Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dzięki wielkie.

Spoiler

Wprawdzie ja wchodziłem od strony dachu, ale i tak znalazłem(dzięki Tobie). Tak na marginesie to myślałem, że zbrojownia to będzie duże pomieszczenie pełne uzbrojenia, a nie coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek powiększasz za pomocą menu ulepszeń odpowiedzialnych za siłę, po lewej stronie na dole.

@darth_16

Spoiler

To gang a nie wojsko czy corp XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 20:12, L33T napisał:

Ekwipunek powiększasz za pomocą menu ulepszeń odpowiedzialnych za siłę, po lewej stronie
na dole.


dzięki, nie wiem czemu nie mogłem tego znaleźć.

a jeszcze jedno pytanie, gdzie można dostać pistolet na strzałki, bo u handlarza w Detroit ta broń nie jest niestety dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 19:39, L33T napisał:

Spoiler

To nie bug, z czytaniem chodzi o to że masz tam info że coś się dzieje w kanałach
ale gdzie dokładnie to już twoja broszka




Spoiler

Niby tak ale zwróć uwagę na znaczek przy tej części zadania. Kiedy jest ono aktualizowane pojawia się przy nim strzałka kiedy wykonasz następny krop. Tutaj po rozprawieniu się z Zelaznym przy wcześniejszej fazie pojawia się "-" tak jakby było to pominięte. Poza tym kiedy czytasz ten palmtop totalnie nic się nie zmienia, ani wpis ani nie dostajesz żadnego expa co zazwyczaj dzieje się przy każdej nowo zdobytej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 20:24, Marcin08 napisał:

a jeszcze jedno pytanie, gdzie można dostać pistolet na strzałki, bo u handlarza w Detroit
ta broń nie jest niestety dostępna

Spoiler

którego ? bo są dwaj: Jeden na stacji benzynowej a drugi w blokowisku wejście bo schodach pożarowych, gość jest na 1 piętrze.


Jeśli nie ma opcji kupić zawsze można poszukać w terenie :)

@Ambr0ktn
Spoiler

Bardziej chodzi że informacja nie jest precyzyjna bo kanałów mamy tam więcej niż sztuk 1, ale fakt może i bug grunt że nie z serii "nie można wykonać zadania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36h, gra skończona, zrobione wszystko co było do zrobienia, side questy, maile i inne pierdoły czytane, myszkowano gdzie się dało.
Generalnie zakładam, ze dobre 6h da się z tego zdjąć przy ewentualnym kolejnym podejściu, bo zwyczajnie nie mam zamiaru od nowa czytać wszystkich maili itp pierdółek :)

Giera świetna, daję solidne 9/10.
Generalnie zawodzi tylko nieco warstwa techniczna i te upierdliwe stutteringi podczas doczytywania terenu, jest jeszcze kilka pomniejszych bzdetów jak np AI która czasem potrafi się zgubić lub zaciąć np na ścianie, ale to są rzeczy sporadyczne, zdarzyło się to może kilka razy w ciągu rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 22:15, Pietro87 napisał:

36h, gra skończona, zrobione wszystko co było do zrobienia, side questy, maile i inne
pierdoły czytane, myszkowano gdzie się dało.
Generalnie zakładam, ze dobre 6h da się z tego zdjąć przy ewentualnym kolejnym podejściu,
bo zwyczajnie nie mam zamiaru od nowa czytać wszystkich maili itp pierdółek :)

Czyli gra nie jest dużo dłuższa niż nasz " Wiedźmin 2 "?

Dnia 28.08.2011 o 22:15, Pietro87 napisał:

Giera świetna, daję solidne 9/10.
Generalnie zawodzi tylko nieco warstwa techniczna i te upierdliwe stutteringi podczas
doczytywania terenu


U mnie jest chyba jeszcze gorzej niż w Wiesku 2,gra tnie co chwilę,najgorzej jest na terenie miasta na ulicach,krok,dwa i zwiercha na dwie sekundy,obrót kamerą i zwiecha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Generalnie przyłączam się do wszystkich pozytywnych głosów. Gra jest naprawdę świetna.
Obecnie jestem chyba na samym początku (

Spoiler

tuż po wydobyciu chipu hakującego ze zwłok gościa w kostnicy na komisariacie

), a już grałem ponad 6 godzin... przed chwilą skończyłem, a zacząłem tak około 21-22.00. ;-)
Ale jako że staram się nie zabijać (choć nie zawsze wychodzi :-(), to dużo razy robiłem load game i czas grania się wydłuża... ale za to jaka satysfakcja. Generalnie najbardziej lubię momenty kiedy mogę walczyć wręcz, ale te niestety są ograniczone przez owe energy cells.
I tutaj mam pytanko. Bo owych cells można mieć więcej, natomiast zauważyłem, że tylko ta pierwsza mi się regeneruje. Tak więc mam np. 3 pełne, każdy atak wręcz to jedna zużyta. Czyli jak zużywają mi się wszystkie trzy, to tylko ta pierwsza odnowi się sama. Na pozostałe muszę szukać jakiś consumables.
Czy to jest normalne i czy da się to jakoś zmienić ?
Aha, i gdzie na początku gry mogę kupić amunicję do Combat rifle, ktoś się orientuje ? ;-) Bo mam broń, ale amunicji zero i w razie zagrożenia pozostaje mi pistol 10mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 04:02, Dann napisał:

Czy to jest normalne i czy da się to jakoś zmienić ?

Tak to normalne i nie da się tego zmienić, jedyne co można zmienić to czas po jakim następuje regeneracja tej pierwszej baterii. W przeciwnym przypadku skradnie się było by lekko przegięte.

Dnia 29.08.2011 o 04:02, Dann napisał:

Aha, i gdzie na początku gry mogę kupić amunicję do Combat rifle, ktoś się orientuje
? ;-) Bo mam broń, ale amunicji zero i w razie zagrożenia pozostaje mi pistol 10mm.

Na początku o nią ciężko lepiej trzymać się tego co w przyrodzie występuję tam często czyli np właśnie pistolet i pistolet automatyczny. Ale spokojnie niedługo trafi się dość sporo ammo to Combat rifle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2011 o 01:40, lis_23 napisał:

Czyli gra nie jest dużo dłuższa niż nasz " Wiedźmin 2 "?


Zakładam, że drugie przejście znając już maile i E-Booki, gdzie nie musiał bym ich czytać zajęło by z 30-32h.
Dodaj do tego fakt, że moje pierwsze podejście było grane w sposób mieszany, tzn skradałem się dosyć często, zrobiłem sporo obezwładnień, nie mniej nie uniknąłem tez kilku sporych wpadek z wymianą ognia.
Pierwszy raz zawsze gram fair - robię wszystko po swojemu tak jak ja bym to zrobił gdybym był Adamem :)
Gdybym jednak chciał bawić się we wczytywanie zapisów i przejść grę w 100% bez zabijania kogokolwiek i po cichu pewnie doszło by do tego z 3-4h i wtedy czas grania dobił by jakieś 40 godzin.
Do tego grałem na normalnym poziomie trudności.
Na najwyższym znowuż zapewne doszło by do tego kolejne 2-4h.
Kumpel też wczoraj skończył, grał na łatwym, chciał się tylko wczuwać w fabułę bez problemów z przechodzeniem lokacji i jego liczba godzin to 22 [aczkolwiek on nie skradał się prawie wcale :)]

Jak widać czas gry jest mocno uwarunkowany od kilku elementów - ustawionego poziomu trudności, sposobu przechodzenia gry [po cichu, wentylacjami/kanałami, używając perswazji, żeby się dostać w pewne miejsca, przekupując lub zastraszając NPCów itp - wtedy zajmuje to sporo czasu, natomiast drugi model przejścia to przejście "na Jana", strzelając we wszystko co się rusza, lub trzeci jak moje pierwsze przejście - mieszany, nastawiony na infiltrację, ale jak coś się uwali to leci sieczka i wymiana ognia :)] i rozwiniętych augumentacji.
Co prawda pod koniec gry miałem prawie wszystkie na full, więc jakiś buildów rozwoju zróżnicowanych tu nie ma a i same augumentacje można tak rozwinąć, że te kilka zbędnych się olewa w miejsce tych bardziej przydatnych [np zbędne było dla mnie oznaczanie celu i śledzenie itp]
Można zatem założyć, że czas gry to minimum około 18-22h a maksimum 42-46h.

Dnia 29.08.2011 o 01:40, lis_23 napisał:


U mnie jest chyba jeszcze gorzej niż w Wiesku 2,gra tnie co chwilę,najgorzej jest na
terenie miasta na ulicach,krok,dwa i zwiercha na dwie sekundy,obrót kamerą i zwiecha
...


Tymczasowe rozwiązanie to wyłączenie w grze V-Synca i Potrójnego Buforowania, następnie wymuszenie włączenia tych opcji w D3DOverriderze. Potem po starcie gry należy też zjechać ja do paska, alt+ctrl+del i ustawić proces dehr.exe na wysoki.
Patch pojawi się pewnie wkrótce, do tego czasu można sobie tak zminimalizować te "przycinki".


Generalnie zamierzam grę skończyć jeszcze najmniej dwa razy.
Na maksymalnym poziomie, robiąc to metodą skradania i ogłuszania wszystkich za wyjątkiem Bossów i trzeci raz, czysto dla zabawy, nieco inaczej prowadząc pewne zadania i dialogi, co by zobaczyć ich ewentualne konsekwencje czy inne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to poczekam aż inni potestują tę wersję beta DXHR i kupię jak stanieje do około 50zł. Przynajmniej powinien do tego czasu wyjść patch likwidujący większość błędów (albo chociaż ten micro stuttering) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 10:22, Damianuss1 napisał:

Jeśli założyłem na pistolet np tłumik to w jaki sposób mogę go zdjąć?


Na konsoli jest pewnie inaczej niż na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 10:22, Damianuss1 napisał:

Jeśli założyłem na pistolet np tłumik to w jaki sposób mogę go zdjąć?


Niestety, raz użytego ulepszenia, nieważne czy to tłumik czy ulepszona siła ognia. Nie da się już zdemontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 10:59, Ambr0ktn napisał:

Niestety, raz użytego ulepszenia, nieważne czy to tłumik czy ulepszona siła ognia. Nie
da się już zdemontować.

Dziwne, że nie ma takiej możliwości, chciałbym wszystko na karabin przenieść, ale przynajmniej mam ładną napakowaną pukawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 10:22, Damianuss1 napisał:

Jeśli założyłem na pistolet np tłumik to w jaki sposób mogę go zdjąć?

Nie możesz. Nie ma opcji demontażu. Trzeba uważnie dobierać modyfikacje do odpowiedniego typu broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować