Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tony Hawk's American Wasteland - okiem Zaixa

34 postów w tym temacie

Hakken

Mija właśnie 11 miesiąc, od kiedy Tony Hawk’s American Wasteland zadebiutował na polskim rynku. Najnowsza i zarazem ostatnia jak dotąd wydana na PC część Tony’ego jest dostępna w eXtra Klasyce Next. A że nam jak dotąd go zrecenzować się nie udało, teraz nadrabiamy zaległości.

Przeczytaj cały tekst "Tony Hawk's American Wasteland - okiem Zaixa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu z Undergroundem 2, czy chocby THPS2 jest kiepska. Wierz mi. Nie dosc, ze prosta, to jeszcze sie tnie bez powodu. No, zapomnialem tez powiedziec, ze jest piekielnia krotka, a mapy na dodatek kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro przy okazji super promocji gier z serii EKN w media markt kupie sobie tego Tonego Hawka. A po tej recenzji mam jeszcze większą ochotę na tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:17, awesome napisał:

Ja jutro przy okazji super promocji gier z serii EKN w media markt kupie sobie tego Tonego
Hawka. A po tej recenzji mam jeszcze większą ochotę na tą grę :)

A jaka to promocja? Być może też wybiorę się do MM jeżeli to coś godnego uwagi. A jeżeli nie to THAW i tak kupię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:17, maggit napisał:

W porownaniu z Undergroundem 2, czy chocby THPS2 jest kiepska. Wierz mi. Nie dosc, ze prosta,
to jeszcze sie tnie bez powodu. No, zapomnialem tez powiedziec, ze jest piekielnia krotka,
a mapy na dodatek kiepskie.


Człowieku, proszę Cię - nie bluźnij! THPS 2 krótka, kiepska i w ogóle be!?! Ehh co to się z ludźmi porobiło. To jest najbardziej klimatyczna część Tony''ego Hawka. Ekstra soundtrack, no grafika może nie taka, ale wciąż jakoś tam się trzyma. Mapki małe, ale bardzo fajnie zaprojektowane. A Ty wybrzydzasz...

Markus89
A że tak zapytam dlaczego tak uważasz? Czy inni gracze nie powinni dostać THAW taniej w XKN, tylko dlatego, że Tobie nie pasuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:24, ko?nik napisał:

> Ja jutro przy okazji super promocji gier z serii EKN w media markt kupie sobie tego Tonego

> Hawka. A po tej recenzji mam jeszcze większą ochotę na tą grę :)
A jaka to promocja? Być może też wybiorę się do MM jeżeli to coś godnego uwagi. A jeżeli nie
to THAW i tak kupię ;P



Weź 3, zapłać za 2 ot co. Genialna promocja a tekst na poziomie. Aż chce się czytać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:28, awesome napisał:

Weź 3, zapłać za 2 ot co. Genialna promocja a tekst na poziomie. Aż chce się czytać i grać.

Kurcze, a do stolicy 35km...może tatuś na dzień dziecka postanowi mnie podwieźć do Media Markt ;) A ile trwa ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:27, Zaix... napisał:

Człowieku, proszę Cię - nie bluźnij! THPS 2 krótka, kiepska i w ogóle be!?! Ehh co to
się z ludźmi porobiło. To jest najbardziej klimatyczna część Tony''ego Hawka. Ekstra soundtrack,
no grafika może nie taka, ale wciąż jakoś tam się trzyma. Mapki małe, ale bardzo fajnie zaprojektowane.
A Ty wybrzydzasz...

Markus89
A że tak zapytam dlaczego tak uważasz? Czy inni gracze nie powinni dostać THAW taniej
w XKN, tylko dlatego, że Tobie nie pasuje? :)


Dodam tylko że jak by sie jeden z drugim przejechał na deseczce w realu, to złapal by prawdziwą zajwakę na Hawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 21:17, maggit napisał:

W porownaniu z Undergroundem 2, czy chocby THPS2 jest kiepska. Wierz mi. Nie dosc, ze prosta,
to jeszcze sie tnie bez powodu. No, zapomnialem tez powiedziec, ze jest piekielnia krotka,
a mapy na dodatek kiepskie.


No tak to jest jak się za szybko czyta. Źle zrozumiałem Twój post. Zwracam honor. THPS 2 górą. :) Przepraszam raz jeszcze.

A tnie się nie bez powodu, a albo za wysokie ustawienia, albo chodzi Ci o te momenty gdy przejeżdżasz pomiędzy dzielnicami -> następuje wtedy wczytanie kolejnego kawałka mapy, czego efektem jest właśnie zacięcie się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom... musze przyznac ze Dwojeczka miala duzy wplyw na to, czego
zaczalem sluchac. RATM, Papa Roach (ktorego juz nie slucham, bo sie
zeszmacil :P), Anthrax... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj THAW wymiata...grałem przed chwilą właśnie,wszak,że jestem dopiero na początku i gram tryb klasyczny i gra się świetnie! Szczególnie na padzie! A satysfakcja z kombosów jakie robimy jest niesamowita. Za taką cenę nic tylko brać i grać! Ja sobie kupiłem nie z EXN tylko w pudełku premierowym,bo też kosztuje 20zł...wystarczy zajrzeć w dział wyprzedaż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo opłacalna cena już znalazła się w mojej kolekcji Naprawde dobrze się gra tylko szkoda że taka krutka :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi tą grę dowieźli. Nawet lubię sobie czasem "pojeździć" na dece. Potem przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zdziwiło, że tyle ludzi pisze o tym, jaki to kolejny andergrand jest dobry :/ Cze nikt nie uważa, że klimat serii skończył się razem z wyjściem TH Undergroud ? Według mnie to właśnie w pierwszych częściach była świetna muzyka, i dużo przyjemności z grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś pozytywna te recenzja. Z wieloma "faktami" zgodzić się nie mogę, ale mniejsza o to.

THAW jest taki sobie, krótki (1h na tryb fabularny i 15-30 min na klasyk), banalny, przez co każdy noob go przejdzie (np. mój kolega co tylko manuale robić umie). Mapy są denne, grafika marna, gra się lubi ciąć, itd.
Najgorsze, że wszystkie metody bicia pkt. zostały już opracowane. 1 miliard to naprawdę banał. Każdy debil to umie. Niestety. Czekam na kolejną część, dopiero wtedy, gdy wszyscy będą poznawać grę, będzie się można wybić. Niestety zarówno w THAW''a jak i w THUG2 najlepsi już nie grają, bo w końcu po co, skoro wszystko umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasuje w zdaniu dotyczącym graffiti: "Ale fajna to opcja, która może być nieźle wykorzystana w trybie zabawy przez sieć."
Być może źle zrozumiałem o co chodziło autorowi, być może za mało grałem po sieci lub czegoś nie ustawiłem. Ale czy nie jest tak, że jak ktoś po sieci używa własnej grafiki, to wszyscy inni widzą tą, którą oni mają zapisaną jako własną. Raz grałem i ktoś wszędzie malował znak radioaktywności z napisem "pozor!", czyli dokładnie to, co ja miałem ustawione. Wątpie by ktoś dokładnie powtórzył mój wzór. Więc jeżeli jest tak jak widziałem, to marnie ta opcja wygląda po sieci, bo nie można się pochwalić swoim dziełem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh niestety :( także się zawiodłem :| Nie będę już powtarzał poprzednich postów :(
Wie ktoś może czy na PC wyjdzie TH Project8? Dość dawno coś o tym słyszałem, nie wiem czy już jest nawet na konsole :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować