Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 także na nowe konsole

143 postów w tym temacie

Dzisiejszy rynek to nie PC ani konsole. To multiplatformowy biznes, z pozoru tylko dający wolność nowo powstałym, niezrzeszonym firmom. Biznes, za którego sznureczki pociągają megakorporacje. Kropka. Innymi słowy, wydanie Trzeciego Falluota na wszystkie liczące się platformy jest logicznym krokiem naprzód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to nie wrozy dobrze grze. Wg mnie nie powinna ona nazywac sie Fallout 3 (bo to swiadczy ze jest kontynuacja 1 i 2 czesci) tylko np. Fallout: Coś tam. Na razie trailer mnie nie zachwycil a i ta wiadomosc tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt ,że równolegle robią wersje na X360 i PS3 zły nie jest. Gorzej jeżeli docelowa grupą konsumencka jest ta sama do której skierowany był oblivion, bo do grupy fanów RPG takich jak Fallout to on nie był skierowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele ludzie ku..a MOWICIE ZE LEPIEJ BYLOBY GDYBY FALLOUTA 3 NIE ZROBILI TO W NIEGO NIE GRACJIE KTO WAM KARZE??NIKT WAM NIE KARZE TEGO KUPOWAC JAK I OGLADAC FILMOW UWE BOLLA<
SKORO NIKT NIE ROBI FILMOW O GRACH ALBO KOLEHNYCH CZESCI GIER TO JEST OK A JAK KTOS ZROBI TO JECZYCIE JAK MALE POSRANCE.

TO BYL TEASER TEASER KURDE A NIE TRAILER DEBILE,to co innego i nie ma pokazywac gameplay tylko smaku narobic,byl na silniku gry robiony.

Ja gram na x klocu i kompie,a Fallouta3 kupie na x-a bo nie mam kasy na upgrade komputera.Przeszedlem poprzednie czesci i jakos wydajemi sie ze ta tez bedzie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Już sam pomysł stworzenia Fallouta na konsole wystarczy żeby fani starej serii znienawidzili Bethesde. :/"
"Na pewno to nie wrozy dobrze grze."
"No to będzie kupa a nie Fallout :)"

Eno panowie, trzeba się cieszyć że ktoś za to się wziął i że seria nie umarła, Black Isle przecież nie istnieje to ktoś inny musi zrobić. W końcu może okazać się sukcesem. Zawsze jest szansa, tym bardziej kolesie co są robią są fanami serii F i nie wierzę żeby mieli serce spierdzielić gre. Jak zrobią w starym stylu i jeszcze dodadzą różnych bajerów od rozwoju, elementów w stylu możliwości walki na ringu i nietypowego podejścia jak z możliwością kopania grobów to gra będzie pełna. A jak zrobią w dobrym rzucie z turami a nie jakąś siepankę w stylu Diablo to będzie sielanka;p Zresztą zobaczymy co czas przyniesie, raczej kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, płonną, podejrzewam, ale jednak...
Niestety, pewnie sie nie pomylę...

Czytaj, klimat będzie świetny, grafika, rewelacyjna, rozgrywka też niezła...
Niestety, gra będzie za krótka...

Przykład?

"Jade Empire" - skończyłem w dwa dni, do tego się nie spiesząc...
Ale cóż, poczekamy, zobaczymy, i tak kupię...

Bo to Fallout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz, ze takimi postami lamiesz regulamin. Dwa, ze udowadniasz poziom IQ graczy konsolowych za co osobiscie jako wrog konsol dziekuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu dyskutujemy o grze a nie że nam się podoba lub nie.Masz coś do tego że inni sobię mówią a ty masz wszystko gdzieś.Skoro nie podoba ci się ta dyskusja to się nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:45, Krasus napisał:

A czemu ludzie odpowiedzialni za tworzenie gry mają stracić znaczące zyski dlatego bo Tobie
nie pasują lekkie uproszczenia jakie pewnie gra będzie posiadać by szło wygodnie grać w nią
i na konsoli? :P


Jak mozna oczekiwac akeptacji od graczy PC skoro zmusza sie ich do otrzymania gorszego produktu tylko ze wzgledu na konsole? Betha udowodnila Oblivionem, ze nie obchodzi ich "jak" i "na czym" zarobia pieniadze, byle byly(i dlatego Blizzard to firma legenda robiaca malo ale same hity a Betha to shit...) wiec nie poswieca nawet dnia na dodanie do wersji PC czegokolwiek wzgledem konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się nawet słuchać Waszych wypocin. Gry na konsole bezmyślne! Ktoś grał w takie gry jak Okami czy MGS, nigdy taki słów by nie wypowiedział. Jeżeli nic nie wiecie o temacie, to po co w ogóle się wypowiadacie.
Ja się bardzo szczęśliwy, z tego powodu iż F3 powstanie na konsole i mam nadzieje, że ta wersja będzie bardziej dopracowana (jak to zwykle bywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 na konsole...nie...to coś co robią te mózgi co stworyły Morrowinda nie mają prawa nazywać tego Falloutem. Już to widzę, zamiast fajowych animacji rozwalania zwłok, dostaniemy badziewny ragboll, pożegnamy się z wieloma cechami, które wyróżniały Fallouta (np. zrzut izometryczny, bo na konsoli oczywiście nie będzie mozna grać, a tym zarazem pkt akcji, cechy umiejętności, perki itp.), gra będzie tragicznie uproszczona, bo wersja na konsole jest oczywiście najważniejsza. Płakać się chce...tak to jest mieć fanów w czterech literach.

Szkoda pisać...konsole zniszczą Fallouta.

Może jednak zrobią niespodzianke i wersja PC będzie się różnić pod wieloma względami niż od tej z konsol...ale zresztą...po co sobie robić nadzieje? ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 17:32, Lailonn napisał:

dlatego Blizzard to firma legenda robiaca malo ale same hity
a Betha to shit...)


Legenda jak legenda. Sporo osób uważa (w tym ja), że bez konkurencji Blizz by za dużo nie nawojował, bo sami tak naprawdę niczego nowego nie wprowadzili. Owszem, gry mają dopracowane perfekt ale tylko dlatego, ,że to inni testują nowe pomysły, a Blizz dobiera sobie te które się sprawdziły, lub pasują do ich koncepcji.
Co by nie mówić to Bethesda stale wprowadza coś nowego, czasem się mylą i to zmiany nieudane ale przynajmniej dają coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 17:38, Seldon napisał:

Wydaje mi się, że niektórzy zapomnieli, że gry dzielimy na "dobre i złe",a nie na "konsolowe
i pecetowe".

a ty że użytkownicy konsol i pc mają zwyczajnie różne oczekiwania względem gier, wszelakie konwersje zwykle okazują się niewypałami (choćby ze względu na sterowanie, klawiatura + mysz dla pc i pad ze swoją małą liczbą przycisków dla konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować