Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2008 o 21:22, hubal102 napisał:

> nie bardzo rozumiem... jedno pytanie - mam prawo nie odebrać przesyłki, prawda?
:)

Tak :)


oki... to już bez zadnych skrupułów kupie juto FC2 w MM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:25, Pernia napisał:

> > nie bardzo rozumiem... jedno pytanie - mam prawo nie odebrać przesyłki, prawda?

> :)
>
> Tak :)
>

oki... to już bez zadnych skrupułów kupie juto FC2 w MM :)


no to pernia trzeba bedzie jutro na multi popykac jak cos to mow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja mam tak, że w statusie zamówienia widnieje Przyjęte do realizacji. Czy to oznacza, że przesyłka nie została jeszcze wysłana i spokojnie mogę kliknąć Usuń i nie martwić się o przesyłkę? Bo na mój chłopski rozum to wygląda na to, że moja kopia gry nie opuściła jeszcze sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja mam tak, że w statusie zamówienia widnieje Przyjęte do realizacji. Czy to oznacza, że przesyłka nie została jeszcze wysłana i spokojnie mogę kliknąć Usuń i nie martwić się o przesyłkę? Bo na mój chłopski rozum to wygląda na to, że moja kopia gry nie opuściła jeszcze sklepu...

EDIT:
sorry za dubla, ale to coś u mnie z netem się wali... to wyszło niezamierzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:16, Krystianek145 napisał:

tak tzn że jest jeszce u nich :)


czyli że nie ma szans na dostarczenie gry do 11 listopada?
Kurde to jest SKANDAL. Czemu niektórym gry już wysłano a niektórym nie. W czym ja jestem gorszy od innych graczy... :(
Chyba anuluje i lece do empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:19, Marcin08 napisał:

> tak tzn że jest jeszce u nich :)

czyli że nie ma szans na dostarczenie gry do 11 listopada?
Kurde to jest SKANDAL. Czemu niektórym gry już wysłano a niektórym nie. W czym ja jestem
gorszy od innych graczy... :(
Chyba anuluje i lece do empiku...


no na 11 listopada nie sadze zeby doszla bo swieto bedzie a jak mozez do lepiej kup w MM taniej tam jest podstawka 80 dyszek a kolekcjonerka 129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim raz jeszcze.

Otrzymałem F3EK. Cuda prawdziwe :-)

A teraz kilka faktów. F3EK zamówiłem w 12 sierpnia 2008. tego samego dnia potwierdziłem zamówienie. oczywiście do daty wydania jeszcze kupa czasu, więc spokojnie czekam.

W czwartek 30 października dostałem maila od Cenegi, że Fallout oczywiście ukaże się na czas, ale nie wersja EK bo to nie ludzie to wilki. Ok, zdarza się. Obiecali koszulkę gratis, więc czekam do środy. W środę cisza, nic, zero informacji. Na tym forum zadałem jakieś tam pytania, trochę ponaciskałem Nat''a, i jest potwierdzenie zrealizowania :-), 5 listopada o godz. 22:57. Fajnie nie? Zadałem jeszcze pytanie co znaczy status "zrealizowane". Ponoć FIZYCZNIE paczka opuściła biuro Cenegi. Ok. Czekam. 6.11 , jakiś tam mail z pytaniem do Cenegi, czy wszystko ok, oczywiście kompletnie olany. Dzwonić nie będę, bo znów będę wisiał na słuchawce i słuchał, że siódmy w kolejce jestem i bardzo za to przepraszają (tak przez 26 minut). Dzisiaj już się zapieniłem, nabzdyczyłem i ogólnie podobnie do Was zaczął mi się prostować środkowy palec prawej ręki w kierunku ... ogólnie znanym :-).

19 z minutami siódmego listopada dzwoni kurier że ma dla mnie paczkę, i chętnie by podjechał ale tak za godzinkę. OK, super, nareszcie. I dojechał. Paczkę odebrałem, zapłaciłem.

Patrzę sobie na kwit nadawczy, i cóż widzę?:
DATA NADANIA 07.11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzn. prawie dwa dni później niż Cenega napisała, że nadała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziwiłem się jak to możliwe, że dwa dni przesyłka jeździ po Warszawie. Okazuje się że jeździła jeden, i to niecały dzień.

I tu pytanie. Od kiedy 5=7? A może nastąpiło zakrzywienie czasoprzestrzeni w biurze Cenegi?

PZDR wszystkich, i życzę szybkiego odbioru paczki/zakupu innego egzemplarza zamówionych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:50, Lord_Browar napisał:

Cześć wszystkim raz jeszcze.

Otrzymałem F3EK. Cuda prawdziwe :-)

A teraz kilka faktów. F3EK zamówiłem w 12 sierpnia 2008. tego samego dnia potwierdziłem
zamówienie. oczywiście do daty wydania jeszcze kupa czasu, więc spokojnie czekam.

W czwartek 30 października dostałem maila od Cenegi, że Fallout oczywiście ukaże się
na czas, ale nie wersja EK bo to nie ludzie to wilki. Ok, zdarza się. Obiecali koszulkę
gratis, więc czekam do środy. W środę cisza, nic, zero informacji. Na tym forum zadałem
jakieś tam pytania, trochę ponaciskałem Nat''a, i jest potwierdzenie zrealizowania
:-), 5 listopada o godz. 22:57
. Fajnie nie? Zadałem jeszcze pytanie co znaczy status
"zrealizowane". Ponoć FIZYCZNIE paczka opuściła biuro Cenegi. Ok. Czekam. 6.11 , jakiś
tam mail z pytaniem do Cenegi, czy wszystko ok, oczywiście kompletnie olany. Dzwonić
nie będę, bo znów będę wisiał na słuchawce i słuchał, że siódmy w kolejce jestem i bardzo
za to przepraszają (tak przez 26 minut). Dzisiaj już się zapieniłem, nabzdyczyłem i ogólnie
podobnie do Was zaczął mi się prostować środkowy palec prawej ręki w kierunku ... ogólnie
znanym :-).

19 z minutami siódmego listopada dzwoni kurier że ma dla mnie paczkę, i chętnie by podjechał
ale tak za godzinkę. OK, super, nareszcie. I dojechał. Paczkę odebrałem, zapłaciłem.

Patrzę sobie na kwit nadawczy, i cóż widzę?:
DATA NADANIA 07.11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzn. prawie dwa dni
później niż Cenega napisała
, że nadała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziwiłem się
jak to możliwe, że dwa dni przesyłka jeździ po Warszawie. Okazuje się że jeździła jeden,
i to niecały dzień.

I tu pytanie. Od kiedy 5=7? A może nastąpiło zakrzywienie czasoprzestrzeni w biurze Cenegi?

PZDR wszystkich, i życzę szybkiego odbioru paczki/zakupu innego egzemplarza zamówionych
gierek.


ja juz dawno stwierdzilem to ze cenega oklamuje z tym ze wysyla choc tego nei robi to sa tlyko kretacz a tu mamy tlyko DOWÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:47, Marcin08 napisał:

ale powiedzcie mi,, czy klikając teraz usuń zamówienie będę miał z głowy? status to przyjęte
do realizacji...


Rozumiem emocje, nawet nie klikaj usuń, niech wyślą ci paczkę, a ty nie odbierz poprostu. Jak oni robią sobie kpiny z nas, my będziemy robić z nich. Masz do tego prawo.
@ 2x UP
TO ciekawe czy mój FC2 wyjechał... [B]NATANADLER Po tym wszystkim wątpie ze wogole wyslaliscie moją paczke, prosze o anulowanie - a jak nie, to nie odbiore. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn wiesz, jeśli jest taka możliwość to zrezygnuje z tego w normalny sposób. To że oni sobie ze mną pogrywają nie oznacza, że ja mam się zachować w ten sam sposób. Jedno co wiem, sklep cenega będę po tej akcji omijał. chociaż znając życie i tak znajdą jakieś wytłumaczenie na zaistniała sytuację.

A nie wiecie, czy Far Cry 2 dotarł do empików? I czy jest tam dostepna edycja kolekcjonerska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:50, Lord_Browar napisał:

Cześć wszystkim raz jeszcze.

Otrzymałem F3EK. Cuda prawdziwe :-)

A teraz kilka faktów. F3EK zamówiłem w 12 sierpnia 2008. tego samego dnia potwierdziłem
zamówienie. oczywiście do daty wydania jeszcze kupa czasu, więc spokojnie czekam.

W czwartek 30 października dostałem maila od Cenegi, że Fallout oczywiście ukaże się
na czas, ale nie wersja EK bo to nie ludzie to wilki. Ok, zdarza się. Obiecali koszulkę
gratis, więc czekam do środy. W środę cisza, nic, zero informacji. Na tym forum zadałem
jakieś tam pytania, trochę ponaciskałem Nat''a, i jest potwierdzenie zrealizowania
:-), 5 listopada o godz. 22:57
. Fajnie nie? Zadałem jeszcze pytanie co znaczy status
"zrealizowane". Ponoć FIZYCZNIE paczka opuściła biuro Cenegi. Ok. Czekam. 6.11 , jakiś
tam mail z pytaniem do Cenegi, czy wszystko ok, oczywiście kompletnie olany. Dzwonić
nie będę, bo znów będę wisiał na słuchawce i słuchał, że siódmy w kolejce jestem i bardzo
za to przepraszają (tak przez 26 minut). Dzisiaj już się zapieniłem, nabzdyczyłem i ogólnie
podobnie do Was zaczął mi się prostować środkowy palec prawej ręki w kierunku ... ogólnie
znanym :-).

19 z minutami siódmego listopada dzwoni kurier że ma dla mnie paczkę, i chętnie by podjechał
ale tak za godzinkę. OK, super, nareszcie. I dojechał. Paczkę odebrałem, zapłaciłem.

Patrzę sobie na kwit nadawczy, i cóż widzę?:
DATA NADANIA 07.11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzn. prawie dwa dni
później niż Cenega napisała
, że nadała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziwiłem się
jak to możliwe, że dwa dni przesyłka jeździ po Warszawie. Okazuje się że jeździła jeden,
i to niecały dzień.

I tu pytanie. Od kiedy 5=7? A może nastąpiło zakrzywienie czasoprzestrzeni w biurze Cenegi?

PZDR wszystkich, i życzę szybkiego odbioru paczki/zakupu innego egzemplarza zamówionych
gierek.


Czyli jeżeli wczoraj o 16 zmienił mi się status na zrealizowane to wyślą w poniedziałek ..... Ehhh nic dziwnego że ch*** nie podają numeru przewozowego bo by ich szwindel wyszedł na jaw! Ja nie rezygnuję i odbiorę EK Fallout 3 ale obiecuję wszystkim obecnym na tym zacnym forum że sklep cenegi dla mnie nie istnieje już. Qrde ostatni wolny czas do świąt jaki miałem i nie pogram DZIĘKI CENEGA i KIJ WAM W OKO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować