAL.PL


A nie możesz po prostu nie przyjac zamówienia i kupic gry w MM?Orzecież zostałęs oszukany[o ile wybrałeś kuriera]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować