Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 13:42, Vernio napisał:

Wiadomo coś czy będzie EK GTAIV na PC?

Czy kolega wie co chce uczynić..?
Osobiście odradzam kupowanie EK w sklepie Cenegi z prostej przyczyny możesz się na nie nie doczekać - ja czekam na moją EK Fallouta 3 już ponad 2 tygidnie maile milczą a telefony nagle się urywają, nie było by problemem gdybym nie płacił wcześniej za grę lecz zapłaciłem - z tego co widać to od strony Cenegi wychodzi totalnie totalny brak profesjonalizmu...
Osobiście to sam już nie wiem co zrobić na same telefvony wydam tyle ile na samą EK Fallouta 3 do tego jeszcze dodam, że zero efektywności w takim dzwonieniu jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

Niestety wiele głosów negatywnych zostało i pewnie zostanie powiedzianych i napisanych na temat wysyłki gry, F3 z naszego sklepu.

Niestety kładę swoją głowę pod topór waszych ostrych słów. Musze powiedzieć, iż podczas tejże premiery cokolwiek mogło się nam w sklepie zepsuć/”wykrzaczyć” to, to zrobiło. Jeden kolega miał wypadek, padła nam telefonia, zostałem przez tydzień czasu praktycznie sam z całą wysyłką. Nawet nie wiecie jak ciężko znaleźć na szybko osobę do pracy (a podobno mamy takie bezrobocie??).

Starałem się zrobić wszystko, aby paczki wyszły w terminie – niestety nie wszystkie zostały w odpowiednim terminie dostarczone do klientów. Wielu/e z was miało utrudniony kontakt czy to telefoniczny czy mailowy. Niestety nie byłem w stanie sam po 100h przepracowanych w ciągu jednego tygodnia ogarnąć tego sam. To jak na tonącym dziurawym okręcie starać się zatkać wszystkie dziury mając tylko 2 ręce. Nie miałem także siły napisać tutaj 2 – 3 porządnych zdań, ponieważ organizm odmawiał posłuszeństwa. Myślę, że mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że starałem się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby wysyłka się udała. Starałem się, ale w pewnym momencie mocy zabrakło.

Chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które nie otrzymały swoich zamówień w terminie, oraz podziękować wszystkim osobom, które cierpliwie czekały na wysyłkę za wyrozumiałość.

Pozdrawiam i raz jeszcze przepraszam za zaistniałą sytuację.

Dawid

PS. Teraz staram się uratować to, co zostało z zatopionego okrętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:35, KŁEJK napisał:

Widzę że w waszym sklepie wciąż dostępna jest KB:EK. Możesz napisać czy zostało jeszcze
dużo egzemplarzy tej gry ?

To już końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 11:53, Fall0metz napisał:

> Wiadomo coś czy będzie EK GTAIV na PC?
Czy kolega wie co chce uczynić..?
Osobiście odradzam kupowanie EK w sklepie Cenegi z prostej przyczyny możesz się na nie
nie doczekać - ja czekam na moją EK Fallouta 3 już ponad 2 tygidnie maile milczą a telefony
nagle się urywają, nie było by problemem gdybym nie płacił wcześniej za grę lecz zapłaciłem
- z tego co widać to od strony Cenegi wychodzi totalnie totalny brak profesjonalizmu...
Osobiście to sam już nie wiem co zrobić na same telefvony wydam tyle ile na samą EK Fallouta
3 do tego jeszcze dodam, że zero efektywności w takim dzwonieniu jest.....



Wiem czym to grozi bo zamawiałem FC2 z torbą.:P Ale ,mnie czas nie obchodzi bo i tak nie mam kompa na którym pociągnę GTAIV,więc nie będę się stresował tym że nie przysłali mi gry w dniu premiery.:P Chcę wiedzieć czy będzie kolekcjonerka bo jeśli tak to kupię ją tylko i wyłącznie w celu kolekcjonerskim. Znaczy w grę i tak zagram ale mniej więcej za jakiś 1rok.:P Tak samo mam kolekcjonerki Wiedźmina i Assassin Creeda. W żadną z tych gier nie zagrałem jeszcze bo nie mam kompa żeby pociągnąć je na przyzwoitych efektach.:P

Więc będzie to EK? Bo w CDA pisali że jest na to szansa.:|

Edit: Kolekcjonerę F3 za to kupiłem w końcu w empiku bo dodawali jeszcze koszulkę i tanie bo bez kosztów przesyłki ale i tak żałuję bo w MM było jeszcze taniej.:/ We F3 też oczywiście nie zagram przez długi czas.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:21, natanadler napisał:

Panie i Panowie

Niestety wiele głosów negatywnych zostało i pewnie zostanie powiedzianych i napisanych
na temat wysyłki gry, F3 z naszego sklepu.

Niestety kładę swoją głowę pod topór waszych ostrych słów. Musze powiedzieć, iż podczas
tejże premiery cokolwiek mogło się nam w sklepie zepsuć/”wykrzaczyć” to,
to zrobiło. Jeden kolega miał wypadek, padła nam telefonia, zostałem przez tydzień czasu
praktycznie sam z całą wysyłką. Nawet nie wiecie jak ciężko znaleźć na szybko osobę do
pracy (a podobno mamy takie bezrobocie??).

Starałem się zrobić wszystko, aby paczki wyszły w terminie – niestety nie wszystkie
zostały w odpowiednim terminie dostarczone do klientów. Wielu/e z was miało utrudniony
kontakt czy to telefoniczny czy mailowy. Niestety nie byłem w stanie sam po 100h przepracowanych
w ciągu jednego tygodnia ogarnąć tego sam. To jak na tonącym dziurawym okręcie starać
się zatkać wszystkie dziury mając tylko 2 ręce. Nie miałem także siły napisać tutaj 2
– 3 porządnych zdań, ponieważ organizm odmawiał posłuszeństwa. Myślę, że mogę powiedzieć
z czystym sumieniem, że starałem się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby wysyłka się
udała. Starałem się, ale w pewnym momencie mocy zabrakło.

Chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które nie otrzymały swoich zamówień w terminie,
oraz podziękować wszystkim osobom, które cierpliwie czekały na wysyłkę za wyrozumiałość.

Pozdrawiam i raz jeszcze przepraszam za zaistniałą sytuację.

Dawid

PS. Teraz staram się uratować to, co zostało z zatopionego okrętu.


tralala brachu. poczytałem ten topik trochę i widzę że jak zwykle masz milion problemów i tylko ty jedna biedna mróweczka walczysz z systemem
ileż tych zbiegów okolicznosci
ileż niefortunnych zdarzeń
a gdzie wyjasnienie odnosnie tego ze łżecie w zywe oczy odnosnie daty wysyłki paczek?
że bierzecie kasę od dzieciaków i nikt nie ruszy dupska aby oddac im za zamówienia na które czekają tygodniami bezskutecznie?
no?
zwykłe przepraszam? wypchaj sie kolego takimi tekstami i przestan sciemniać. żerujecie na dzieciakch i tyle.
dobrze że cos mnie tknęło i wybrałem płatność przy odbiorze
tfu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 17.11.2008 o 21:32, castlerock napisał:

tralala brachu. poczytałem ten topik trochę i widzę że jak zwykle masz milion problemów
i tylko ty jedna biedna mróweczka walczysz z systemem


Założysz się?? Zapraszam, jak jest z Warszawy przyjdź zobaczysz, jak z innego miasta pokryje Ci koszty biletu.
Jak łatwo oceniać siedząc po 2 stronie, prawda?? Jak łatwo napisać słowa krytyki? Zobaczyłbyś mnie po tym 100h tygodniu pracy. Nie powiedziałem "walcie się" tylko robiłem wszystko, co mogę, aby zrealizować zamówienia.

Dnia 17.11.2008 o 21:32, castlerock napisał:

ileż tych zbiegów okolicznosci
ileż niefortunnych zdarzeń


Zdziwiłbyś się.

Dnia 17.11.2008 o 21:32, castlerock napisał:

a gdzie wyjasnienie odnosnie tego ze łżecie w zywe oczy odnosnie daty wysyłki paczek?
że bierzecie kasę od dzieciaków i nikt nie ruszy dupska aby oddac im za zamówienia na
które czekają tygodniami bezskutecznie?
no?
zwykłe przepraszam? wypchaj sie kolego takimi tekstami i przestan sciemniać. żerujecie
na dzieciakch i tyle.


Jasne, oczywiście to żydomasoński spisek, który ma na celu wyciągnięcie z 12latków pieniądze. Spoko nie chcesz czytać i przyjąć tego rozumiem Cię. Nikt Ci nie każe.

Dnia 17.11.2008 o 21:32, castlerock napisał:

dobrze że cos mnie tknęło i wybrałem płatność przy odbiorze
tfu!!


Zapraszam na priv panie tfu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:44, natanadler napisał:

mnie po tym 100h tygodniu pracy. Nie powiedziałem "walcie się" tylko robiłem wszystko,
co mogę, aby zrealizować zamówienia.

100h i tylko 1/3 moich paczek wysłana. Czekam na pozostałe (13186 oraz 12930). W sumie najlepiej by było gdybyście je razem wysłali. Do jednej z gier przy rejestracji dodawaliście książkę. Jest jeszcze na nią szansa?

Co do poszukiwania pracownika. Czasy dużego bezrobocia odeszły wraz z otworzeniem granic. Jeśli kryzys się szybko nie skończy to niestety bezrobocie powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:10, logray napisał:

> mnie po tym 100h tygodniu pracy. Nie powiedziałem "walcie się" tylko robiłem wszystko,

> co mogę, aby zrealizować zamówienia.
100h i tylko 1/3 moich paczek wysłana. Czekam na pozostałe (13186 oraz 12930). W sumie
najlepiej by było gdybyście je razem wysłali. Do jednej z gier przy rejestracji dodawaliście
książkę. Jest jeszcze na nią szansa?


Z 2 jest problem. Napisz do mnie na gg

Dnia 17.11.2008 o 22:10, logray napisał:

Co do poszukiwania pracownika. Czasy dużego bezrobocia odeszły wraz z otworzeniem granic.
Jeśli kryzys się szybko nie skończy to niestety bezrobocie powróci.


Możliwe

Dnia 17.11.2008 o 22:10, logray napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez castlerock
> > /ciach/

Najwyraźniej sam zaliczasz się do wymienionych dzieciaków, skoro nie rozumiesz, że dorosłe życie akurat w większej części składa się z tzw. nieprzewidzianych zbiegów okoliczności. W niczym nie umniejszając winy sklepu Cenegi, na dobrą sprawę wylewasz dziecko z kąpielą. A to takiej kąpieli, że oprócz tego, iż Cenega w końcu wywiązuje się ze swoich zobowiązań (z czym nawet sklep gram.pl miał kłopoty przy, bądź co bądź, sporej liczbie pracowników), bardzo nie chciałabym, by gram.pl stało się absolutnym monopolistą na polskim rynku gier.
Toteż doceniając kunszt wydań kolekcjonerskich, zarazem jednak kibicuję sklepowi Cenegi, by powstał jak feniks z popiołów. Tym bardziej, że np. Kompania Graczy jest naprawdę obiecującą i dopracowaną ofertą dla lojalnych klientów i kudy takiej badziewno-naciągającej akcji wpln gramu do niej.
Zaś natlanderowi dziękuję za wyjaśnienia i szacun za wzięcie wszystkiego na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:44, natanadler napisał:

ciach

>

Założysz się?? Zapraszam, jak jest z Warszawy przyjdź zobaczysz, jak z innego miasta
pokryje Ci koszty biletu.

>>
>

taaaa... tak samo jak wysłałeś mi grę :D nie ma głupich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 00:22, marilla napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez castlerock
> > /ciach/


bardzo nie chciałabym, by gram.pl stało się absolutnym monopolistą na polskim rynku gier.
Toteż doceniając kunszt wydań kolekcjonerskich, zarazem jednak kibicuję sklepowi Cenegi,
by powstał jak feniks z popiołów.


a ja wolałbym monopolistę w postaci gram.pl niż tracić gdy mam tracic czas zadając się z badziewną jego konkurencją :P

bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 18.11.2008 o 10:07, castlerock napisał:

a ja wolałbym monopolistę w postaci gram.pl niż tracić gdy mam tracic czas zadając się
z badziewną jego konkurencją :P

bez odbioru.


Masz prawo do swojego zdania. Szkoda, że nie potrafisz porozmawiać na priv. Panie odważny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 00:22, marilla napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez castlerock
> > /ciach/

Najwyraźniej sam zaliczasz się do wymienionych dzieciaków, skoro nie rozumiesz, że dorosłe
życie akurat w większej części składa się z tzw. nieprzewidzianych zbiegów okoliczności.
W niczym nie umniejszając winy sklepu Cenegi, na dobrą sprawę wylewasz dziecko z kąpielą.
A to takiej kąpieli, że oprócz tego, iż Cenega w końcu wywiązuje się ze swoich zobowiązań
(z czym nawet sklep gram.pl miał kłopoty przy, bądź co bądź, sporej liczbie pracowników),
bardzo nie chciałabym, by gram.pl stało się absolutnym monopolistą na polskim rynku gier.
Toteż doceniając kunszt wydań kolekcjonerskich, zarazem jednak kibicuję sklepowi Cenegi,
by powstał jak feniks z popiołów. Tym bardziej, że np. Kompania Graczy jest naprawdę
obiecującą i dopracowaną ofertą dla lojalnych klientów i kudy takiej badziewno-naciągającej
akcji wpln gramu do niej.
Zaś natlanderowi dziękuję za wyjaśnienia i szacun za wzięcie wszystkiego na siebie.


Witam,

kiedy sklep gram.pl nie wywiązał się ze swoich zobowiązań?

pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj znalazło by się problemów znalazło ze sztandarowym Wiedźminem EK na którą musiałem czekać bagatela 3 tygodnie walcząc o swoje - było też kilka innych przykładów - to po prostu tak się dzieje czasami, że nie można wszystkiego na raz ogarnąć - nikt nie jest przecież idealny i nawet gram.pl zdarzy się wpadka.

Do tematu dodam jeszcze że bardziej mej osobie podoba się program lojalnościowy Cenegi bo to co jest z wirtualnymi pieniędzmi na gram.pl to dla mnie osobiście ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 18.11.2008 o 11:20, Długi Łuk Ra napisał:


Witam,

kiedy sklep gram.pl nie wywiązał się ze swoich zobowiązań?

pozdrowienia!


Mi chyba nie wypada się wypowiedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować