Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Counter - Strike 1.6 vs. Counter - Strike: Source - co jest lepsze?

98 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 10:08, matui1996 napisał:

A co w ogóle sądzicie o Counter Strike Source mam ta gre i mam tez 1.6 uwazam ze source jest
o wiele lepszy chociaz niektorzy uwazaja odwrotnie co wy o niej sądzicie ??

Ja myśle że są mniej więcej równi gdyż karzdy ma plusy ale i ten i ten ma minusy ale może i masz racje C.S"S jest lebszy lebsza grafika tródniejszy chociasz kto gra dłużej to może powiedzieć że jest łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 1.6 lepszy. Source jakiś dziwny dla mnie. Już od dłuższego czasu nie gram w żadnego CSa, znudziła mi się i to bardzo i raczej nie mam zamiaru już w to grać, może nawet w ogóle w żadnego multi, Tylko SP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:04, Darth Master napisał:

Tak jak mówicie zależy kto co lubi, ale 1.6 moim zdaniem wygrywa z jednego powodu: gra
wiecej na nim ludzi...


Spójrz na statystyki xfire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:04, Darth Master napisał:

Tak jak mówicie zależy kto co lubi, ale 1.6 moim zdaniem wygrywa z jednego powodu: gra
wiecej na nim ludzi...

Więcej gra w Source. Według mnie marka Counter-Strike zawsze była kojarzona z prostą grafiką i wciągającą, niezłożoną rozgrywką. Dlatego zagłosowałbym może na 1.6, ale Source znam tylko z obrazków i HSTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem 3 lata w CS 1.6, CS:CZ i CS:S parę tygodni... Wnioski?
Najlepsza grywalność: CS 1.6
Najlepsza grafika: CS:S
Najwięcej serwerów: CS:S
Najwięcej grających: CS:S (a wszystko przez te kilkudziesięcioosobowe serwery)

Nie zmienia to jednak faktu że cenię sobie najbardziej grywalność... No a te 3 lata gry w 1.6 to nie przelewki ;)) Sentyment został ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 20:11, Grinczar napisał:

Więcej gra w Source. Według mnie marka Counter-Strike zawsze była kojarzona z prostą
grafiką i wciągającą, niezłożoną rozgrywką. Dlatego zagłosowałbym może na 1.6, ale Source
znam tylko z obrazków i HSTV.

Jak H_L wyszedł to wcale nie była taka prosta ;]
I dlaczego wszyscy gają o 1.6? A poprzednie wersje? Po kiego grzyba te tarcze? W kafeji wydałem na pierwszego cs kupę kasy, teraz gram w css. Wnioski? Panta rei ... panta rei ... ludzie w końcu zapomną o 1.6 ... nieee znając życie zaczną w niego grać na komórkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 00:50, Sand Wraith napisał:

... ludzie w końcu zapomną o 1.6 ... nieee znając życie zaczną w niego grać na komórkach
:P


No akurat już zaczęli, pamiętam jak kumpel pół roku temu grał w cs 1.6 na komórce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:47, Matix123 napisał:

Sorki że nie w ogulnym temacie ale mam pytanie poda mi ktoś stronkę z której mogę pobrać
1.6


Możesz go KUPIĆ... W większości sklepów - 40-50zł. Albo steam-key na allegro za 20zł... Pobierać możesz sobie gry freeware ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:47, Matix123 napisał:

Sorki że nie w ogulnym temacie ale mam pytanie poda mi ktoś stronkę z której mogę pobrać
1.6


cs 1.6 mozesz sciagnac tylko przez steama, kupujac odpowiedni kod... jezeli masz na mysli inny rodzaj sciagniecia gry (tzw. non steam) to piratom tutaj nikt nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem skąd wziąć dźwięki z cs:s. Jeśli się nagrywa to proszę napisać jakim programem, a jeśli się robi to innym sposobem również proszę napisać jak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować