Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Robisz jak chcesz. Możesz wpaść z karabinem bojowym i wszystkich rozwalić, możesz sie skradać i nikogo nie zabijać. Na tym polega "wolność" w tej grze - misje robisz jak tylko chcesz.

Co do plecaka - ja gram tak, że jak mi pasuje to się skradam, a jak skradanie mi w danym momencie nie odpowiada to robię zadymę. Noszę ze sobą coś do rozwałki(karabin, strzelba), ale też coś do trybu stealth(pistolet obezwładniający, pistolet z tłumikiem). Zawsze(wg. mnie) warto mieć coś cięższego typu karabin, ale również warto mieć coś co ułatwia skradanie. Warto też mieć programy anihilujące, bo bywają one bardzo pomocne przy hakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 20:45, Pietro87 napisał:

Dobrze mieć na full do 5 do spółki z maksymalnym upgradem od maskowania wykrycia, resztę
można olać, otworzysz wtedy wszystko bez problemu.

Akurat wzmacnianie Nodów się bardzo przydaje bo to skutecznie spowalnia system zapezpieczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cztery sztuki,rodzaje broni: pistolet obezwładniający,większą broń na strzałki,strzelbę i ten zwyczajny,mały pistolet
a tak a pro po: gdzie można jeszcze kupić naboje / zwłaszcza do broni obezwładniającej /?,w jedynym sklepie który znam nic już prawie nie ma z interesujących mnie towarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 13:54, lis_23 napisał:

Ja mam cztery sztuki,rodzaje broni: pistolet obezwładniający,większą broń na strzałki,strzelbę
i ten zwyczajny,mały pistolet
a tak a pro po: gdzie można jeszcze kupić naboje / zwłaszcza do broni obezwładniającej
/?,w jedynym sklepie który znam nic już prawie nie ma z interesujących mnie towarów.

Zwykle w miastach są dwa sklepy. W Detroit jeden w okolicach centrum, a drugi wewnątrz któregoś z budynków. Obaj handlarze sprzedają amunicję.

Co do inwentarza, to osobiście boli mnie mój zwyczaj chomikowania. Gram stealth głównie, ale niekoniecznie non-lethal, w związku z czym trzymam w zapasie snajperkę (silenced), Tranquilizer Gun, Stun Gun (must have imo), PEPS (nie wiem po co, raptem raz go użyłem), a także pistolet (headshoty) oraz Revolver z exploding rounds (na bossów i większe walki). Resztę zajmuje zapas amunicji, granaty (zawsze po dwa EMP, Gas i Concussion) oraz mniejsze duperele. W ogóle nie zawracam sobie głowy karabinami maszynowymi, o wyrzutniach rakiet nie wspominając nawet.

A koniec końców i tak gram usiłując wszystkich ogłuszyć walką wręcz ;p

PS. Coś mi się Steam popsuł i wciął z niewiadomego powodu ~10h z licznika. Gram już prawie 25h a na liczniku tylko 15h. Oh well.

PS2. Dla osób, które czytały książkę (spoiler) - nie ukończyłem jeszcze całej gry, ale mam rozumieć, że

Spoiler

Janus to Eliza? Bo jakoś nie mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2011 o 14:03, SuavekS napisał:

PS. Coś mi się Steam popsuł i wciął z niewiadomego powodu ~10h z licznika. Gram już prawie
25h a na liczniku tylko 15h. Oh well.


Resetował ci się komp, miałeś bluescreeny podczas gry? Bo mi w ten sposób "zniknęło" a raczej nie zapisało ponad 200h w TF2... Nie, nie wina steama - miałem zrąbany komputer i szybko się grzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2011 o 14:03, SuavekS napisał:


Zwykle w miastach są dwa sklepy. W Detroit jeden w okolicach centrum, a drugi wewnątrz
któregoś z budynków. Obaj handlarze sprzedają amunicję.


Ja znam tylko jeden sklep na takim " zadupiu '' w takim niskim budynku,baraku,nie wiem jak to nazwać,innego nie znalazłem a tam już wykupiłem interesującą mnie amunicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 14:25, Kirabaxior napisał:

Resetował ci się komp, miałeś bluescreeny podczas gry? Bo mi w ten sposób "zniknęło"
a raczej nie zapisało ponad 200h w TF2... Nie, nie wina steama - miałem zrąbany komputer
i szybko się grzał.

Hmm, tylko raz gra się zawiesiła, ale bardzo wcześnie - po opuszczeniu budynku Sarif, kiedy to raptem parę godzin mogłem mieć na liczniku. Potem wszystko działało bez problemu (i gra i komp) - po prostu uruchomiłem Steama i nagle zamiast 18h było 8h. Bez znaczenia w sumie, gdyż nie przykładam do tego większej wagi, ale pierwszy raz mi się to zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 14:52, lis_23 napisał:

Ja znam tylko jeden sklep na takim " zadupiu '' w takim niskim budynku,baraku,nie wiem
jak to nazwać,innego nie znalazłem a tam już wykupiłem interesującą mnie amunicję.

Jak już wspomniałem, drugi jest na piętrze wewnątrz jednego z budynków - zdaje się, że tak gdzieś pośrodku mapy. Do środka dostajesz się po drabinie poprzez balkony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2011 o 13:34, L33T napisał:

Akurat wzmacnianie Nodów się bardzo przydaje bo to skutecznie spowalnia system zapezpieczeń
:)


Polemizował bym czy jest to w ogóle potrzebne.
Nie ma chyba w grze zamku na który była by jedna jedyna próba logowania i miał by 5ty stopnień zabezpieczenia [tudzież takiego kompa czy sejfu/alarmu itp itd]
A nawet jak jest to każdy ma do dyspozycji automatyczne elektroniczne łamacze szyfrów więc jeden można sobie na taką ekstremalną sytuacje schować.
A z rozwiniętym maskowaniem włamu szansa na wykrycie to średnio 0 do 15%, sporadycznie czasem trafiają się pola z szansa 35-55% [ale to przeważnie banki danych z których zasysamy sobie nagrody]

Do tego można natrzepać sporo stop-robaków i anihilatorów więc generalnie fortyfikowanie nodów można olać.

Nie rozwijałem wcale tego drzewka a na normalu otworzyłem wszystko co chciałem, czasem nawet jak wpadłem to dałem radę zdążyć przed wykryciem, więc uważam, że fortyfikowanie można sobie olać =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z zadaniem Szanghajska Sprawiedliwość,nie mogę zastać

Spoiler

w klinice informatora

.Byłem tam już kilka razy i nic.Jakiś bład?Jeśli ktoś mógł by coś doradzić to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 15:41, KrzysztofT napisał:

Mam pytanko. Czy dla tej gry WYMAGANY jest Windows 7, czy tylko ZALECANY? Bo mam Vistę
32-bit, a chciałbym pograć w Deus-a.

Gram na XP, więc raczej nie jest konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 15:34, calwert napisał:

Mam mały problem z zadaniem Szanghajska Sprawiedliwość,nie mogę zastać

Spoiler

w klinice informatora

.Byłem
tam już kilka razy i nic.Jakiś bład?Jeśli ktoś mógł by coś doradzić to będę wdzięczny.


Spoiler

Informatorem jest sprzedawca w LIMB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

Czy czas w jakim zgłosiłem się na lądowisko w pierwszej poważnej misji miał wpływ na to czy mogłem pomóc tym zakładnikom? Lubię zwiedzać i długi przez długi czas czytałem e maile, gadałem itd. Szef powiadomił mnie, że jestem powolny i sprawa robi się coraz trudniejsza. Żałuje, że nie udało mi się uratować tych zakładników ale nie sądziłem, że gra jest aż tak dokładna xd.
PS: Tak samo jak w poprzedniej części i w tej zostałem opieprzony z powodu wchodzenia do damskich ubikacji xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 17:25, Pietro87 napisał:

Spoiler

Raczej nie - prędzej pewnie, żeś bomby nie rozbroił w pomieszczeniu gdzie są wszyscy
zamknięci :)


Spoiler

Kiedy dotarłem na sam początek misji to ludzie ze SWATu poinformowali mnie, że zakładnicy nie żyją z mojej winy xd. Więc skoro Tobie udało się ich uratować to wpływ na moją misje miała właśnie moja ciekawość świata ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ja tu widzę ze niektórzy w 30h przechodzą całą grę, a ja po 30h dopiero opuszczam Detroit...
ale gra jest rewelacyjna... strasznie podoba mi się to, że jak się chce, to można się tylko skradać itp...
ale problem się pojawia przy bosach, kiedy nosisz ze sobą sprzed do ogłuszania i nic więcej, i kompletnie nie spodziewając się pojawia się bos nie bardzo jest czym walczyć///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować