Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Mam pytanie mam troche Wpln i wiem bardzo dobrze że na nic mi się nie przydadzą ale nie chce płacić 12 złotych realnych za przesyłkę jednej rzeczy czy za moje zamówienie płacę raz czy od każdego produktu 12 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:08, leszek1czesław napisał:

Mam pytanie mam troche Wpln i wiem bardzo dobrze że na nic mi się nie przydadzą ale nie chce
płacić 12 złotych realnych za przesyłkę jednej rzeczy czy za moje zamówienie płacę raz czy
od każdego produktu 12 ??


Jeżeli kilka rzeczy kupujesz naraz, to płacisz tak jak za jedną przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 21:45, frogfoot25 napisał:

> Morał z twojej wypowiedzi taki że jeśli się komuś nie podoba niech nie kupuje na gram.
I problem z głowy :) No chyba że chce się coś wymóc na wydawcy... No ale skuteczniejsza metoda
bylaby zwyczajna petycja.

Wymóc na Wydawcy? Owszem, przyzwoite i poważne traktowanie swoich Klientów, bo bez nich produkcja
gierek traci sens. Szczególnie tych Klientów, którzy odwiedzają Sklepik. [cut]

Dnia 05.08.2007 o 21:45, frogfoot25 napisał:

Dokładnie i posiadane vPLN traktuję tak, jak fragment działki na Marsie. Niby osiągalne, ale
niekoniecznie. [cut] Taka to prawda o łaskawcach. Nie będę tego
tematu rozwijał, gdyż jest po prostu żenujący.


Nic dodać, nic ująć. To tylko chwyt marketingowy, którego atrakcyjność kończy się na logo. Czapka za 70 Wpln? Panie, po prostu żart... Kupowałem jakieś 8 lat temu oryginalną czapkę Chicago Bulls sprowadzaną z Hameryki - dałem za nią 90 zł. Sęk w tym, że za nią było warto... Plakat za 50 wpln? Litości. Stand w ofercie? W reklamie po jakimś czasie się takie rzeczy wyrzuca po prostu... A tu można odciąć trochę kuponów (bo przecież jak kupisz stand, to już będziesz miał mniej kasy na ewentualną zniżkę na nastepną grę = zysk). Inna sprawa, że to wszystko jest tak ewidentne, że wszystkie kończyny opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dzisiaj zdenerwowałem (bardzo) bo kupiłem niby że w przecenie w sklepie gram.pl Gothica 3 i Medievala II a teraz patrze a to ma być w platynowej kolekcji! Phi, ci to dopiero żart (niemiły dla mojej kieszeni). A co do wPLN to to tylko marketing taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za wpln to są tak naprawdę śmiecie czapka wyglada jak wyęta ze śmietnika koszulka to chyba jak ze sklepu z 5 ręki no ludzie ale takie śmiecie... co ciekawe to tylko smycz czy album (puszka to dla jaj :D ) czekam na coś naprawdę ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do przesylek to owszem, rzadko sie oplaca cos kupic w gram jezeli chodzi o pojedyncze tytuly. ale gdy zamawiasz wiecej za ponad 150zl przesylke juz masz za darmo i w ten sposob mozna zaoszczedzic ~50zl.

z drugiej strony, jako ze mam od cholerci wplnow, zamowilem sobie plakat wowa, ktory przyszedl lekko pokiereszowany... pare razy go prasowalem ale nadal sa glebokie zagniecenia. nie mowiac juz o wytartej farbie.

najbardziej bawi mnie beczka stalkera za 300wpl. dobry pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 23:47, Maxeote napisał:

co do przesylek to owszem, rzadko sie oplaca cos kupic w gram jezeli chodzi o pojedyncze tytuly.
ale gdy zamawiasz wiecej za ponad 150zl przesylke juz masz za darmo i w ten sposob mozna zaoszczedzic
~50zl.


Nie za darmo, tylko możesz zapłacić WPLN - a to różnica. Drobna, ale jednak.

Dnia 12.08.2007 o 23:47, Maxeote napisał:

najbardziej bawi mnie beczka stalkera za 300wpl. dobry pomysl...


Ano, po prostu jaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować