Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dałem się ponieść zakupowemu szałowi i wydałem 150 wPLN: koszulka i plakat GW oraz koszulka JE. Mam nadzieje że plakatu nie dostanę pogniecionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka GW ?? Szkoda tylko, że to nie z tą panną :D

dambog - ja bym wydał moje wpln żebyś nauczył się ortografii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie - co mam zrobić z tym standeem z PES6? Kosztuj ponad 200wPLN i jedyne co mi przychodzi do głowy to postawienie go w Media Markt, Empiku lub innym sklepie z grami jako plakat zachęcający do kupna gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć jak wygląda ta podkładka z grą Gothic 3?? Np: jak jest wykonana albo czy wygląda jak zwykła ze sklepu z logiem G3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mogłem poczekać do dzisiaj, to bym sobie zamówił jeszcze koszulkę z GW. A tak wziąłem tylko dwie z Jade Empire (no i kilka innych rzeczy). Ale dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jestem coraz blizej znalezienia idealnej dla mnie koszulki! juz jest z Guild Wars, tylko nie z ta panienką z Factions. :( Ale oferta się powieksza i niedługo juz powinienem coś zamówić (a wPLN czekają, by je wydać :P ). Pozdro dla gramowiczów i CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły już: podkładka z G3, koszulka z G3 i plakat z Lineage II. Cudeńka! Teraz zamówiłem czapkę z TOCa 3 i dwie koszulki (GW:N i JE). Dzięki bardzo, CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłem się trochę wstrzymać z zakupem, bo widzę że coraz to nowe rzeczy przybywają do sklepu. Rzuciłem się na koszulkę Gothic III jak szczerbaty na suchary a mogłem poczekać, to zamówienie byłoby większe i koszty przesyłki opłacane tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nic dla mnie, ale zastanawiałem się nad tym "mini standem" czy jak to się zwie z gears of war. Czekam na coś z Baldura/Heroesow/ STALKERA/ AoE (wiem że był album, ale potrzebny mi on jak łysemu żel).Ewentualnie coś z gier na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo jak dodaje jakiś produkt z wPLN to nie pojawia się on w koszyku. U was też? Bo chciałem zamówić kilka gier i coś za wirtualne pieniądze i zapłacić tylko raz za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie z gram.pl i CD Projekt. Proszę, nie ośmieszajcie się :/ Miałem o Was takie dobre zdanie, ale jak widzę co próbujecie nam wcisnąć za shit za tak wiele wPLN! Kuźwa (aby nie przeklnąć gorzej...) mam ponad 500 wPLN a Wy za jakiś shitowy towar żądacie 200 wPLN? Nie no są ludzie naiwni, ale nie aż tak. Dlaczego nie dacie np. gier z serii extra klasyka? Bo co, za dużo stracicie? Dochodzę do wniosku, że te całe wPLN to g... warte tym bardziej, że kupując jedną grę mam wPLN aby następną kupić taniej i tak w kółko. Szczerze, to liczyłem na coś więcej. Dajcie darmowe przesyłki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już doszła koszulka Jade Empire (myślałem, że będzie gorszej jakości jednak byłem pozytywnie zaskoczony) oraz album AoE - wart posiadanie szczególnie jeśli lubi się tą serię. Zapłaciłem razem tylko za przesyłkę, więc był to dla mnie bardzo intratny interes, bo i tak nie wydałbym nigdy swoich wszystkich wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 21:25, Adamzzz napisał:

Doszły już: podkładka z G3, koszulka z G3 i plakat z Lineage II. Cudeńka! Teraz zamówiłem czapkę
z TOCa 3 i dwie koszulki (GW:N i JE). Dzięki bardzo, CDP!


I w jakim stanie jest plakat ? Pognieciony jakby psu z gardła wyjął czy już wymyślili jakiś sposób aby plakaty nie były pogniecione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:06, Outlander-pro napisał:

Ej jak sobie dodam do koszyka produkt to jest dla mnie zaklepany ? Bo może poczekam trochę
jeszcze i jak oferta jeszcze bardziej się powiększy, to wtedy zamówię.

Też się nad tym zastanawiałem,
może warto spytać w temacie ogólnym o sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż 100 wpln za gre wartą 100zł? Za dużo, od razu takie gry po 10wplna dawajmy, a jak będą promocje to nawet po 1zł! Co tam! Gry za wpln dla wszystkich, CDP sponsoruje!

Litości człowieku, gier za darmo przecież dystrybutor nie zacznie rozdawac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować