Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Czy Batman Arkham Asylum na X360 w edycji kolekcjonerskiej będzie do kupienia w zwykłych sklepach także (i w jakiej cenie), czy tylko za pośrednictwem sklepu.cenega.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 19:40, Harrolfo napisał:

Czy Batman Arkham Asylum na X360 w edycji kolekcjonerskiej będzie do kupienia w zwykłych
sklepach także (i w jakiej cenie), czy tylko za pośrednictwem sklepu.cenega.pl?


Jest w innym internetowym nie chcę podawać adresu ale powiem że na U się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 15:30, Harrolfo napisał:

No tak, wiem, ale mi chodzi, czy będzie do kupienia w sklepach pokroju Empik, Media Markt,
Saturn,...?


Myślę, że to zależy od 2 czynnuków ile EK będzie w Cenedze i ile się sprzeda w preorderach. Jak zostanie coś pewnie się pojawi w stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie: czy żeby dokonać zakupu w sklepie Cenegi trzeba być zalogowanym w kompanii graczy? - ja,niestety zapomniałem swoje hasło i login,a nie mogę się ponownie zarejestrować,nawet na inny adres email,bo wykrywa mi,że moje dane już zostały użyte ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiając pre-order nowego Batmana mogę wybrać płatność przy odbiorze? I czy cała transakcja zostanie wtedy przeprowadzona normalnie, jak w przypadku normalnego zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:25, Robhaal napisał:

Czy zamawiając pre-order nowego Batmana mogę wybrać płatność przy odbiorze? I czy cała
transakcja zostanie wtedy przeprowadzona normalnie, jak w przypadku normalnego zamówienia?


Ja zamawiałem na ultimie i wziąłem płatnośc przy odbiorze. Będzie normalnie, tylko wysyłka bedzie po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 18:42, Harrolfo napisał:

> Czy zamawiając pre-order nowego Batmana mogę wybrać płatność przy odbiorze? I czy
cała
> transakcja zostanie wtedy przeprowadzona normalnie, jak w przypadku normalnego zamówienia?


Ja zamawiałem na ultimie i wziąłem płatnośc przy odbiorze. Będzie normalnie, tylko wysyłka
bedzie po premierze

To, że wysyłka będzie później jest oczywiste. Wolałem sie po prostu upewnić, że nie bedę miał jakichś nieprzyjemności związanych z opłatą. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wolałem sie po prostu upewnić, że nie bedę miał jakichś nieprzyjemności związanych z opłatą. Dzięki :)

Nie ma sprawy.

Spoiler

Jeszcze (aż) 8 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Pre- u was ? Bo chciałbym zamówić batman AA + AC II, tylko nie wiem czy płatne od razu by było, czy jak gry będą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy będzie w sklepie dostępny pre-order Assassin''s Creeda II podobny to tego z jedynki? W jedynce było to medalowe pudełko, dodatkowa płyta, mały komiks i coś tam jeszcze. Czy ACII też będzie miał takie wydanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 11:21, Feallan napisał:

Mam pytanie:


Równie dobrze możesz napisać to na murze przed domem - nikt Ci nie odpowie :).

Zresztą tego typu pytania trzeba kierować do Ubisoftu, bo to od niego zależy czy i kiedy dostępne będą jakieś bogatsze wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś pre-order Batmana z kodem zniżkowym z Kompanii? Jak ma się sprawa z wysyłką? Jej koszt trzeba pokryć, czy sprawa ma się tak jak w przypadku Fallouta, gdzie kosztowała 1gr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś odpowiedzialny za wysylke zamowień czy chociażby ktoś kto ma z tym styczność?

Złożylem zamówienie, potwierdzilem je a potem przez przypadek nacisnąłem usuń czy coś takiego i w moim koncie na stronie cenegi pisze, ze zamowienie odrzucone.
Czyli zamówienie całkowicie nieważne i musze złożyć nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować