Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie



Tak. Ilość punktów w Kompani tożsama z premierową ceną. DFlatego opłaca się kupować premierówki z dużą przeceną. Nawet i dla samej rejestracji a grę później sprzedać. Tak jak ja robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 16:29, igor8472 napisał:

Tak. Ilość punktów w Kompani tożsama z premierową ceną. DFlatego opłaca się kupować premierówki
z dużą przeceną. Nawet i dla samej rejestracji a grę później sprzedać. Tak jak ja robię.

I właśnie przez to kompania jest jaka jest. Powinni to jakoś sprawiedliwiej zrobić (tylko jak?) bo osoba która kupi grę w dniu premiery za 100zł dostanie tyle samo punktów co osoba która kupi grę za 10zł której w dniu premiery cena wynosiła tyle samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byś chyba musiał zmienić całkowicie prawa rynku. Obniżanie wartości gier, ZWŁASZCZA tych kiepskich jakościowo to naturalna kolej rzeczy. Te które się dobrze sprzedają lądują przynajmniej w tanich seriach a tych kiepskich/juz nieaktualnych dystrybutor chce jak najszybciej zapomnieć i się ich pozbyć. Dlaczego np. wspomniane Winter Sports Cenega sprzedawałą na aukcji po 2zł??? Bo nikt i tak już tego po wyższej cenie nie kupi. Tak samo z mocno średnimi tytułami typu The Shield, Glory of Roman Empire czy filmówkami typu Beowulf czy King Kong. Ja wydania premierowe (świeże) kupuję tylko tych gier na których mi zależy do własnej biblioteczki albo edycji kolekcjonerskich a nie jakichś średniaków. Trzeba być świadomym klientem i wybierać najlepsze tytuły a nie wszystko jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 17:38, Danio237 napisał:

> To byś chyba musiał zmienić całkowicie prawa rynku.
A to niby dlaczego? :)



A czytałeś wogule całego mojego posta ze zrozumieniem? Bo widzę że nie... Żeby spełnić twój postulat Cenega musiałaby wycofać z rynku i przepakować WSZYSTKI sztuki danego tytułu, nawet od małych sprzedawców z Allegro. A byłoby to raczej niewykonalne i oczywiście całkowicie dla nich nieopłacalne. Do tego dochodziłby koszt druku nowych kuponów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 17:42, igor8472 napisał:

A czytałeś wogule całego mojego posta ze zrozumieniem? Bo widzę że nie...

To źle widzisz...

Dnia 01.06.2009 o 17:42, igor8472 napisał:

Żeby spełnić twój postulat Cenega musiałaby wycofać z rynku i przepakować WSZYSTKI sztuki danego tytułu,
nawet od małych sprzedawców z Allegro. A byłoby to raczej niewykonalne i oczywiście całkowicie
dla nich nieopłacalne. Do tego dochodziłby koszt druku nowych kuponów etc.

O i teraz odpowiadasz na temat :D No niestety, masz rację , teraz już chyba za późno ale myślę że gdyby cenega pomyślała o tym na początku znalazłaby jakieś wyjście z tej sytuacji.

Np. takie coś : Na każdym opakowaniu gry jest specjalny kod , który zawiera informacje za ile w danym sklepie jest gra aby cenega wiedziała ile pkt. się należy a kod w pudełku byłby już tylko potwierdzeniem dla cenegi że tą gre naprawdę dana osoba kupiła. Tak sobie to obmyśliłem ale niekoniecznie sprawdzi się w praktyce , co nie znaczy że rozwiązanie tego problemu jest niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poczytałem sobie trochę i aż się boję coś zamówić (głównie dlatego, że niektóre gry są tam po prostu dostępne a tu nie ale nie o tym teraz) I czy naprawdę się opłaca? Czy moja przesyłka dojdzie na czas? Na Gram.pl jest spoko ale co bedzie z Cenegą? prosziłbym o odpowiedzi na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No podobnie jest jak z gramem tylko więcej wpadek się zdarza. Nie bój się ,śmiało zamawiaj :D A czy się opłaca to już musiałbyś powiedzieć jakiś konkretny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak czytam Wasze wypowiedzi i mnie lekko ciarki przechodzą bo czekam na nagrodę z Kompani Graczy ^^ złożyłem 21.05 i jak zarazie żadnego potwierdzenie czy czegoś takiego nie ma ale nie ma co w końcu 30 dni mają, se poczekam ;] a co do zamawiania gier w sklepie Cenegi to osobiście wole do empiku się przejść i tam kupić bo mam bliżej :] albo jak są oczywiście na gram.pl zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 17:55, PolandGamer napisał:

Witam.

Poczytałem sobie trochę i aż się boję coś zamówić (głównie dlatego, że niektóre gry są
tam po prostu dostępne a tu nie ale nie o tym teraz) I czy naprawdę się opłaca? Czy moja
przesyłka dojdzie na czas? Na Gram.pl jest spoko ale co bedzie z Cenegą? prosziłbym o
odpowiedzi na pytania.



Nie wspominając o tym że Kompania Graczy o niebo przebija wPLNmanię :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 17:09, Danio237 napisał:

I właśnie przez to kompania jest jaka jest. Powinni to jakoś sprawiedliwiej zrobić (tylko
jak?)


Według mnie punkty po przecenionym towarze powinny pozostać takie jakie są, ale należy zmienić coś innego. Co? Chodzi mi o jakieś zminimalizowanie osób kupujących przeceniony towar w hurtowych ilościach. Gdyby nagród w sklepie Cenegi było pod dostatkiem to nie miałbym o to do nikogo pretensji, ale niestety w ostatnim czasie często się zdarza że nie ma z czego tam wybierać i to właśnie jest w dużej części efekt takich hurtowych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu już jest ograniczenie ze można wziąść 1 sztukę nagrody (niektórych; bo np. figurek już to nie dotyczy). Przydołoby się raczej takie ile punktów w jednostce czasu można wydać biorąc pod uwagę powiedzmy śrędnią wydawaną przez usera ilość punktów w jednostce czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pilną sprawę. Otóż chciałbym zamówić sobie EK Far Cry 2 z wysyłką gratis. Lecz gdy dodaję ją do koszyka widnieje cena razem z przesyłką. Ktoś może wie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem ciekaw od kiedy będzie można zamawiać edycję kolekcjonerską "Batman: Arkham Asylum"? No i wypadałoby zmienić status "Towar dostępny natychmiast", bo gra wychodzi dopiero w sierpniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 20:42, Robhaal napisał:

Mam pilną sprawę. Otóż chciałbym zamówić sobie EK Far Cry 2 z wysyłką gratis. Lecz gdy
dodaję ją do koszyka widnieje cena razem z przesyłką. Ktoś może wie dlaczego?



Spróbuj na Allegro (user Cenega_Polska), tam mają po 80 + wysyłka 10zł więc wyjdzie na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jakie utwory znajdują się na płycie z oficjalną ścieżką dźwiękową trylogii Prince of Persia w World of Prince of Persia. Szukałem wszędzie, ale jest tak jakby ta płyta nie istniała. To jest jakoś specjalnie składane z soundtracków ze wszystkich części ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można gdzieś znaleźć tytuły poszczególnych utworów i z jakiej gry są? Czy może jedynym sposobem jest słuchania soundtrackow z poszczególnych gier i szukanie tych które są w EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zidentyfikować utworów po prostu się nie da. Nie ma podanych żadnych nazw, wiadomo jedynie, że pochodzą ze wszystkich trzech części. Zresztą spójrz na obrazek, jak to wygląda. Wszystkich utworów jest 32.

20090610154633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować