Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2009 o 17:57, kaczek93 napisał:

Swietny pomysł z tym "rżnięciem cen". Jednak ja ciągle czekam na jakiś przełom w cenie
Assasins Creeda.



Szczerze też czekam, ale już chyba kupie tego metalboxa za 70 zł

ile wysyłka kosztuje w sklepie cenegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszty wysyłki są podane, wystarczy coś wrzucić do koszyka i kliknąć ''do kasy'' czy jakoś tak, opcje wysyłki z kosztami się wyświetlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wysłali a dzisiaj dostałem paczuszkę GLS(super bo kurier dzwoni i się umawia na dostarczenie) a zapłaciłem,...ciii PP! super CENEGA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nat, wiesz może jak wygląda sprawa z Theatre of War 2? Na świecie premiera 24.04 a Cenega widziałem ostatnio znowu premierę przesunęła, na czerwiec. Na domiar złego można to kupić tyllko na battlefront.com a ceny tam trochę wysokie.

PS: Mission packa do ToW 1 raczej Cenega nie wyda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 10:59, igor8472 napisał:

Nat, wiesz może jak wygląda sprawa z Theatre of War 2? Na świecie premiera 24.04 a Cenega
widziałem ostatnio znowu premierę przesunęła, na czerwiec. Na domiar złego można to kupić
tyllko na battlefront.com a ceny tam trochę wysokie.


Będzie u nas ale troszkę później

Dnia 20.05.2009 o 10:59, igor8472 napisał:


PS: Mission packa do ToW 1 raczej Cenega nie wyda?:)


Chyba nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepszy temat na to pytanie. Otóż w zeszłym roku urodziny Kolekcji Klasyki były obchodzone dość hucznie, a w tym roku zupełnie NIC. Na pewno wielu graczy liczyło na jakiś urodzinowy zrzut/konkurs/promocje i się bardzo zawiodło. Moje pytanie brzmi, czy jeszcze przed wakacjami pojawi się jakiś nowy zrzut do tej serii, czy raczej nie ma co na to liczyć ? W zupełności wystarczy mi odpowiedź tak lub nie.
Ale coś mi mówi, że odpowiedź może brzmieć ''''tajemnica zawodowa''''. Jednak liczę na to, że taka odpowiedź nie padnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do nata jedno pytanko. Jest szansa że Cenega wyda PT Boats: Knights of The Sea? Na wschodzi wydaje to 1C a jest już dostępne od paru miesięcy. Symulator to głośny, od paru lat oczekiwany który by pewnie wiele osób chciało kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 19:52, igor8472 napisał:

Popatrz z drugiej strony; jakie Cenega teraz obniżki w sklepie dała. Mi to wystarczy :-).

Mnie tam te obniżki w ogóle nie zachwyciły, ale w sumie lepsze to niż nic.

natanadler
Czyli odpowiedź brzmi ''''tajemnica zawodowa'''', wiedziałem. Ok. rozumiem, ale po prostu musiałem zadać to pytanie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam pytanko; czy Cenega będzie dystrybutorem gry "Batman: Arkham Asylum"? Jeżeli tak, to czy dałoby radę wprowadzić do sprzedaży edycję kolekcjonerską tej gry na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 13:02, Inuki napisał:

Hej!

Mam pytanko; czy Cenega będzie dystrybutorem gry "Batman: Arkham Asylum"? Jeżeli tak,
to czy dałoby radę wprowadzić do sprzedaży edycję kolekcjonerską tej gry na PS3?


Tak. Będzie EK na każdą z platform - preorder już za kilkanaście dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zmian serwerowych strona Sklepu będzie niedostępna do 27.05.2009.
Za utrudnienia przepraszamy.

Strona może nie działać prawidłowo lub całkowicie sie nie wyświetlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem jeszcze paczki Jeśli została rzeczywiście w czwartek kurierem wysłana jakie miałem info to powinna dojść najpóźniej dziś więc wysłana nie została. Biorąc pod uwagę jakie już miałem parę razy ''przeboje'' z Cenegą już wolę najgorsza prawdę niż kłamstwo. Czy naprawdę sklep i magazyn nie mogą funkcjonować normalnie? Jakość i procent komentarzy neutrlanych i negatywnych na profilu sklepu w Allegro też mówią same za siebie. Cenega je szybko jak żaden inny sprzedawca nie łapie. Poczekam do środy potem rezygnuję z zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2009 o 21:30, natanadler napisał:

> Nie wiem, czy częściej zaglądasz na meila, czy tutaj, więc wolę napisać jeszcze
na forum.
> Wysłałem Ci e-maila. Prosiłbym, abyś go podesłał do osoby odpowiedzialnej za "stronę

> techniczną" Waszej strony internetowej - www.cenega.pl
> Pozdrawiam

Looknąłem - dzięki podeslę komu trzeba i sprawdzimy to:)


Witaj!
Mógłbyś powiedzieć, czy coś było nie tak, czy to tylko fałszywy alarm?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie wyprzedaży w sklepie Cenegi:

- załóżmy że biorę jakąś grę ... teraz kosztuje ona np: 8 zł a przekreślona jest cena 30 zł. Oznacza to, że dostanę tyle pktów do KG po rejestracji ile wynosi przekreślona cena? Nie ma od tego wyjątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować