Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2009 o 13:38, Damianuss1 napisał:

Właśnie przed chwilą przeczytałem. Nat powodzenia w nowej pracy :>.

Dzięki :) Nadal będę w grach siedział tylko z trochę innej strony. Na dniach zdradzę tajemnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może orientuje się ktoś kto więcej Supersellerów kupił które gry mają do kompanii Graczy 100 pkt. zamiast 50 jak zwykle? Poza Kane & Lynch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu kupiłem Resident Evil 4 zsuper$ellera, ale gry jeszcze nie rejestrowałem i nie wiem ile za nią będzie punktów do kompanii. Jest jednak spora szansa, że to będzie - tak jak w Twoim przypadku - 100 bowiem instrukcja była jakby premierowa - nie ma żadnej ramki S$ tak jak to mam w innych przypadkach z tej serii. Być może więc zostały one po prostu przepakowane z niesprzedanych wersji premierowych. A czy Twoja instrukcja z Kane & Lynch wygląda także na premierową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak korzystać z kompanii graczy,jeśli zapomniało się loginu i hasła,a ponowna rejestracja,nawet na inny adres jest niemożliwa,bo wykrywa te dane dane?
Czy żeby dokonać zakupu w sklepie Cenegi,też trzeba mieć login i hasło z KG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instr. wygląda na premierówkę, płyta premierowa na pewno jest ale w K&L widzę że płyta identyczna jak w zachodnich edycjach, polski patch jest na drugiej i z kodem do Live przynajmniej, u Cenegi rzadkość :-). K&L pewnie się za dobrze nie sprzedawał i do SS trafił na ''żywca'' jak mówisz, przepakowali tylko do innych pudełek ale jak z innymi tytułami które niedawno do SS trafiły to już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś [po tygodniu] email, iż koszulka zostanie do mnie dziś wysłana. No cóż, dwa maile i spoooro telefonów [za każdym razem ktoś albo odrzucał, albo wcale nie odbierał] chyba zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie kolekcjonerskiej wersji Batmana na PS3; czy polska edycja będzie taka sama jak w UK? Pytam, ponieważ wizualizacja zaprezentowana przez Cenegę różni się trochę od tej z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Pre-order Assassin''s Creed 2 zawiera coś dodatkowego, tak jak to było w przypadku np Prince of Persia ?

Oraz czy będzie spolonizowany ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 13:34, Tyler_D napisał:

Poza tym sam chyba gdzieś na forum o tym wspominał w którymś wątku.


Może zmienił pracę po prostu :). Cenegi strata ot co :D - świetny rzecznik forumowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, natanadler nie pracuje już co prawda w Cenedze, ale myślę że na niektóre pytania potrafiłby odpowiedzieć (np. te odnośnie kosztów wysyłki), choć oczywiście nie wiem czy tutaj będzie zaglądał... Jakby nie patrzeć to jest dla niego żaden obowiązek. No a próbować przecież nie zaszkodzi, bo kto pyta nie błądzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 22:35, logray napisał:

Ciekawe czy trafi do nas:
Assassin''s Creed II: Black Edition (Play.com UK Exclusive Collector''s Edition) (PC)
http://www.play.com/Games/PC/4-/10287867/Assassin-Creed-II-Black-Edition/Product.html



A czemu w tym temacie a nie w tym o grze "Assasins Creed"?

Do kolekcji: Fajne! Biorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 22:41, SegaPL napisał:

> Ciekawe czy trafi do nas:
> Assassin''s Creed II: Black Edition (Play.com UK Exclusive Collector''s Edition)
(PC)
> http://www.play.com/Games/PC/4-/10287867/Assassin-Creed-II-Black-Edition/Product.html



A czemu w tym temacie a nie w tym o grze "Assasins Creed"?

Do kolekcji: Fajne! Biorę!

Bo Cenega sprzedaje gry od Ubi. Z tym biorę jest kłopot Play nie sprzedaje do Polski :(

Do tego jest późno. Powinienem napisać Ciekawi mnie a nie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 22:43, logray napisał:

Bo Cenega sprzedaje gry od Ubi.


Nie tylko Cenega sprzedaje gry Ubi. Gry Ubi sprzedaje tak naprawdę masa różnych sklepów i internetowych i normalnych ;) ot choćby sklep.gram.pl lub Saturn czy Media Markt ;p
A tak na serio to od kilku miesięcy istnieje Ubisoft Polska, który to jest głównym dystrybutorem gier Ubi w naszym kraju, nie Cenega i to od Ubi PL zależy czy będzie ta edycja w naszym kraju czy też nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Złożyłem dziś zamówienie, ale zauważyłem błąd i jest anulowałem (jest teraz status odrzucone) Zamówienia nie potwierdzałem.
Czy mogę by narażony na jakieś nieprzyjemności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować