Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj potrząsając laptopem

49 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 18:43, dark raziel napisał:

> Grałem w taką samą grę na PC daawno temu (było demo w CDA) tylko za Chiny nie mogę tego
znaleźć
> i nie pamiętam tytułu ;/. Pamięta ktoś??
Chyba chodzi Ci o Ballance, którego pełniak był w CDA. Niby kulka też jest, ale tam NIĄ poruszaliśmy,
nie planszą.


Nie, to nie to. W tej, o którą mi chodzi poruszaliśmy planszą za pomocą myszki. Należało doprowadzić kulkę do odpowiedniego miejsca omijając dziury i przeszkadzajki. Grałem w to mniej więcej w 1999r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem komercyjnym jest to być może pierwsze wykorzystanie sensorów chroniących twardy dysk w ThinkPadach, ale tak naprawdę to programiści IBM już dawno w ramach rozrywki przystosowali grę Tux Racer do sterowania za pomocą przechyłu laptopa. Skąd wiem? Po prostu sam pracuję w IBM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie sobie takie pudelko z pokretlami, jakie sa w realnych zabawkach :P. Lewe pokretlko w tyl, i na boooook. ^_^ Czasy poprawione na 2:02.484. 2 w TOP 100 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem kiedy wypuszczą gierkę "zabij muchę" :) raczej będzie to tylko wersja na laptopa hehehe...

moim zdaniem to są troszkę śmieszne ale i ciekawe pomysły. stoją za tym pewnie jakieś cele :)

ale z drugiej strony polecam książkę Marka Hołyńskiego "E-mailem z Doliny Krzemowej".
zawiera ona opis w jaki sposób kilkadziesiąt osób grało z znanego "ponga" na sali konferencyjnej mając do dyspozycji tylko ekran kinowy i... dalej nie zdradzę :)

a owa gra w kulki wcześniej wspomniana jest istotnie wciągająca.
polecam też "break quest" - zajefajna fizyka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wyjdzie gra na laptopa typu "zaopiekuj się zwierzątkem" w której będziemy mogli poprzez głaskanie i bicie laptopu wydawać polecenia zwierzątkowi, takie zaawansowane AI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezły by był ubaw takie balansowanie klawiatura , tylko żeby ktoś jak przegra sie nie zdenerwował i nie połamał jej na kolanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż strach pomyśleć co trzeba będzie wyprawiać na kanapie, żeby wygrać turniej w sieci...
Na dodatek w razie przegranej nie będzie wiadomo kto będzie winny - on czy ona?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak was tak rajcuje przechylanie tego laptopa by kuleczki wpadały do otworów to już lepiej pójdźcie do zabawkowego i kupcie sobie taką grę za 2 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że w pakiecie Windows XP Plus! Pack jest taka sama gra, zwie się The Labirynth, w której poruszamy planszę myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować