Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 20:07, Luke Shadow napisał:

(...) Skąd wziąć ten miecz?


Musisz zebrać wszystkie LU (life upgrade)... trochę cieżko je znaleźć więc służę linkiem... http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php


Pozdrawiam :D


P.S. Walka z Dahaką na hardzie to hardcore dla niektórych... mi się udało zwycieżyć :D (tak jak setkom innych graczy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 20:11, hunter22 napisał:

P.S. Walka z Dahaką na hardzie to hardcore dla niektórych... mi się udało zwycieżyć :D (tak
jak setkom innych graczy :P)


No. Już do tych setek się zaliczam. Co pad to jednak pad - od razu nie miałem problemu z unikaniem tych macek co to czarnuch wypuszcza z okolic brzusznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:20, hallas napisał:

No. Już do tych setek się zaliczam. Co pad to jednak pad - od razu nie miałem problemu z unikaniem
tych macek co to czarnuch wypuszcza z okolic brzusznych.


To raczej zaliczasz się do setek graczy, którzy grali na padzie... ja należe do setek graczy, którzy grali tradycyjnie na klawiaturze... ;)

Pisząc, że granie na hardzie to hardcore, miałem na myśli granie klawiaturowe... ale tak czy tak należymy do setek graczy, którzy grali... :-]


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:14, Gabryiel napisał:

witam mam problem doslem do momentu gdy zapada sie urwisko w clif pase i nie mam pojencia co
dalej moge zrobic wytlumaczy mi ktos ?

nie spamuj
opisz to dokladnie bo nie za bardzo cie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w momencie gry, kiedy uciekamy przed Dahaką po pierwszym pojedynku z Cesarzową Czasu. Jestem w pobliżu więzienia i mam połamany miecz. Bardzo ciężko ubijać nim wrogów. Czy powinienem za wszelką cenę z nimi walczyć, czy też unikać bójek? Ponadto jako drugiej broni używam tego Easter Egg''a - łapy Myszki Miki. Przynajmniej się nie niszczy, ale nie wiem, czy zadaje duże obrażenia (większe od tych broni, które wypadają z wrogów). Proszę o radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:46, Dark Demon napisał:

Jestem w pobliżu więzienia i mam połamany miecz. Bardzo ciężko ubijać nim wrogów. Czy
powinienem za wszelką cenę z nimi walczyć, czy też unikać bójek?

Nim w ogóle da się kogokolwiek zabić? :P Najlepiej omijaj wrogów, powalczysz sobie z nimi jak znajdziesz porządną broń, czyli już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>cut
Phi amatorzy, ja tą bronią siekałem jak leci :P Jak? to bronią można zabić, wystarczy wykonać arial slash (te combos co Princ wbiega na ścianę, i obraca się tak efektownie) Potem zabieramy broń poszkodowanego i znów nikt nam nie może podskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 23:56, Sand Wraith napisał:

>cut
Phi amatorzy, ja tą bronią siekałem jak leci :P Jak? to bronią można zabić, wystarczy wykonać
arial slash (te combos co Princ wbiega na ścianę, i obraca się tak efektownie) Potem zabieramy
broń poszkodowanego i znów nikt nam nie może podskoczyć :D

ja gram na hard tez ten moment i jakos tak nie lecialo
z easy rad nie chcemy :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 09:12, Bam-Margera napisał:

> >cut

;] Stary ja tą grę prawie 10 razy przeszedłem ... w tym na hard, spójrz kto tu najwięcej porad udzielał przez większość wątku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jakiś ty skromny. :D Ale mniejsza, łapa Raymana pomaga. Gdy powalisz wroga, możesz przejść obok niego lub pozwolić mu wstać i robić kombosa, o którym mówił Sand Wraith. ;P Apropos, ja tę grę 8 razy przeszedłem w tym 5 na hard. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 12:39, Black Dog napisał:

O, jakiś ty skromny. :D Ale mniejsza, łapa Raymana pomaga. Gdy powalisz wroga, możesz przejść
obok niego lub pozwolić mu wstać i robić kombosa, o którym mówił Sand Wraith. ;P Apropos, ja
tę grę 8 razy przeszedłem w tym 5 na hard. ;P

Heh, zazwyczaj to jestem skromny, ale jeżeli czegoś dokonałem i ktoś mi wmawia że tak nie jest, to trzeba tego kogoś z błędu wyprowadzić ;] Dodam że easy przechodzę zawsze na końcu - najpierw medium, potem hard, na końcu easy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pewien problem. Jestem już na końcu gry, mam iść teraz do sali tronowej i przenieść Kaillene w teraźniejszość. Nie mam jednak jednego Life Upgrade, mianowicie nr.8 którego zdobywa się w bibliotece. Czy jest szansa abym dostał się do niego na tym etapie gry? Na princeofpersia.konsola.pl jest napisane, że muszę się wrócić do Mechanicznej Wieży, przejść obok zębatek (?) i przejść przez drzwi którymi wyszedłem z biblioteki (??). Nie mogę jednak znaleść tej drogi. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff nie jestem pewien, ale chyba się nie da. Tego LU można zdobyć tylko dwa razy za pierwszym razem jak jesteś Princem i za drugim jak już jesteś Sand Wraithem ... Mimo to próbuj, mój kumpel nie umiał przejść z punktu A do punktu B mimo że to była linia prosta i znalazł takie przejścia o jakich sie nawet twórcom nie śniło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 17:24, hallas napisał:

Da się - sam sprawdzałem.


Byłbym szaaaaaaaaaaalenie wdzięczny, gdybyś pokierował mnie albo przynajmniej przybliżył w jakim sposób mam się tam dostać. Trzeba się przenieść w czasie? Mam iść przez Mechanical czy przez Water Tower?
z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować