Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2013 o 00:04, Heartbreaker napisał:

Tak... i nic więcej nie ma do dodania.


Miałem nadzieje, że powiesz coś innego...
Jak tutaj bronić jakąkolwiek firmę, jeśli uparcie starają się obrazić użytkowników? Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 23:53, Tyler_D napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie w Chinach znajdę jakiegoś
handlarza u którego mógłbym co nieco sprzedać?


Jeśli jesteś w Hengsha po raz pierwszy to jeden handlarz jest w hotelu Hung Hua na parterze a drugi w Alice Garden Pods w jednym z bocznych pokoi na hali.
Jeśli jesteś po raz drugi to ten w hotelu jest w tym samym miejscu natomiast ten z AGP jest w dzielnicy Youzhao w alei na wschód od apartamentów.

Dnia 30.11.2013 o 23:53, Tyler_D napisał:

A z non lethali to korzystałem z tego
pistoletu paraliżującego i pięściokopodupa Jensena. ;-P I o ile w pierwszym Deusie warto
było ładować upgrejdy w jedną / wiele broni tak tutaj mam mieszane uczucia, staram się
zawsze tłuc non-lethalem [ przez całą grę do tej pory zdarzyło mi się to ... hm ... na
początku w Sarifie, potem może z raz czy dwa ] ale po pierwszej walce z bossem widzę
że chyba bez jakiejś broni palnej może być ciężko.


Jeśli nie masz wersji DC to na walki z bossami musisz mieć jaką broń a "ostrą amunicję", niestety.
Na dobrą sprawę wystarczy pistolet 10mm upgrade''owany a maxa. Bardzo celny (headshoty robi się bardzo łatwo) a do tego ma dużą siłę ognia i nie zajmuje dużo w plecaku.

Jak już Ci Rokuto odpisał New Game + to tryb w wersji Director''s Cut, gdzie grasz od początku już rozwiniętą postacią. Chciałbym tylko sprostować jedno. Ekwipunek nie przechodzi. Przechodzą tylko umiejętności i poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 10:03, Phobos_s napisał:

Jeśli nie masz wersji DC to na walki z bossami musisz mieć jaką broń a "ostrą amunicję",
niestety.
Na dobrą sprawę wystarczy pistolet 10mm upgrade''owany a maxa. Bardzo celny (headshoty
robi się bardzo łatwo) a do tego ma dużą siłę ognia i nie zajmuje dużo w plecaku.

Na pierwszego bossa w sumie wystarczą granaty i dobry rzut butlą z gazem, ale przy drugim i trzecim już się nie obejdzie bez ostrego strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 13:23, ManweKallahan napisał:

Na pierwszego bossa w sumie wystarczą granaty i dobry rzut butlą z gazem, ale przy drugim
i trzecim już się nie obejdzie bez ostrego strzelania.


Zgadza się. Na Barreta nie trzeba mieś spluwy. Można rzucać w niego też wybuchającymi beczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 13:23, ManweKallahan napisał:

Na pierwszego bossa w sumie wystarczą granaty i dobry rzut butlą z gazem, ale przy drugim
i trzecim już się nie obejdzie bez ostrego strzelania.

Przy drugim bossie jest dużo łatwiej jeśli masz wykupioną ochronę przed EMP, wtedy wystarczy walić w te generatory przy ścianach które ją porażą a ty będziesz mógł w nią władować cały magazynek bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 13:26, Hubi_Koshi napisał:

Przy drugim bossie jest dużo łatwiej jeśli masz wykupioną ochronę przed EMP, wtedy wystarczy
walić w te generatory przy ścianach które ją porażą a ty będziesz mógł w nią władować
cały magazynek bez problemu.

Tylko ochrona przed EMP jest dostępna po bodajże 3 wzmocnieniu pancerza, a jak się gra po cichu, to się w to raczej nie inwestuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 15:14, ManweKallahan napisał:

Tylko ochrona przed EMP jest dostępna po bodajże 3 wzmocnieniu pancerza, a jak się gra
po cichu, to się w to raczej nie inwestuje ;)

Oj tam oj tam, grałem na najwyższym poziomie trudności i po cichu i mi starczyło XPków na tą zdolność :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 15:19, Hubi_Koshi napisał:

Oj tam oj tam, grałem na najwyższym poziomie trudności i po cichu i mi starczyło XPków
na tą zdolność :-3

Mi chyba też, ale dopiero na koniec gry, wcześniej inwestowałem w inne umiejętności.
Choć w ogóle niektóre upgrade''y w HR są według mnie bezużyteczne, a na koniec gry i tak ma się prawie wszystko wykupione, nie ważne jakim stylem się gra i na jakim poziomie trudności. Wiem z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 15:28, ManweKallahan napisał:

Mi chyba też, ale dopiero na koniec gry, wcześniej inwestowałem w inne umiejętności.
Choć w ogóle niektóre upgrade''y w HR są według mnie bezużyteczne, a na koniec gry i
tak ma się prawie wszystko wykupione, nie ważne jakim stylem się gra i na jakim poziomie
trudności. Wiem z doświadczenia.

Nom to był mój drugi raz gdy grałem więc wiedziałem czego się spodziewać i wykupowałem odpowiednie umiejętności gdy nadchodził czas ich użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 15:28, ManweKallahan napisał:

>/.../

Tak, są mało przydatne, jedynie do grania czysto rp- pozwalają ajrzeć tam, gdzie nie da się i zobaczyć inne kawałki fabułu. Ale w praktyce nie ma tego aż tak dużo, jak się spodziewałem. Developerzy musieli wybierać, jak dużo schować przed graczem, który tego nie wybierze i wyszło coś pomiędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 17:02, Boguslav4 napisał:

Tak, są mało przydatne, jedynie do grania czysto rp- pozwalają ajrzeć tam, gdzie nie
da się i zobaczyć inne kawałki fabułu. Ale w praktyce nie ma tego aż tak dużo, jak się
spodziewałem. Developerzy musieli wybierać, jak dużo schować przed graczem, który tego
nie wybierze i wyszło coś pomiędzy...

Podasz jakieś przykłady? Bo nie wiem czy poznajdywałem to o czym mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 17:05, ManweKallahan napisał:

>/.../
Podasz jakieś przykłady? Bo nie wiem czy poznajdywałem to o czym mówisz...


Mechanizm hackowania- cóż dla większości nagrodą były kredyty (co jest zabawne, bo wydaje się że Jensen własne zarboki wydaje na rachunki podczas gry), ale w kompach o największym poziomie zabezpieczeń były właściwie informacje pozwalające poznać zakończenie/spodziewać się konkretnego już wcześniej.

Nie pamiętam już nazw miejsc w grze, ale przykładem jest mozliwość hackowania komputerów mieszkańców tego atakowanego hotelu w Chinach czy poboczna historia Pritcharda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście używać spoilerów w swoich postach? Nie mówię że do tej pory zdradziliście coś ważnego ale dobrze by było jakbyście to robili, nie wszyscy jeszcze ukończyli grę a to jest jedna z tych w których własne odkrywanie sekretów / fabuły / zagadek / zadań jest najważniejszą częścią rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 18:01, Boguslav4 napisał:

poboczna historia Pritcharda.

Spoiler

Chodzi o ten jego mail do telewizji z pomysłem na serial?


Myślałem, że miałeś na myśli coś innego, bo jak tak to spoko, włamałem się do wszystkich komputerów na jakie się natknąłem (z wyjątkiem tych na parterze na posterunku) i przeczytałem wszystkie maile :)

@Tyler_D
Jasna sprawa, ale teraz chyba nie zdradzaliśmy nic z tego co wymieniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do spoilerów zaliczyłbym posty o

Spoiler

walkach z bossami np drugim bossie + rada o emp

.

Sam oszczędzałem praxis, ze przed waznymi walkami moglem znacznie ulepszyc postac (smiesznie jest, jak sie wpisze praxis w google, rozne NIE-deusowe wyniki sa;) )

ManweKallahan
>Podasz jakieś przykłady?
Może, że
Spoiler

np. tych dwoch to bracia, mozna samemu to wywnioskowac, albo miec prawie pewnosc, po czytaniu maili czy notebookow, ze jak NPC ujawni wprost to wg. fabuly J. jest "zaskoczony", a gracz juz nie.

albo
Spoiler

watek pacjenta X, ze jest nim ...., szczegolnie jak sie czyta o Jego przeszlosci - ale wynika to z prowadzenia fabuly, jakby byl inny specjalny/tajemniczy osobnik, to trudniej byloby zgadnac.


albo
Czy wiesz czemu
Spoiler

H.D chodzi przy pomocy kul zamiast nogi-cyber-przeszczepu? Tego sie mozna dowiedziec tylko w jednej odnodze dialogu-(po wyborze jednego z stylu wypowiedzi)




Spoiler

Chcialbym wiedziec wiecej o bossach, chyba, ze pominalem jakies maila/notebooki



W sumie najlatwiej zwiedzac tereny
Spoiler

po usunieciu wrogow na stale

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 18:13, ManweKallahan napisał:

> /.../


Nie wiem, czy w samej grze, jesli nie ma się hackowania na maksa to widac,

Spoiler

ale jest kilka pustych domów z kompami, a w nich korespondencja z Pritchardem.

. O to bardziej. :)
Dawno temu gre przeszedłem, już nie pamiętam szczegółów, a przypominając sobie będę musiał jeszcze dłużej poczekać, aż zagranie drugi raz będzie miało sens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 19:08, Boguslav4 napisał:

Dawno temu gre przeszedłem, już nie pamiętam szczegółów, a przypominając sobie będę musiał
jeszcze dłużej poczekać, aż zagranie drugi raz będzie miało sens :P


Zdobycie osiągnięć Ninja oraz Pacyfista wystarczą? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 19:08, Boguslav4 napisał:

Nie wiem, czy w samej grze, jesli nie ma się hackowania na maksa to widac,

Spoiler

ale jest
kilka pustych domów z kompami, a w nich korespondencja z Pritchardem.

.

Spoiler

A pamiętasz może czego dotyczyła ta korespondencja

? Bo nie mogę sobie teraz przypomnieć czy natknąłem się na coś takiego, ale chyba tak, bo odwiedziłem
Spoiler

wszystkie mieszkania jakie mogłem (a przynajmniej jakie znalazłem)

.

@Sarinew

Dnia 02.12.2013 o 19:08, Boguslav4 napisał:

Może, że

Spoiler

np. tych dwoch to bracia, mozna samemu to wywnioskowac, albo miec prawie
pewnosc, po czytaniu maili czy notebookow, ze jak NPC ujawni wprost to wg. fabuly J.
jest "zaskoczony", a gracz juz nie.


Za pierwszym przejściem to mój Jensen chyba się tego nawet nie dowiedział, bo

Spoiler

na konferencji miejsce pobytu doktora wykradłem z komputera :) A z doktorem w kanałach też nie włączyła mi się rozmowa, tylko zaczął do mnie strzelać. Dziwiłem się tylko co ten jednooki (zapomniałem imion) robił w tamtym mieszkaniu...


Dnia 02.12.2013 o 19:08, Boguslav4 napisał:

Spoiler

watek pacjenta X, ze jest nim ....,
szczegolnie jak sie czyta o Jego przeszlosci - ale wynika to z prowadzenia fabuly, jakby
byl inny specjalny/tajemniczy osobnik, to trudniej byloby zgadnac.


To akurat było dla mnie bardzo proste do wywnioskowania :)

Spoiler

Byłem pewny już podczas czytania dowodów w sprawie Megan z policyjnego magazynu.


Dnia 02.12.2013 o 19:08, Boguslav4 napisał:

Czy wiesz czemu

Spoiler

H.D chodzi przy pomocy kul zamiast nogi-cyber-przeszczepu? Tego sie
mozna dowiedziec tylko w jednej odnodze dialogu-(po wyborze jednego z stylu wypowiedzi)


Nie pamiętam czy się tego dowiedziałem, możesz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 19:33, ManweKallahan napisał:

Spoiler

watek pacjenta X,.... Byłem pewny już podczas czytania dowodów



Nie wiem jaki był zamiar tworców,

Spoiler

ale sam widzisz, ze Boguslav4''a zdanie "praktyce nie ma tego aż tak dużo" jest trafne, bo wieksze sekrety sa podane na tacy pozniej, a to chyba mial byc duzy twist, ale mozna bylo go odkryc samemu wczesniej, i a "boli" to, że mimo wiedzy gracza nie da sie wplywnac na "historie", wieksze twisty to chyba byly pod koniec gry, jak NPC mowia wprost co chca.


Dnia 02.12.2013 o 19:33, ManweKallahan napisał:

; Nie pamiętam czy się tego dowiedziałem, możesz powiedzieć?

Bo

Spoiler

jest genetycznie/biologicznie niekompatybilny z cyberprzeszczepami, w grze nie spotkało się chyba takich osob, byly tylko takie "za biedne na neuropozyne", wiec, to tez sekret/twist- nawiasem mowiac w.g dialogow jeden z "podswiadomych" powodow H.D dlaczego zrobil to co zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 20:19, Sarinew napisał:

> /.../


Nie można było wpłynąć? Ja tam uznałem, że Jensen robi sobie ironiczne uwagi wewnątrz wstrzymując się z wypowiedzią widząc cały bajzel do okoła :P

Choć nie wyobrażam sobie przejścia gry bez wracania i zajrzenia w każdą droga. W zasadzie było to komiczne, gdy bo dojściu do sali z bosem wracałem calą drogę spowrotem, bo zauważyłem, że do tego miejsca prowadziła inna droga i trzeba było ją sprawdzić. :D

Nie dlatego po każdej misji gra pozostawia możliwość wstrzymania sie z powrotem do "bazy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować