Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2012 o 22:43, Outlander-pro napisał:

Cóż, napisanie maila do supportu kompanii graczy przyniosło efekt. Szybko całkiem odpisują,
kiedyś jak do nich pisałem to z tydzień czekałem na odpowiedź.


No właśnie, jak ostatecznie zakończyła się ta sprawa? Słyszałem, że ostatnio pojawił się problem z zaliczeniem rabatu do Borderlands 2 i innego nowego tytułu, ale ostateczniei wyszło na to, że to zwyczajny problem z systemem, a nie zmiana polityki i trzeba prosić support o ręczne obniżenie ceny. Prawda to aby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 22:38, paraGaladh napisał:

Prawda to aby?

Tak. Cytując pracownika muve.pl: "Dishonored jest grą Cenegi i jak najbardziej należy się na nią zniżka. Na karcie produktu zaszły niedawno drobne zmiany, przez które system traktuje Dishonored jako nową grę i jeżeli zniżka była przyznana wcześniej, to przestała obejmować ten tytuł. Zgłosiliśmy już ten błąd do poprawienia przez informatyków, ale póki co jesteśmy zmuszeni aktualizować kody ręcznie."
To samo tyczyło się bodajże Borderlands 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2012 o 22:38, paraGaladh napisał:

No właśnie, jak ostatecznie zakończyła się ta sprawa?

Tak, po napisaniu do supportu dostałem odpowiedź, że "naprawili kod" i zadziałał bez problemu tak jak trzeba. Widocznie mają jakiś błąd i na razie naprawiają to pojedyńczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy jak zamówię w Kompanii Graczy (nawet narzucając się Cenedze telefonicznie), to otrzymam kod do środy, bym mógł spokojnie złożyć pre-ordera ze zniżką na premierę w piątek? Ktoś tak robił kiedyś "na ostatnią chwilę"? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 03:25, Outlander-pro napisał:


> No właśnie, jak ostatecznie zakończyła się ta sprawa?
Tak, po napisaniu do supportu dostałem odpowiedź, że "naprawili kod" i zadziałał bez
problemu tak jak trzeba. Widocznie mają jakiś błąd i na razie naprawiają to pojedyńczo.


Tzn z góry przepraszam za być może dyletancki wydźwięk poniższego, ale jeszcze nie miałem okazji robić zakupów w muve.pl i nie do końca rozumiem, jak by to miało działać:

Wczoraj zamówiłem rabatowy kod z Kompanii, czytałem, że zazwyczaj wysyłają je w środy, natomiast w mailu było napisane, że czeka się do 2 dni roboczych. Dobra, tak czy siak, w środę powinienem mieć go już w swoich rękach. Dokonuję zamówienia i w trakcie zauważam, że rabat nie zaskakuje. Piszę do supportu i zanurzają się w bebechy "zamówienia w trakcie", by ręcznie to naprawić na żywo? Czy też kod wbija się raz i od tej pory wszystko co pudełkowe od Cenegi jest -40% przez miesiąc? Z tego co jednak słyszałem, trzeba go wprowadzać przy każdej transakcji, stąd wątpliwość, jakby ta naprawa miała działać.

Po drugie, czytałem gdzieś, że obowiązkowy do transakcji jest PayU, z którego póki co nie mam ochoty korzystać, ale dokonałem już próby zamawiania i widziałem, że dostępne są również systemy płatności wszelkich banków. Jak to w końcu jest? Do nich też jest potrzebne konto PayU?

Po trzecie, jakie macie doświadczenia z paczkomatami? Dobra opcja czy lepiej skorzystać z kuriera? To i to jest darmowe.

Generalnie będę musiał wykonać mały stunt, tzn w środę muszę dokonać zamówienia, w nadziei, że nie będzie bugów związanych z rabatem/ewentualna naprawa pójdzie szybko, a potem modlić się, by to doszło w piątek, bo tylko w sobotę będę miał sposobność, by odebrać rzecz z paczkomatu. Ewentualnie mogę też skorzystać z kuriera...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 10:05, paraGaladh napisał:

Dokonuję zamówienia i w trakcie zauważam,
że rabat nie zaskakuje. Piszę do supportu i zanurzają się w bebechy "zamówienia w trakcie",
by ręcznie to naprawić na żywo?

Jeśli kod nie zaskakuje nie rób zamówienia, tylko pisz do supportu kompanii graczy, powinni to naprawić w jeden dzień. Kod działa na tej zasadzie, że możesz go używać w różnych zamówieniach przez cały miesiąc i przez ten cały miesiąc będzie aktywna zniżka -40% na gry Cenegi.

Dnia 08.10.2012 o 10:05, paraGaladh napisał:

Po drugie, czytałem gdzieś, że obowiązkowy do transakcji jest PayU

Nic takiego nie jest potrzebne, to tylko jedna z opcji, można normalnie zapłacić przelewem.

Dnia 08.10.2012 o 10:05, paraGaladh napisał:

Po trzecie, jakie macie doświadczenia z paczkomatami? Dobra opcja czy lepiej skorzystać
z kuriera? To i to jest darmowe.

Z paczkomatów nigdy nie korzystałem. Jeśli chcesz opłacić zamówienie z góry i mieć darmową dostawę, po co wybierać dostawę do paczkomatu gdzie musiałbyś się wybrać z buta/autobusem/samochodem, jeśli możesz mieć dostawę kurierem do domu?

>Ewentualnie mogę też skorzystać z kuriera...
Jakby co kurierzy nie dowożą paczek w soboty i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 10:15, Outlander-pro napisał:

Jeśli kod nie zaskakuje nie rób zamówienia, tylko pisz do supportu kompanii
graczy, powinni to naprawić w jeden dzień. Kod działa na tej zasadzie, że możesz go
używać w różnych zamówieniach przez cały miesiąc i przez ten cały miesiąc będzie
aktywna zniżka -40% na gry Cenegi.

Mi powiedziano telefonicznie w Muve.pl, że kod jest jednorazowy na jedną transakcję, natomiast transakcja może obejmować kilka gier. Potwierdzono też, że kod jest ważny miesiąc od daty przysłania na skrzynkę mailową. Potiwerdzicie to, czy źle mnie poinformowali w Muve? Dzięki. :)

P.S. Może Pan Kenshin się wypowie, albo ktoś kmpetentny z Muve.pl? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 10:33, Janek_Izdebski napisał:

> Jeśli kod nie zaskakuje nie rób zamówienia, tylko pisz do supportu kompanii
> graczy, powinni to naprawić w jeden dzień. Kod działa na tej zasadzie, że możesz
go
> używać w różnych zamówieniach przez cały miesiąc i przez ten cały miesiąc będzie
> aktywna zniżka -40% na gry Cenegi.
Mi powiedziano telefonicznie w Muve.pl, że kod jest jednorazowy na jedną transakcję,
natomiast transakcja może obejmować kilka gier. Potwierdzono też, że kod jest ważny miesiąc
od daty przysłania na skrzynkę mailową. Potiwerdzicie to, czy źle mnie poinformowali
w Muve? Dzięki. :)

P.S. Może Pan Kenshin się wypowie, albo ktoś kmpetentny z Muve.pl? Dziękuję. :)



Bzdura totalna. Sam już 2 razy wymieniłem punkty na kody rabatowe. (Ostatni jakoś w czerwcu). Złożyłem wtedy 6 zamówień w różnym czasie i na każdym wykorzystałem kod. Kod rabatowy jest aktywny przez miesiąc na KAŻDE zamówienie - nie na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 10:54, KrzysztofT napisał:

Bzdura totalna. Sam już 2 razy wymieniłem punkty na kody rabatowe.
(Ostatni jakoś w czerwcu). Złożyłem wtedy 6 zamówień w różnym czasie i na
każdym wykorzystałem kod. Kod rabatowy jest aktywny przez miesiąc na KAŻDE
zamówienie - nie na jedno.

To czemu otrzymałem taką odpowiedź telefoniczną od Cenegi/Kompanii Graczy jak składałem zamówienie na "BL2"? Wyjaśnisz mi to może? Dzięki.

Kod był aktywny tylko, raz potem nie chciał "zaskoczyć" na Muve.pl. Powiedziano mi, że jest tylko jednorazowego użytku. W głównym zamówieniu zapomniałem dodać jeszcze jednej gierki. Jak składałem następne zamówienie (tego samego dnia) i chciałem ponownie użyć kodu, miałem komunikat, że "kod został już zużyty". w rozmowie telefonicznej z Cenegą/Kompanią Graczy dowiedziałem się, że ten kod jest jednorazowy. Natomiast w jednym zamówieniu może być kilka gier. To była oficjalna informacja od nich.

Czy coś się zmieniło od tego czasu? Nie wiem, może kotś kompetentny odpowie na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 11:23, Janek_Izdebski napisał:

> Bzdura totalna. Sam już 2 razy wymieniłem punkty na kody rabatowe.
> (Ostatni jakoś w czerwcu). Złożyłem wtedy 6 zamówień w różnym czasie i na
> każdym wykorzystałem kod. Kod rabatowy jest aktywny przez miesiąc na KAŻDE
> zamówienie - nie na jedno.
To czemu otrzymałem taką odpowiedź telefoniczną od Cenegi/Kompanii Graczy jak składałem
zamówienie na "BL2"? Wyjaśnisz mi to może? Dzięki.

Kod był aktywny tylko, raz potem nie chciał "zaskoczyć" na Muve.pl. Powiedziano mi, że
jest tylko jednorazowego użytku. W głównym zamówieniu zapomniałem dodać jeszcze jednej
gierki. Jak składałem następne zamówienie (tego samego dnia) i chciałem ponownie użyć
kodu, miałem komunikat, że "kod został już zużyty". w rozmowie telefonicznej z
Cenegą/Kompanią Graczy dowiedziałem się, że ten kod jest jednorazowy. Natomiast w jednym
zamówieniu może być kilka gier. To była oficjalna informacja od nich.

Czy coś się zmieniło od tego czasu? Nie wiem, może kotś kompetentny odpowie na to pytanie.


Może coś dziady zmieniły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2012 o 10:15, Outlander-pro napisał:

Jeśli kod nie zaskakuje nie rób zamówienia, tylko pisz do supportu kompanii graczy, powinni
to naprawić w jeden dzień. Kod działa na tej zasadzie, że możesz go używać w różnych
zamówieniach przez cały miesiąc i przez ten cały miesiąc będzie aktywna zniżka -40% na
gry Cenegi.


Dzięki. Tak czy siak, kod aktywowano już dzisiaj i wygląda na to, że obniża cenę, także jutro zamawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś kiedyś u cenegi coś online na steam przed premierą ?Pytam bo nie wiem czy jak zamówie dziś wieczorkiem klucz do xcom do na 12.10.2012 dostane go na email(płace kartą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić sklep muve.pl :)
Gra Dishonored dotarła do mnie jakieś pół godziny temu, wszytko z przesyłką w porządku, steelbook jest zaj....y ;)
Dodatkowo, w ramach bonusu chyba, dostałem grę Onimusha 3 (nie miałem z tą serią do czynienia jeszcze, no ale teraz się obczai). Kod na DLC dotarł mailowo już wczoraj.
Świetna organizacja, przesyłka bez zarzutu, dotakowy bonus i miodna cena 77,99 zł - czegóż chcieć więcej?
No może tega aby piątek szybko nadszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, teraz się właśnie zorientowałem, że wydałem 1 czerwca 300 punktów na zniżkę na gry PCtowe (40%) i do tej pory nie dostałem kodu.

Eh, chyba nawet się nie opłaca pisać do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 10:00, Henrar napisał:

Lol, teraz się właśnie zorientowałem, że wydałem 1 czerwca 300 punktów
na zniżkę na gry PCtowe (40%) i do tej pory nie dostałem kodu.

Eh, chyba nawet się nie opłaca pisać do supportu.

Pisz na kompania_graczy@cenega.com, a jak to nie daje rezultatu, to dzwoń do Muve.pl! W moim przypadku podziałało i załatwili sprawę. Załatw to szybko, to szybciej rozwiążą Twój problem. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Naprawdę nie wiem, kto w tej firmie pracuje i jakim cudem nadal utrzymują się na rynku...

Kilka tygodni temu, gdy tylko w ofercie Cenegi pojawiła się Edycja Specjalna XCOM, złożyłem na nią zamówienie, ciesząc się jak dzieciak. Zamówienie opłacone, kupon zniżkowy wykorzystany - bajka po prostu.

Parę minut temu telefon. Cenega uprzejmie informuje, że NIE ZREALIZUJE zamówienia, bo mają za mało egzemplarzy gry. W języku kulturalnych ludzi nie ma słów dość obraźliwych, by wyrazić moje zdanie o tej firmie i ludziach tam pracujących. Poziom niekompetencji tej firmy mnie przeraża.

W ramach rekompensaty mogę otrzymać XCOM (naturalnie normalną edycję) za 99 złotych, zamiast 119. Nie, no, bajka, naprawdę! Szkoda, że informacji o braku możliwości zrealizowania zamówienia nie otrzymałem np. tydzień temu, mógłbym sobie spokojnie ściągnąć ES z "Zachodu" i nie musiałbym się w tej chwili denerwować.

To było zdecydowanie moje ostatnie zamówienie z muve.pl. Dziękuję tej firmie za współpracę i żegnam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Cenego - mam was dość. Złożyłem zamówienie w waszym sklepie na grę "Xom Enemy Unknown" w Edycji Specjalnej. Wybrałem sposób dostawy - za pobraniem. Dzisiaj zadzownił pan z waszego sklepu z informacją, że nie dla wszystkich wystarczy gry i m.in moje zamówienie na niązostaje anulowane. Mogę wybrać całkowite anulowanie zamówienia, albo zwykłą edycję + koszulka z ww. gry. A najlepsze było wyjaśnienie dlaczego : przyjmowaliśmy zamówienia na ww. edycję i MYŚLELIŚMY, że światowy wydawca dośle nam brakujące egzemplarze. Więc ja się pytam jak tak biiiip można robić. Wiedzieliście, że macie dostępne xx egzemplarzy tej gry, a mimo to przyjmowaliście zamówienia na więcej niż ich mieliście. Jak znam życie i was to o pierwszeństwie wysyłki nie decydował termin zamówienia, a sposób płatności - prawda Cenego? Ci którzy zdecydowali się zapłacić z góry pewnie swoje edycję dostaną - czyż nie? Bo ich kasiorka jest już na waszych kontach! A tych którzy zamówili za pobraniem można biiip w dupę. Wyszliście z założenia, że "niech się bambusy uczą płacić z góry.." prawda? Całe szczęście, że wasza nędzna firemka nie wyda gry Aliens : Colonial Marines w Polsce tylko CDP, który jest dystrybutorem Segi, więc mogę liczyć, że nie zostanę przez nich oszukany jak przez was przy zakuppie A:CM w wersji EK. Od was żadnej edycji specjalnej, ani ek nigdy więcej nie zamówie - oszuści!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować