Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2013 o 21:45, Boguslav4 napisał:

że do tego miejsca prowadziła inna droga i trzeba było ją sprawdzić. :D


Duzo zalezy od motywacji, tez pare razy sprawdzalem alternatywne sciezki, ale nie sprawdzalem jak bardzo mozna sie cofnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 22:05, Sarinew napisał:

> /.../


W zasadzie możesz wysłuchać całych kwesti NPCów, że coś jest nie tak, cofnąc się na początek mapy i wrócić, a Ci będą czekali "aż ich zaskoczysz" swoim pojawienie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drodze do

Spoiler

Tai Yong Medical [ okolice miejsca gdzie natykamy się na zerwany kabel i wyładowania elektryczne na podłodze ] można kanałami wentylacyjnymi dojść do miejsca gdzie nad nami na kratce widzimy martwego naukowca i bodajże ebook. W pomieszczeniu dalej i wyżej [ tam gdzie winda ] też jest kanał wentylacyjny i możemy dotrzeć do tego samego miejsca ale tu z kolei nie ma drabinki [ a skok grozi zgonem ]

. To jedyne możliwości dotarcia tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale zrobiłem to inaczej.

Spoiler

Po prostu wyłączyłem wyłącznikiem napięcie

. ;-)

1. Przejście do szybu i wyłącznik napięcia.
2. Widok z tego szybu z pierwszego zdjęcia.
3. Tam się znajduje drugi szyb wentylacyjny.
4. ... i widok z niego na ten sam obiekt.

20131204190520

20131204190530

20131204190538

20131204190547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj czy nie da rady jakichś skrzynek tam wtargać i zrzucić na dół, żeby było na czym wylądować.
Btw.

Spoiler

moim zdaniem system lądowania Ikar to powinien być jeden z pierwszych wyborów w kwestii ulepszeń niezależnie od stylu grania ;)

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi. Do tej pory jakoś sobie radziłem [ a miałem już bodaj ze dwie podobne akcje ] i dawałem radę bez Ikara. Spróbuję sposobu ze skrzynkami, jak nie to trudno - może uda mi się tam wrócić jeszcze w trakcie misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy tylko ja tam nigdzie nie widzę takich skrzyń które dałoby się przeturlać przez szyb wentylacyjny aż do tej kratki. A nawet jeśli wejdzie wzdłuż to i tak na zakręcie się zaklinuje i ... Any idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała adnotacja do problemu wyżej. Owszem - te skrzynki małe można wepchnąć do szybu a zarazem zrzucić tam na dół [ ale już samo wtarganie ich do odpowiedniego pomieszczenia i wepchanie do szybu jest lekko upierdliwe ] ale spadły mi tak niefortunnie że jakkolwiek bym skakał to i tak ginąłem. Zobaczy się co będzie przy drugim podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jak się sprawa ma z zabijaniem naszych oponentów? Bo w jedynce za zaciukanie przeciwnika do nieprzytomności leciały nagrody, czy to xp czy kasa a jak ta sprawa wygląda w Buncie? Dostajemy tyle samo xp tylko inaczej rozłożonych? Mniej? Więcej? Bo na pewno wpływa to na zaliczenia aczików ze steama ale czy są jeszcze jakieś róznice? I jakby co to proszę bez spoilerowania. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 16:45, Tyler_D napisał:

Słuchajcie a jak się sprawa ma z zabijaniem naszych oponentów? Bo w jedynce za zaciukanie
przeciwnika do nieprzytomności leciały nagrody, czy to xp czy kasa a jak ta sprawa wygląda
w Buncie? Dostajemy tyle samo xp tylko inaczej rozłożonych? Mniej? Więcej? Bo na pewno
wpływa to na zaliczenia aczików ze steama ale czy są jeszcze jakieś róznice? I jakby
co to proszę bez spoilerowania. ;-)


Grając nie zauważyłem różnicy. Ninja i terminator dostają mniej więcej tyle samo expa (termi troszkę więcej, bo jak już zacznie, to zajmie się wszystkimi przeciwnikami w okolicy, a ninja zawsze paru zostawi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ... do tej pory chyba nokautowałem wszystkich jakich znalazłem [ poza cywilami rzecz jasna ] ... Co prawda czasem to była zabawa save/load ale naprawdę nie przypominam sobie bym kogoś pominął. ;-P Bo po dziesiątkach godzin spędzonych nad jedynką miałem we krwi podejście ''non lethal takedown się bardziej opłaca''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejscie non-lethal stealth (gdzie nokatujesz tak, ze co Cie nie widza przez cala misje ;) ) daje wiecej punktow xp od ''ostrego napierdzielania ołowiem''. Niczego nie przegapisz grajac po cichu, mozesz jedynie zyskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 16:45, Tyler_D napisał:

Słuchajcie a jak się sprawa ma z zabijaniem naszych oponentów? Bo w jedynce za zaciukanie
przeciwnika do nieprzytomności leciały nagrody, czy to xp czy kasa a jak ta sprawa wygląda
w Buncie? Dostajemy tyle samo xp tylko inaczej rozłożonych? Mniej? Więcej? Bo na pewno
wpływa to na zaliczenia aczików ze steama ale czy są jeszcze jakieś róznice? I jakby
co to proszę bez spoilerowania. ;-)


Jeśli dobrze pamiętam, to gra informowała o wszystkich przyznawanych punktach xp przy każdym pokonanym przeciwniku. I tak za ręczne ogłuszanie wrogów bez zabijania dostawało się najwięcej xp, bo aż 50, a za zabijanie tylko 30. Jeśli chce się wyciągnąć z gry max punktów doświadczenia trzeba zainwestować w ulepszenie pozwalające na eliminację 2 wrogów naraz, wtedy bodajże dostajemy za 2 przeciwników 125 xp, czyli 62,5 na jednego wroga. Sam próbowałem przy drugim podejściu wymaksować grę, czyli zdobyć tyle xp, bym mógł kupić wszystkie dostępne ulepszenia i zabrakło mi jakoś punktów 12 k pkt, by mieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem gdzieś w Montrealu, mógłby mi ktoś napisać kiedy będę miał okazję znaleźć jakiegoś sprzedawcę by opylić swoje fanty? A jeszcze bardziej od tego interesuje mnie kiedy będę mógł zajrzeć do kliniki Limb by kupić sobie jakieś Praxisy - i tu ciekawostka, nie zawsze są one tam dostępne [ co prawda tak na oko 80% tego co mnie interesowało już mam wykupione ... ]? Mam trochę ponad 20.000 kredytów i bym w coś zainwestował. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 21:56, Tyler_D napisał:

Jestem gdzieś w Montrealu, mógłby mi ktoś napisać kiedy będę miał okazję znaleźć jakiegoś
sprzedawcę by opylić swoje fanty? A jeszcze bardziej od tego interesuje mnie kiedy będę
mógł zajrzeć do kliniki Limb by kupić sobie jakieś Praxisy - i tu ciekawostka, nie zawsze
są one tam dostępne [ co prawda tak na oko 80% tego co mnie interesowało już mam wykupione
... ]? Mam trochę ponad 20.000 kredytów i bym w coś zainwestował. ;-P


A to miasto gdzie rozgrywała się akcja to nie było czasem Detroit? Chyba, że jakaś pojedyncza misja rozgrywała się w Montrealu - niestety zbyt dawno w to grałem i nie pamiętaj już dokładnego rozkładu misji. Jeśli chodzi o Praxisy z kliniki LIMB to w każdym mieście jakie odwiedzamy są do kupienia 2, więc jeśli już je gdzieś wykupiłeś, to nie pozostaje Ci nic innego jak iść dalej z fabułą. Oczywiście można jeszcze po eksplorować teren, bo parę Praxisów można znaleźć ukrytych w różnych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, zaczynamy w Detroit ale po misji w Chinach lecimy do Montrealu [ Picus ]. Jak byłem na samym początku w Detroit to coś tam kupiłem sobie [ chyba ] ale wtedy zbytnio kasą nie śmierdziałem. A teraz mam prawie 25k i pytam kiedy fabularnie będę miał możliwość opylenia fantów / kupienia czegoś w Limbie najbliższym. ;-) A tego że na każdą lokację z kliniką są dwa ulepszenia to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma handlarzy w Montrealu , Masz juz w pelni rozwinieta sile/"miejsce na ekwipunek"?
Graj poprostu graj zamiast rozdrabnianiac gre na szczegoly, masz sie przejmowac historia,a nie czy ta spluwa zadaje o 1k obrazen wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować