Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

ej mam problem. W statusie zamówienia mam Przyjete do realizacji, czyli wciąz nie wysłane a nie mogę kliknąć Usuń co powoduje,że nie mogę zrezygnować z zamówienia. Myślicie że sam mail do sklepu wystarczy z podaniem numeru zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz oni nie czytaja i tak pewnie maili bo ich to nic nie obchodzi tak szanuja swoich klientow ale ty sie juz tmy nie przejuuj to ich problemm bo jak przesylke nadzadza nie czytajac maila to sami sobie robia zle ;/;; a i tak jak ci kurier ddoniesie nie musisz odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej a czym mogę się powołać na złamanie regulaminu? Bo w regulaminie jest napisane, że produkty zamówione przedpremierowo będą realizowane w dniu premiery. Status mojego zamówienia przyjęte do realizacji a więc niezrealizowane. A co do maili to prawda jest taka, że czytają, ba nawet szybko odpisują, w tek kwestii bądźmy sprawiedliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaj...iscie. zamówiłem grę 31 października jako prezent imieninowy na 12 listopada (żaden fallout tylko zwykły Quake wars). na dzień dzisiejszy - status zamówienia przyjete do realizacji. znaczy nawet jeszcze nie wysłali....pogratulować cenedze. i nawet opcji rezygnacji nie ma, a dzwonic nie będę bo mi sie po prostu nie chce. oni leja na mnie to ja leję na nich.
to mój pierwszy i ostatni zakup u nich. bo w cuda nie wierze i na 12ego w żaden sposób nie dojdzie. a jesli przyjdzie po 12ym paczka wróci do nich nieodebrana.
Bo jesli nie potrafią wysłać produktu w ciągu 10 dni to jest juz zwykłe dziadostwo a nie sklep.
natanlander - wstyd.

ŻAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a do mnie jedzie z wawy fallout 3 EK prosto z Saturna kumpel mi kupił i wraca dziś na długi weekend ze studiów:]
Cenega jak do mnie wreszcie wyśle to i tak mojej kasy nie zobaczy bo nie odbiorę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 10:34, Marcin08 napisał:

ej a czym mogę się powołać na złamanie regulaminu? Bo w regulaminie jest napisane, że
produkty zamówione przedpremierowo będą realizowane w dniu premiery. Status mojego zamówienia
przyjęte do realizacji a więc niezrealizowane. A co do maili to prawda jest taka, że
czytają, ba nawet szybko odpisują, w tek kwestii bądźmy sprawiedliwi.


lol? nie czytaja maili przynajmniej nie moje i wielu forumowiczow z tad ja ostatnio jak mialem problem z fallotem 3 napisalem maila i nic nie odpisali a bylo to juz z tydzien temu wiec nie odpisuja i maja to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo to napisałem im maila o rezygnacji z zamówienia, poszedlem do empika, zakupiłem i przynajmniej mam grę szkoda że bez torby tylko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem grę w internetowym sklepie cenegi, wszystko super i w ogóle. Prosto, szybko. Przychodzi mail z potwierdzeniem, bez wahania potwierdzam. Ale zaraz, potwierdzone czy nie?

Numer zamówienia: 15138
Data: 2008-11-03 20:59:10
Potwierdzone: Nie
Status: Potwierdzone

Może mi ktoś z cenegi powiedzieć, czy jest potwierdzone czy nie? :P Ostatnio tylko zdecydowałem się tylko zmienić kuriera z DPD na GLS. Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy sklep dzisiaj pracuje? Bo chciałem zadzwonić potwierdzić rezygnacje z zamówienia i nie mogę się dodzwonić. A chciałbym mieć czystą sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zdając sobie sprawę, że tutejsze forum jest niejako miejscem konkurencji dla Cenegi, doprowadzona do ostateczności wobec braku jakichkolwiek informacji, jakiegokolwiek odzewu wobec prób kontaktu, decyduję się na te ciężkie słowa:
Nigdy, przenigdy nie kupować u Cenegi!

Uzasadnienie:
Z uwagi na dostępność EK zarówno King''s Bounty (początek września), jak i Fallouta 3 wyłącznie w sklepie Cenegi, złożyłam tamże zamówienie na obie kolekcjonerki.
Nad tym, że wbrew szumnym zapowiedziom darmowej wysyłki dla wszystkich zamawiających EK King''s Bounty, Cenega wobec mnie podtarła się regulaminem odnośnie nie wysyłania jednej gry przed premierą drugiej (chodziło wyłącznie o Fallouta 3), przeszłam do porządku.
Potem była sprawa z opóźnioną wysyłką EK Fallouta. Trudno, zdarza się, można przecież poczekać jeszcze kilka dni, skoro czekało się tak długo. Problem w tym, że te kilka dni zamieniło się już w dwa tygodnie i kiedy inni mogą delektować się kupionymi w zwykłych sklepach grami, mnie właśnie przepadł długi weekend, który od dawna planowałam poświęcić obu grom nie mogąc zdecydować, od której zacznę. Zadecydowano za mnie - nie zagrałam w żadną, a kolejny długi weekend będę miała dopiero w święta.
Co więcej, mimo że moja paczka już od zeszłej środy miała status "zrealizowanej", na wysłane w czwartek maile z prośbą o numer wysyłki, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Dzisiaj również. W przeciwieństwie do innych osób nie mogłam zrezygnować z zamówienia, ponieważ z jednej strony zależało mi na kolekcjonerkach, z drugiej za zamówienie już zapłaciłam udzielając firmie swoistego kredytu.
Sklepowi gram.pl zdarzały się już wpadki ze słynną akcją z Wiedźminem na czele, ale zawsze był odzew pracowników, kontakt, próby wyjaśniania, nie mówiąc już o ewentualnych rekompensatach za wydłużone oczekiwanie. W przypadku Cenegi czuję się koszmarnie zlekceważona i oszukana, a to nie zachęca do ponownej wizyty w ich sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze na tym forum jest jakaś osoba która odpowie mi na jedno pytanie otóż kupiłem gre chyba 2 albo 3 tygodnie temu przelałem pieniadze ale sie rozmyśliłem no i moje zamówienie zostało anulowane napisałem maila z jakiego konta zostały przelane pieniadze i wogóle ktoś mi odpisał że jakies dane zostały przesłane do ksiegowości czy coś takiego ale pieniedzy jak nie było tak nie ma pisałem już kilka maili do cenegi żeby mi odpowiedzieli kiedy mi oddadza pieniadze oczywście na żaden nie odpowiedzieli i mam pytanie czy jest jakiś określony czas w którym pieniadze zostana mi oddane czy poprostu ta cała cenega to banda oszustów i z kasa moge sie pożegnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapomnieć o pieniądzach. Dla mnie cenega to banda, która jest pazerna na pieniądze. Dla mnie to wygląda tak. Kupujesz grę, to świetnie, ale jak masz problem, nie pisz do nas bo nie odpiszemy. Chcemy tylko twoich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest kpina. Dzwonię do tych s... od dwóch dni i cały czas rozmawiam z automatem – mam głęboko w ... taką firmę! Far Cry 2 miał być wysłany w dniu premiery a co mamy? Do dnia dzisiejszego – „przyjęte do realizacji”
Po jaką cholerę się bierzecie za sprzedaż jak nie potraficie dotrzymać terminów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej na FC2 czekam... Z moim zamówieniem - 13285 nic się nie dzieje.

Gra opłacona dawno, człowiek ma nadzieję że dostanie w dniu premiery, a tu praktycznie tydzień po premierze i gry nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... ja miałem wysłaną paczke podobno w zeszly czwartek a przed chwila u mnie był kurier :>. Powiedziałem nie dziękuje, EK FC2 kupilem już w MediaMarkt, a ja cenedze za współprace podziękuje. Okłamują klientów. ŻAL.PL
Zauwazyliscie ze natanadler jakos sie nas boi ? moze w koncu ma troche honoru i chodziaz tutaj nie wchodzi, wiedzac ze tak nas oklamuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować