Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 22:44, ROBO2 napisał:

A ja sądze że mogli by dać gry za wPLN żeby to klient decydował o tym ile wPLN chce przeznaczyć
na gre a nie określoną ilość którą proponuje sklep.

P.S Dlaczego są tak duże opłaty pocztowe w wielu sklepach jest o wiele taniej!!!!!!!!


Klient decyduje, że przeznaczy 98 wPLN na premierówkę, a złotówkę dopłaci, tylko gdy będzie przesyłka za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:44, ROBO2 napisał:

A ja sądze że mogli by dać gry za wPLN żeby to klient decydował o tym ile wPLN chce przeznaczyć
na gre a nie określoną ilość którą proponuje sklep.

P.S Dlaczego są tak duże opłaty pocztowe w wielu sklepach jest o wiele taniej!!!!!


W zupełności sie z tym zgadzam jest to bardzo dobry pomysł było by wtedy więcej klientów i sklep więcej by zarobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:44, ROBO2 napisał:

P.S Dlaczego są tak duże opłaty pocztowe w wielu sklepach jest o wiele taniej!!!!!!!!

Nie przesadzaj. 7,90zł za przesyłkę pocztową to standard, nawet na Allegro od lat ludzie po tyle biorą, od 6 do 8zł średnio. I na zwykłą paczkę do 1kg to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:17, Melchah napisał:

Nie przesadzaj. 7,90zł za przesyłkę pocztową to standard, nawet na Allegro od lat ludzie po
tyle biorą, od 6 do 8zł średnio. I na zwykłą paczkę do 1kg to jest ok.



Ale przesyłka kosztuje 12.90 za pobobraniem pocztowym a kurier koło 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zwykle zamawiam przez przelew, wtedy wychodzi taniej, właśnie 7,90zł. Polecam taki sposób. CDP to duża firma, więc Cię nie oszukają (że zainkasują, ale nie prześlą towaru), co najwyżej poczta czy kurier mogą nawalić (i to się zdarza, poszukaj wątków o kurierach na forum).

Nie ma sensu przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 16:08, Iqor napisał:

Powiedziałeś duże , to znaczy, że sie je rozkłada czy jak, bo za bardzo nie rozumiem?


generalnie jest tego kilka wielkości
część tak na ok 1,6m
inne tak ok 1m
a na szerokość to max 70-80cm
jeśli widziałeś w jakimś sklepie katronowe reklamowe coś co się rzuca w oczy, to to jest stand
nie umiem inaczej wytłumaczyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe produkty w sklepie gram.pl za wPLNy! :-) Zamówię plakat Splinter Cell: Chaos Theory, a także box GW. Tylko że nie wiem, jak wygląda ten drugi przedmiot. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 11:50, Meykan napisał:

No ten plakat jest fajny ale by mogli dać koszulkę Splinter Cella.


Bez zastanowienia zamówiłbym koszulkę z logiem Splinter Cell za wPLNy, a nawet PLNy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowej dostawy produktów niestety nie ma niczego dla mnie, jednak cieszy mnie fakt, że w końcu po jakimś dłuższym zastoju coś się w końcu ruszyło. Może niedługo przybędzie do listy produktów za wPLN coś dla mnie interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!
Mam taki pomysł na wydanie Wpln...CDP mogło by zrobić tak że każda 1zł za grę to 15-50 Wpln i każdy był by zadowolony!!
PS.Niech dadzą jakiś gadżed z Need for speed''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, skończyły się koszulki Guild Wars? >_> Klikając przenosi mnie na stronę główną gram.pl, niektóre rzeczy jednak działają...BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!! buauahahheheheheheheh ;( ja chcę koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógł by mi powiedzieć jak jest z tą koszulką HeroesV Wiem że jest dostępna w dwóch kolorach ale czy można sobie go wybrać i czy można wybrać rozmiar??? oraz jaki jest koszt przesyłki??? proszę o odpowiedź☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 01:13, MISIEK87FM napisał:

Czy ktoś mógł by mi powiedzieć jak jest z tą koszulką HeroesV Wiem że jest dostępna w dwóch
kolorach ale czy można sobie go wybrać i czy można wybrać rozmiar??? oraz jaki jest koszt przesyłki???
proszę o odpowiedź☺

Sam się ostatnio zastanawiałem,
ale z tego co się dowiedziałem to są dwa kolory:
czarny - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23668&pid=675
oraz
biały - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23668&pid=700
A wysyłane są losowo.

Co do rozmiaru, to też nie można wybrać - pewnie jest jakiś uniwersalny,
najprawdopodobniej rozmiar L (albo XL).

A koszty przesyłki to standardowo 7,90 zł jeśli zapłacisz z góry przelewem.
Więcej o kosztach przesyłek tutaj:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować