Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 także na nowe konsole

143 postów w tym temacie

jako pewnie jeden z niewielu gramowiczów z fallout''em nigdy doczynienia nie miałem, myślę jednak że ta odsłona będzie moim pierwszym spotkaniem z tą serią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, niech lepiej zaczną się wycofywać z tworzenia tej gry, bo będzie to jeden z najbardziej zbezczeszczonych tytułów w historii gier na PC! Fallout to nie gra konsolowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj legendarna serio. jak już jest pewne że powstaje również na konsole to z falloutów zostanie tylko tytuł (no chyba żeby brać pod uwagę konsolowego f:bos, ale ten nigdy nawet nie ubiegał się o miano rpg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wieści nie wróżą kompletnie NIC dobrego... mam na myśli te o wydaniu F3 również na konsole, co jest zwykłm skokiem na kasę... mam nadzieję, że gra nie będzie zbyt mainstreamowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po w usa na konsolach grają własnie głownie dorosli a w polsce jest na odwrot bo samrki graja ps2.
Xbox360 i Ps3 nie obniza poziomu gry.Mi tam sie podobaja gry Bethshesdy a fallouta tez uwielbiam i wydaje mi sie ze 3 tez przypadnie mi do gustu,moze byc widok fpp i realtime mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to lipa już jestem pewien, że seria Fallout zakończyła się na drugiej części. Nic dobrego dla fanów ta wiadomość nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos tu jest swiadomy prostego faktu ze robienie gier wylacznie na PCty powoli przestaje byc dla firm oplacalne. Coraz mniej ludzi gra na PC, coraz wiecej na konsolach - tak to wyglada na swiecie. (oczywiscie sa gatunki dla ktorych wciaz jest to oplacalne i takie ktorych sie na konsole zrobic nie da ale to inna bajka)

Poza tym utrata exlusiva przez PC to nie to samo co utrata go przez kosnole. Dla PC to zadna strata - to i tak roznorodna niejednorodna platfroma. A konsola to marka.

Wg mnie PCtowcy powinni sie cieszyc, zamiast upgradeowac ciagle kompa zeby pograc w swoje ulubione gry wystarczy ze np. kupia xboxa i przez kilka lat beda mogli sie cieszyc ultraplynna grafika na full detalach:) takze w falloucie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taaaa... czyli o falloucie możemy już zapomnieć, powstanie prosta bajeczka...
Fakt na konsole powstają fajne RPGi (FF :P), ale niestety znając życie jeśli gra ma być na PC i na konsole, to wszystko będzie uproszczone do bólu. Szkoda mogło być fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra musi na siebie zarobic po prostu. Samymi fanami poprzednich czesci sie to nie uda wiec trzeba zachecic nowych graczy. I nie rozumiem argumentow ze skoro powstanie na konsole to fabula bedzie slaba. To nonsens. A dedukowanie o uproszczeniach jest bezpodstawne bo jeszcze nic o tej grze po prostu nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować