Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

I d^pa, , lato już, wakacje już, a tu nadal nie ma jakichś jasnych, fajnych koszulek (spoko by była jakaś związana z The Witcherem albo gram.pl, ale sie rozmarzylem) - i może do diaska przestalibyście się bawić z nami w kotka i myszkę, dając te cholerne wizualizacje koszulek i rozmiary?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 12:37, lOkErS napisał:

moze jakies gadzety zwiazane z counter-strike''em lub wowem? :D

Counter strike to inna firma, więc odpada. Ja czekam na gadżety Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny być gażdzety z wielu gier, i zróżnicowane. Z PES6 np. :)
PS. 100 wpln za mini stand z Gears of War to przesada. Kawałek kartonu i nic więcej. Zdecydowanie lepiej wypada pokładka Gothica (zakupiłem 2:) i czapeczka toci. Koszulki są średnie ze względu na kolor. Zamówiłem specjalnie 2 sztuki koszulki z Heroesa V, żeby mieć choć jedną białą, a mam 2 czarne ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 18.06.2007 o 18:49, Tuddrussel napisał:


wizualizacji koszulek Homma nie bedzie (bo nie :P)


Brawo, brawo CDP - cóż za profesjonalizm. Gratuluję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem podkładkę G3, album G3, koszulkę HoMMV (niestety rozmiar XL ;/ ale kupowałem w ciemno, więc nie mogę nikomu niczego zarzucić) i smycz NWN2. Przy okazji wziąłem Colina 4 z EK za 10 zł. IMO opłaciło się. I tak bym nie wydał wPLNów na jakieś gry, bo nie kupuję nowości, a gier z EK nie opłaca się kupować z gram.pl (razem z wysyłką wyjdzie tyle samo, co w sklepie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! zamówiłem: koszulkę HOMMV EAN - jest zajebi...a niestety rozmiar XL i czarna ale i tak jest fajna!! zamówiłem też podkładkę Gothic 3 jest tez fajna, od razu po otwarciu paczki, z niej korzystam... I mam też :P 2x Smycz Neverwinter Nights.. też fajna!! naprawdę polecam... te produkty to bardzo fajny pomysł... na gry i tak bym ich nie wykorzystał bo raczej nie kupuje gier w necie... chyba ze super okazja np. na allegro.pl

odpowiedź dla "kremuwa" na allegro.pl mozesz ta koszulke dostac.. ale za 20pln+ przesyłka to chyba bezsensu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem sobie tylko smycz NWN 2 i jestem zadowolony, wybrałem przesyłkę za 13.90 przez pocztę polską ( bo mi się nie śpieszy, a jak zamawiam grę to oczywiście przez kuriera bo nie mogę się doczekać ). Zamówiłem to w sobotę a przyszło mi we wtorek albo w środę ( bardzo szybko!! nie licząc oczywiście soboty i niedzieli tylko dni robocze, zdziwiłem się gdyż zobaczyłem w stanie przesyłki że w sobotę ( może 1 godzinę po zamówieniu ) przesyłka była gotowa i czekała na wysyłkę w poniedziałek!!!!
A tak na marginesie:

Domagamy się gier za wPLN!!! Kto jest ze mną niech to napisze w komentarzach albo niech zacytuje mojego komenta i wpisze swój nick i " Chcemy gier za wPLN". Może nasz "strajk" ( czy jak to tam nazwać ) coś da i wkrótce bedziemy mieć gry za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:54, marekl1975 napisał:

A tak! Zakładka do produktów za wPLN jak najbardziej wskazana!

Dokładnie - jestem za - bez tego muszę szukac tego newsa i po nim dokonywac wyboru - może jakiś odnośnik z poziomu sklepu (na takiej samej zasadzie jak używki) ? Do roboty gram.pl ;)
PS: Jestem za nowymi produktami za wPLN - może jakieś kubki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:23, ediostrowiec napisał:

Domagamy się gier za wPLN!!! Kto jest ze mną niech to napisze w komentarzach albo niech zacytuje
mojego komenta i wpisze swój nick i " Chcemy gier za wPLN". Może nasz "strajk" ( czy jak to
tam nazwać ) coś da i wkrótce bedziemy mieć gry za wPLN.


Ta, może jeszcze domagajmy się zamiany wPLN na PLN ? :) Nie zwrócił twojej uwagi fakt, że przedmioty za wPLN to zalegające od miesięcy (a może nawet lat) towary, których nikt nigdy nie chciał kupować przez neta (tymbardziej, że gry to nie są)? To taki sprytny zabieg - z jednej strony pozbywają się tych wyjątkowo ciężko schodzących produktów, a z drugiej zmuszają do kupowania nowych gier, bo przecież po wydaniu wszystkich wPLN-ów nie będzie już można zamawiać po obniżkach :P

Dołączam się do pytania kremuwy - czy będzie jeszcze możliwość nabycia koszulki z GW Nightfall za wPLN? Właśnie miałem wczoraj zamawiać kilka rzeczy za wPLN i pare gier, ale jako że brakowało najfajniejszej rzeczy za wPLNy jaką jest ta koszulka, to się wstrzymałem od zamówienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam dajcie jakies nowe produkty za wPLN, chcialbym tez zeby wrócily koszólki gothic.
A wspomniana wczesniej zakladka powinna byc, mam nadzieje ze sie nie zawiode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować