Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 19:33, Adham napisał:

1. Jakie mieliście pierwsze wrażenie i nadzieje związane z Sand Wraithem? Gdy już wiedziałem,
że on to ja, miałem nadzieję, żę zamiast scenki z Dahaką będzie walka z Wraithem, a potem Wraithem
walka z Princem ;] To byłoby ciekawe :D

Ja też tak uważam, ale myślę, że twórcy nie umieliby zrobić dobrego AI dla Prince''a by mógł tak jak prawdziwy skakać, walić combosy, wyprawiać aktobacje... A jeśli nawet by im się udało, to byłoby zbyt trudne by go pokonać jako Sand Wraith...

Dnia 31.08.2006 o 19:33, Adham napisał:

2. Co myślicie o broni w grze? Ja lubię ten miecz Kruka :) A w prawą ręke Water Sword :)

Ja bardzo lubię Misiaczka i Scorpion Sword - chociąż wszystkie mi się podobały (z Water Sword było mi zbyt łatwo - zauważyłem też, że WS przenika Księciowi przez głowę ^_^)...

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:46, Noxbi napisał:

Ja też tak uważam, ale myślę, że twórcy nie umieliby zrobić dobrego AI dla Prince''a by mógł
tak jak prawdziwy skakać, walić combosy, wyprawiać aktobacje... A jeśli nawet by im się udało,
to byłoby zbyt trudne by go pokonać jako Sand Wraith...


Właśnie to byłoby ciekawe - taka walka... ale myslę, ze wtedy przeciwnik nie używałby piasków. Używa ich tylko Kaileena. Ale atakujesz kogoś, a ten ktoś się przeturla w bok i cie tnie po nogach ;]

Dnia 31.08.2006 o 19:46, Noxbi napisał:

Ja bardzo lubię Misiaczka i Scorpion Sword - chociąż wszystkie mi się podobały (z Water Sword
było mi zbyt łatwo - zauważyłem też, że WS przenika Księciowi przez głowę ^_^)...


Rzeczywiście :D Ale fajny też jest Lightsaber :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem polski akcent. Jeden z animatorów nazywa się chyba Andrzej Tutaj czy jakoś tak. Jeszcze okaże się że Prince jest nieślubnym dzieckiem sułtana i księżniczki Polan:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście najbardziej lubie Water Sword....z 2 powodów
1....pojedynek z Dahaką....wkurzał mnie przez całą gre to go zabiłem:P(nareszcie zemsta)
2....jest naj. mieczem w grze więc łatwo i przyjemnie kosi sie nim nawet duże ilości przeciwników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:50, Dark Assasin napisał:

Ja tam osobiście najbardziej lubie Water Sword....z 2 powodów
1....pojedynek z Dahaką....wkurzał mnie przez całą gre to go zabiłem:P(nareszcie zemsta)
2....jest naj. mieczem w grze więc łatwo i przyjemnie kosi sie nim nawet duże ilości przeciwników:)

O tak! Zemsta jest słodka. Jaka to była przyjemność odegrać się za te wszystkie ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią "zemsta jest słodka":)
Chociaż pojedynek z Dahaką do łatwych nie należy to jednak da sie go przejść....ja osobiście zrobiłem 1 błąd(jak walczyłem z nim 1 raz) i zostałem zabity:(
NIE MOŻNA pozwolić Dahace wstać jak zostanie zrzucony na krawędź przepaści przez cesarzową....ja mu na to pozwoliłęm i to co sie później działo było troche jak rzucanie granatów do osoby zamknietej w pomieszczenniu i nie mogącej nic zrobić grenadierowi:(....
Tak więc moim zdaniem najlepiej jak tylko jest na krawędzi użyć Eye of the Storm - tak to sie chyba pisze - i zacząć tłuc ile wlezie...a jak sie skończy okres trwania to jeszcze raz korzystamy z dobroci piasków czasu:)...ja robiłem tak aż do samego końca i musze przyznać że było bajecznie łatwo - oczywiście rozkoszowałem sie chwilą podczas której zadawałem Dahace niezłe ciosy:) - Piachu radze nie oszczędzać...bo na co potem?Na cofanie czasu jak jesteś sam na sam z "Empress"?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak grałęm to nie mogłem nigy znalesc ostatniego piasku... i nie dostawałęm miecza... jezeliu sie nie myle to po tym jest inne zakonczenie .... prawda.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 00:01, marlin15 napisał:

jak grałęm to nie mogłem nigy znalesc ostatniego piasku... i nie dostawałęm miecza... jezeliu
sie nie myle to po tym jest inne zakonczenie .... prawda.... ???

Tak, zakończenie jest inne. Pamiętasz drogę do ołtarza ofiarnego, gdzie ostatecznie wykończyłeś shahdee? Po drodze jest sala, w której zaczynasz od drążka i pniesz się wyżej. Tam jest miejsce które musisz rozwalić scorpionem, reszte sam sprawdź:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Prince nie poszedł. Zabrakło mojej karcie shadera ;(.

Ze stronką to nie taki głupi pomysł. Seria jest ciekawa, zwłaszcza ostatnie trzy części, należałaby się jakaś stronka, jednak ja umiem trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Was denerwowało w PoP:WW?Mnie osobiście drażniła troszkę fabuła bo musiałem kilka razy przechodzić ten sam etap lub iść nim by dotrzeć do innego jeszcze nieznanego - nadaje to co prawda więcej realizmu - 2 rzeczą drażniącą mnie była też łatwość pokonywania przeciwników....prawie żadnych kombosów które mogłyby pozostać nieodparte...jedynie przeciwnicy pojawiający sie w więzieniu są troche wymagający(mogą zwalić księcia z nóg)
Jednak te rzeczy które mi sie nie podobały bądź denerwowały bledną przy tym jak widze akrobacje i różne inne rzeczy które czynią grę ciekawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:57, Blackgoat napisał:

Mnie dennerwował czasami poziom trudności niektórych etapów i respawnujący się w niektórych
miejscach Crow Master.


Jak miałeś lepszy miecz to potrafiłeś go zarżnąć 1 ciosem....mogliby dać kogoś bardziej odpowiedniego do poziomu gracza w danej chwili no ale cóż....troche łatwizny nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, troche czasu mineło i topic nam się rozrósł ;D
Co do mieczy to najlepszy (lepszy nawet od watersworda) jest light sword (nie tam żaden light saber, to nie star wars ;] ). Zabija każdego przeciwnika (oprócz bossów :] ) jednym ciosem (tak jak miecz crove mastera, ale jest nie zniszczalny).

Trudny etap ... jak się miało złamanego lion sworda trzeba było wejść na taką drabinkę, wokół której było pełno assasinek i innego tałajstwa, a ja akurat nie mogłem walczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:12, Blackgoat napisał:

A kto zrobi stronkę o WW na kolektywie? Ja potrafię tylko zrobić stronę tytułową, na razie:D.


Hah, ale to gra Cenegi :P Z tego co się orientuję na kolektywie można dawać strony o grach wydawanych przez CDP ;]
Ew. ja mogę pisać teskty, dajcie tylko kogoś kto się zna na tworzeniu stron www - moja wiedza kończy się na html ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
To chodzenie kilka razy w tym samym miejscu mi się podobało. Ciekawy pomysł.
Poziom trudności walk? Zagraj na hardzie to zobaczysz co to jst poziom trudności xD Polecam Dahakę na hardzie BEZ Light sworda ;] Ale to w końcu książe, więc on jest raczej silniejszy niż jakieś sługusy Empress ;]

Sand Wraith
>Trudny etap ... jak się miało złamanego lion sworda trzeba było wejść na taką drabinkę, wokół której było pełno assasinek i innego tałajstwa, a ja akurat nie mogłem walczyć ;]
Nie przypominaj mi tego ;] Najlepiej to zabić jakoś jednego przeciwnika (np. na Eye of the Storm) i walczyć drugą bronią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 18:33, Blackgoat napisał:

Adham, to chyba Soleila mówiła że to nie musi być gra CD-Projektu. Ale niestety moje kompetencje
to (kiepski) HTML.:/


Tak? Heh ;] A jakiś program etc.? Bo ja z chęcią popisałbym sobie :D
Może Sand Wraith coś wykombinuje ;]
Sand Wraithcie - wzywamy Cię pilnie! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować